Sprendimas skolinti

Sprendimas skolinti. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sprendimas skolinti“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Madara

Sveiki. Tai galit tiksliai paaiškinti, kiek maksimaliai galima skolintis? Peržiūrėjus atsakymus randu, daug neatitikimų. Pvz. šnekama apie jau taikomus hipotetinius 5proc. ir kad neviršytų 40proc. mėnesinių pajamų, kas nėra visiška tiesa... Pvz, pas jūsų skelbiama 16 punkte: https://www.bankai.lt/paskolos/atsakingojo-skolinimo-nuostatai/iv-skyrius-imokos-dydzio-ir-pajamu-santykis-157.html Iš viso to eina suprasti, kad galima skolintis tiek, kad su dabartinėm palūkanom mokama suma, neturėtų neviršytų 40proc. mėnesinių pajamų. Pritaikius 5proc. metinių palūkanų, neturėtų viršyti 50proc. mokamų mėnesinių pajamų. Dėkui už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Madara, dėkui už klausimą. Skolintis galite tiek, kiek bankas įvertinęs individualiai Jūsų situaciją pasakys, kad gali skolinti Jums. Atsakingo skolinimo nuostatai yra tik Lietuvos banko išleistos gairės kuom vadovautis ir nebūtinai tai bus tiksliai imant paskolą. Aš apskritai rekomenduoju, kad paskolos įmoka neviršytų 20% Jūsų mėnesinių pajamų, o 40% yra gana drąsus sprendimas tiek bankams tiek pačioms šeimoms. Sėkmės!

+5Buvo naudinga
Aurimas

Sveiki, Ar gali žymiai skirtis internetinių skaičiuoklių paskaičiuota kredito būstui suma ir suma po paraiškos? Kas tai lemia? Nuvykus į banką, su mūsų turimomis pajamomis (1500€ į rankas) vadybininkė paskaičiavo ir mums pasiūlė 110000€ paskolą 30 metu. Po paraiškos, ta suma sumažėjo iki 85000€. Skolų, lizingų neturime, abu dirbame stabiliai. Žmona šiuo metu vaiko priežiūros atostogose. Pajamos skaičiuotos su vyro atlyginimu ir pašalpa.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Deja, bet taip, gali skirtis. Banko rizikų ir paskolų skyrius vertina Jūsų atvejį individualiai ir pagal tam bankui unikalias formules yra priimamas sprendimas kiek bankas Jums gali skolinti ir galima sakyti rizikuoti. Gali būti, kad pašalpa nebuvo įskaičiuota ar pan. Čia jau reikėtų klausti banko dėl ko sumažėjo suma. Pabandykite kreiptis į kitą banką ir pažiūrėti kaip bus kitur.

+3Buvo naudinga
Jonas

Laba diena, norėčiau pirkti būstą - suma 57000€, pajamos į rankas 641€, suma iš asmeninių lėšų - 27000, bankas įvertinus pajamas siūlo 30000, tačiau prašo įmonės finansinių ataskaitų už 3 metus, kadangi esu UAB savininkas ir direktorius. Vienintelis savininkas esu apie metus. Kaip smarkiai finansinės ataskaitos gali įtakoti sprendimą skolinti ar ne?ataskaitose yra nuostolingų metų. Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Bankas individualiai vertins įmonės galimybes mokėti Jums tokį atlyginimą ir ateityje, įvertins rizikas, veiklą, perspektyvas ir t.t. Žinoma, kad nuostolingi metai nėra teigiamas rodiklis, čia jau reikia ekspertų individualaus vertinimo. Kreipkitės tiesiogiai į bankus ir kalbėkitės.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų