Daugiau savininkų

Daugiau savininkų. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „daugiau savininkų“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Justina

Sveiki, Esame jauna 4 asmenų šeima, norime kreiptis dėl subsidijuojamos paskolos pirmąjam būstui įsigyti(už miesto ribos). Klausimas,- ar įsigyjamas būstas gali būti perkamas iš daugiau negu vieno dabartinio sąvininko? (Kaimo sodyba su namu valda ir gyvenamuoju namu, namo dalis priklauso dar kitam asmeniui) Jeigu ne, ar galima tuomet pirkti tik vieno savininko namo dalį? Ir ar galima pirkti visus pastatus esancius sodyboje jeigu dalis jų turi kitą savininką bet jis sutinka parduoti? Kaip tokiu atveju vertinamas įsigyjamas turtas paskolos gavomui ir subsidijai?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Robertas

Sveiki, turiu nuosavą įmonę, joje ir dirbu paskutinius 6 mėnesius, pajamos yra apie 1500 eurų į rankas, ketinu imti paskolą būstui su daugiau nei 40% pradiniu įnašu. Ar užtenka paskutinių 6 mėnesių vidurkio (nes vidutiniškai 12 mėn. vidurkis būtų mažesnis tik neseniai pakilo oficialios pajamos) gauti būsto paskolai 60k eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Esant įmonės savininku ir gaunant pagrindines pajamas iš ten, reikės pateikti ne vien tik darbo užmokestį, tačiau vertins ir įmonės veiklą 2-3 metų deklaracijas, ar pelninga ir pan. Tuomet pagal tai būtų suteiktas atsakymas. Įprastu atveju, nesant įmonės savininku, užtektų 6 mėn., tačiau šiuo atveju, gali būti ir kitaip.

+3Buvo naudinga
Olga

Sveiki. Turiu tokį klausimą dėl būsto paskolos: mano giminaitis yra Baltarusijos pilietis (40m.), vedęs (2 vaikai.). Šeima gyvena Baltarusijoje, žmona dirba ten, o jis gyvena čia 3 metus su leidimu gyventi, kuris išduodamas kas 2 metus. Iš pradžių dirbo įmonėje vairuotoju, gaudavo atlyginimą apie 800 € (stažas 2,5 m.), dabar turi savo transporto įmonę, kurioje gauna apie 1000 € (stažas 0,5m.) , gal ir daugiau. Ar jis turi galimybe prašyti ir gauti paskolą būstui? Ar būtina , kad darbo stažas butų vienoje įmonėje ir kiek metų? Ar pasikeistu situacija, jei žmona atvyktų gyventi ir dirbti į mūsų šalį? Dėkoju už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olga, dėkui už klausimą. Jeigu turi nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, tuomet manau yra galimybė gauti būsto paskolą. Tačiau, bet kokiu atveju reikia, kad bankas įvertintų situaciją ir rizikas individualiai - tik bankas gali atsakyti ar galės suteikti paskolą. Taip pat, atkreipkite dėmesį, kad įmonės savininkai vertinami dar rizikingiau ir bus prašoma įmonės balansai ir įmonė turės būti pelninga. Esant įmonės savininku ir gaunant pagrinidines pajamas iš savo įmonės, stažas ir įmonės turėjimo terminas gali būti reikalaujamas ilgesnis. Kreipkitės į skirtingus bankus ar kredito unijas detalesniam vertinimui.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų