Našlė

Našlė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „našlė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Renata

Sveiki, esu našlė jau 7m., turiu Lietuvoje nuosavą seną sudevėjusį namą..restauruoti jo neapsimoka...noriu įsigyti su savivaldybės 15 % parama namą, kuris yra parduodamas tam pačiam kaime...kaina jo šiaidienai yra 45000. Ar galėsiu gauti paramą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Edita

Sveiki, esu vieniša mama, našlė, auginu tris dukras, gavau iš savivaldybės pažymą ir ar suteiks bankas su ja paskolą namui išsinuomoti ir kartu išsipirkti? Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Reikia derintis su bankais individualiai, ar užtenka pajamų ir pan. Kreipkitės į bankus dėl detalaus Jūsų situacijos įvertinimo ir paskolos galimybės.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena, norėjau paklausti, esu vieniša mama, auginu tris dukras, esu našlė, gyvenu su tėvais, bet šiuo metu radau namą ir noriu gyventi atskirai ar būtų galima gauti paskolą ar paramą namui įsigyti, dėkui už informaciją

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti, bet ar gausite paskolą ir paramą priklausys nuo daugiau dalykų. Apie šiuo metu galiojančias paramas, daugiau informacijos rasite čia:

+3Buvo naudinga
Edita

Sveiki. Esu Edita, man 30 metų, auginu tris dukras, šiuo metu gyvenu su tėvais, bet pasiskaičiusi apie subsidiją/paramą įsigyti būstą, taip pat trys metai esu našlė. Ar būtų galima gauti paramą įsigyti būstui. Dėkui už informaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Taip, galimybė gauti paramą yra, tačiau reikia atitikti numatytus reikalavimus. Šiuo metu paramos yra šios, tad susipažinkite su abejomis.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Zita

Laba diena, kiek galėčiau gauti paskolos būstui pirkti, ir keliems metams terminu, man 51m. esu našlė, pajamos į rankas 600-630eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zita, dėkui už klausimą. Tik bankas įvertinęs Jūsų situaciją, profesiją, veiklą galės pasakyti ar galės suteikti Jums būsto paskolą. Vis tik amžius jau yra gana didelis ir yra šiek tiek didesnė riziką. Nuvykite į Luminor, Swedbank, SEB pasiteirauti galimybių.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų