Maksimali būsto paskola

Maksimali būsto paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „maksimali būsto paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Danutė

Sveiki, man 47 m.,vyrui 40 m. Nusprendėme imti paskolą nuosavam būstui įsigyti. Turime 2 vaikus iki 18 metų. Planuojame parduoti mums priklausomą 3 k. butą, kuriame dabar gyvename. Tai būtų mūsų pirmas įnašas. Norėčiau sužinoti, kokios maksimalios paskolos (sumos) galime tikėtis iš Jūsų banko, kad galėtume planuoti didesnio būsto įsigijimo? Ačiū už atsakymą. Mielai ateitume į asmeninį pokalbį.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Edvinas

Sveiki, vidutinis atlyginimas 1000€ darbo stažas 1 metai, maksimali paskola kuo ilgesniam laikotarpiui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo Jūsų šeimos sudėties, perkamo būsto, miesto, kredito istorijos ir kitų faktorių. Tačiau jeigu esate vienas ir visa kita yra gerai, tai preliminariai galite galvoti apie 60-70 tūkst. eurų būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Jovita

Sveiki, mudviejų su vyrų mėnesinės pajamos ~1600eur. kokią maksimalią kredito sumą galėtume gauti? Ir, kaip keičiasi kredito sąlygos turint mažą kūdikį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jovita, dėkui už klausimą. Reikia banko vertinimo. Manau, Jūsų atveju paskolos suma suktųsi apie 100 tūkst. eurų. Vaikas galbūt ir neįtakotų sumos dydžio, tačiau bankai vertina ir daugiau kriterijų, kurie gali numušti sumos dydį ir sąlygas.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki, su vyru planuojame imti paskolą, į rankas per abu gauname 900€, vaikų neturime, kokia maksimali galėtų būti gauta paskola?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Reikia individualaus bankų vertinimo, tačiau preliminariai galite galvoti apie 40-45 tūkst. eurų būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Vali

Laba diena, norėčiau imti paskolą būstui. Mano dabartinės grynos pajamos yra 600 eurų, bankų skaičiuoklės skaičiuoja, kad maksimali galima paskola yra 43 000 eurų išsimokant 30 metų. Girdėjau jog galima skolintis su bendraskolininku, tai būtų mano tėtis kurio pajamos virš 2000 eurų į mėnėsį, tačiau jam iki pensijinio amžiaus liko 15metų ir dar turi neišmokėtą savo būsto paskolą, tačiau jo kredito istorija labai gera. Ar tėtis tinkamas bendraskolininkas? Galbūt turite patarimų šiai situacijai? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Bendraskolis yra įmanomas ir šeimos narys yra įvairių atvejų, tačiau jie yra išskirtiniai ir nedažni. Todėl bankas įvertinęs abiejų bendraskolių situaciją galės pasakyti ar suteiks būsto paskolą esant tokioms aplinkybėms apie kurias kalbate. Bet kokiu atveju paprastesnė procedūra būtų jeigu imtumėte būsto paskolą įprastai, o įprastas atvejis yra imant būsto paskolą vienam arba su sugyventiniu ar sutuoktiniu.

+3Buvo naudinga
Jurga

Statome namą. Turime būsto paskolą. Bankas maximaliai išmoka 40000 eu už kiekvieną etapą. Situacija: Po pirmo vertinimo turto vertė buvo 43000. Tada iš banko gavome 34400 eu statyboms pratęsti. Artėja antras etapas. Turto vertę pakėlėm iki 103000. Kadangi skirtumas 60000, nuo šios sumos teoriškai turėtume gauti 48000 eu. Bankas maksimaliai moka 40000 eu. Problema ta, kad turto vertę kėlėm statytojui į skolą ir tų 8000 eu iš banko mums vis tiek reikia. Ar galimas toks variantas, kad turto vertinimo ataskaitoje būtų įrašyta mažesnė suma nei yra iš tiesų (šiuo atveju 93000), kad gautume tuos 40000 iš banko?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurga, dėkui už klausimą. Teoriškai galima, jeigu bankui tai nesukels įtarimų. Tik bankas atsakys. Kaip ir atitinka skaičiai :)

+3Buvo naudinga
Arūnė

Esame trys savininkės, norėčiau gauti paskolą iš bendrasavininkių atpirkti ir padaryti remontą. Mano pajamos per mėnesį 1000 eurų į rankas. Vyras 2gr. invalidas, jo pajamos per mėnesį 200 eurų į rankas. Tai mėnesio pajamos per mėnesį 1200eurų. Esam 2 asmenų šeima. Įsipareigojimų neturime. Kokia maksimalia suma galima.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arūne, dėkui už klausimą. Negaliu pasakyti tikslios sumos, nes tai priklausys ir nuo Jūsų turimų įsipareigojimų ir bendro šeimos vertinimo. Labai preliminari suma su tokiomis pajamomis, kurią galite gauti yra apie 60 tūkst. eurų.

+3Buvo naudinga
Renata

Sveiki. Mūsų situacija yra tokia: aš esu vaiko priežiūros atostogose ir gaunu 560 eurų (taip pat vaikų pinigai, tik nežinau ar jie skaičiuojasi į bendras pajamas imant paskolą). Vyras uždirba 560 eurų. Norėjau pasidomėti ar mums yra galimybė įsigyti būsto paskola? Turime du vaikelius. Taip pat domina pagal kokius kriterijus skaičiuojama suteikiama paskolos suma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Reikėtų individualaus Jūsų šeimos vertinimo, kad bankai individualiai pasakytų kas ir kiek įsiskaičiuoja Jūsų šeimai. Maksimali paskolos suma skaičiuojama taip, kai gaunate mėnesinę įmoką, kurią mokėsite bankui, ji negali viršyti 40% Jūsų šeimos mėnesinių pajamų. Aš apskritai rekomenduoju, kad mėnesinė įmoka neviršytų 20% mėnesinių pajamų. Taigi, pagal tai nusistato maksimali paskolos suma.

+3Buvo naudinga
Laurita

Sveiki, Esu pareigūnė. Dirbu valstybės sienos apsaugos tarnyboje. Atlyginimas 530e. Kokia įmanoma maksimali paskola ir ar pareigūnams nėra taikomos kažkokios išimtys?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laurita, dėkui už klausimą. Mano žiniomis nėra taikomos išimtys. Maksimali paskola galėtų būti iki 27 tūkst. eurų. Tikslius paskaičiavimus pasakys tik bankai.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki, jauna šeima nori pasiimti paskola 150 000 eur, tai suspidija taikoma siai sumai, ar apskritai duos siai sumai, ar taikys tik 87 000eur? Tikiuosi issireiskiau suprantamai! :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Maksimali subsidija yra galima nuo 87 tūkst. eurų, tačiau būsto kaina yra galima ir didesnė, tik tai kas yra virš tos sumos, turėsite mokėti pats. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų