Nepilnamečiai vaikai

Nepilnamečiai vaikai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nepilnamečiai vaikai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Povilas

Laba diena. Su žmona perkame gyvenamąjį namą. 100 proc. baigtumas, su baldais, pilnai įrengtas. Tai mūsų pirmasis būstas. Prieš tai gyvenome nuomojame bute. Turime tris nepilnamečius vaikus, du iš jų mažamečiai. Norėjau pasiteirauti ar šiuo atveju reikalinga pažyma iš teismo dėl tinkamumo nepilnamečiams vaikams gyventi naujame būste. Jei taip, kokie dokumentai yra reikalingi pateikti su prašymu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Povilai, dėkui už klausimą. Na, pirmą kartą girdžiu, kad saviems vaikams reikėtų kažkokių pažymų. Čia galbūt reikalingos tokios pažymos jeigu kažkas buvo praeityje negerai? Negaliu pakomentuoti daugiau.

+3Buvo naudinga
Odeta

Sveiki ar įmanoma gauti paskolą būstui, jei vyras yra jau 55 metų, bendros mudviejų pajamos 850. Yra du nepilnamečiai vaikai. Būsto vertė 30000Eur. 10000 turėtume, reikėtų 20000 paskolos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Sunkiai, nes maksimalus paskolos terminas galėtų būti 8-10 metų, tad tai sunkins aplinkybes. Patarčiau vistiek kreiptis į TOP3 bankus dėl galimybių išsiaiškinimo, gal rasite sprendimą. O po to, pasidalinkite su mumis, įdomu. Dėkui ir sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų