Draugas užsienietis

Draugas užsienietis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „draugas užsienietis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
gintare

Sveiki, as dirbu uzsienyje ir mes kartu su draugu (kuris yra uzsienietis - ES pilietis) nusprendeme isigyti busta Lietuvoje su paskola (50% pradinis inasas). Paskola imsiu tik as, nes mano pajamu pakanka, bet pati busta noretuemem iregistruoti abieju musu vardu (nes pradinis inasas - abieju). Ar tai yra imanoma ir as bankas nepriestaraus? Ir ar visa tai galima butu sutvarkyti per notara? Aciu!

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Julija

Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė gauti įprastą būsto paskolą (su 15-20% pradiniu įnašu) ją imant drauge, jeigu: 1) draugas yra užsienietis, turintis legalų darbą Lietuvoje (ne Europos Sąjungos pilietis, Lietuvoje gyvenantis jau beveik 5 metus, leidimą gyventi Lietuvoje prasitęsiantis kas 2 metus); 2) turime pradinį įnašą; 3) nesame susituokę; 4) bendros pajamos sudaro apie 3600 eur per mėnesį "į rankas"; 5) neturime jokių kitų paskolų; 6) nenutraukiamas darbo stažas tose pačiose įmonėse tiek pas vieną, tiek pas kitą yra daugiau nei 5 metai. Būsiu labai dėkinga už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra, žinoma priklausys nuo Jūsų draugo individualaus vertinimo. Iš esmės nematau kliūčių negauti paskolos pagal kitus apibūdinimus. Didžiausia kliūtis bus draugo šalis ir jo vertinimas bei stabilumas, bus vertinama rizika, kas bus jeigu po 2 metų nepratęs leidimo ir dings kaip į vandenį :) Tačiau Jūs Lietuvos pilietė, tad reikia kalbėtis su bankais kokios to galimybės ir kaip galima būtų išspęsti. Būtų labai įdomu jeigu pasidalintumėte informacija po apsilankymo bankuose, beje nuvykite į visus TOP3.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų