Paskola žemei

Paskola žemei. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola žemei“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Eligijus

Sveiki. Esu jaunas ūkininkas, nuosavo turto neturiu kurį galėčiau ikeisti. Ar man suteiks paskola žemei įsigyti kurios vertė 840 000 eurų ?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Simonas

Sveiki, noriu pradėti ūkininkauti ir noriu įsigyti žemės ar įmanoma gauti paskolą žemės įsigijimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimą. Čia jau būtų ne būsto paskola, o vartojimo ar galbūt verslo. Reikia kreiptis į bankus dėl galimybių.

+4Buvo naudinga
Donaldas

Sveiki, norėtume įsigyti 7 arus žemės, žemė yra sodų bendrijoje, gyvename čia patys, pasistatę namą ant 6 arų ir tiesiog norime nusipirkti priešais esantį sklypą plėtimuisi, bet greitu metu statybų neplanuojame,ką patartumėte? Reikėtų 10000 eurų, pradinį įnaša kažkokį surinktume.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donaldai, dėkui už klausimą. Jeigu namas gyvenamasis ir likvidus, galbūt galite įkeisti namą ir gauti būsto paskolą, jeigu bankui pasirodys tinkamas turtas. Kitu atveju kreipkitės į kredito unijas arba imkite vartojimo paskolą.

+3Buvo naudinga
Greta

Mama pasiėmė iš kredito unijos paskolą žemei įsigyti. Mano vyras laiduotojas. Paskola bus išmokėta 2019metais kovo mėnesį. Ar gali panaikinti mus kaip laiduotojus? Arba pakeisti į kitus? Reikia rašyti kokį nors prašymą, jeigu galima pakeisti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Kreipkitės tiesiogiai į kredito uniją ir sužinosite visas sąlygas pagal esamą situaciją. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, Norime pirkti kotedžą 90 kv.m., 3,5 arų žemės sklypas, kaina 65000 €. Pasirašėme preliminarią pirkimo/pardavimo sutartį. Sutartyje yra nurodyta, kad žemės sklypo pardavimo kaina yra 16000 € ir buto pardavimo kaina yra 49000 €. Kaip bankas duoda paskola? Namui ir žemei yra ta pati paskola ar žemei neįtraukiami paskolos pinigai ir reikia imti atskirą paskolą ar susimokėti už žemę iš savo lėšų? Dėl paskolos gavimo reikiamą kiekį pinigų bankai suteiks, tik neišsiaiškinau kaip su žeme. Ir ta pati žemės kaina atrodo kosminė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Kadangi perkate, o ne statote, manau, kad finansuos bendrą sumą, o ne atskirai. Reikia žiūrėti kaip įregistruota, bet manau, kad neturėtų kilti problemų šiuo atveju. Praneškite kaip sekėsi ir kokia tiksliai situacija buvo, dėkui!

+7Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų