Pradinis įnašas grynais

Pradinis įnašas grynais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pradinis įnašas grynais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kotryna

Sveiki, Apie pradinį įnašą. Perku butą, kurio savininkai yra du žmonės, kad būtų papraščiau ir patogiau visiems, vienas iš savininkų sutiko perduoti visas būsto teises antram savininkui. Taigi lieka tik pirkėjas ir pardavėjas. Bet asmuo kuris perduos visą turtą (būstą) nori garantijos ir prašo pradinį įnašą paduoti jam grynais. Tikrai tuo žmogumi pasitikiu, tik klausimas, ar kai bus pasirašomi dokumentai dėl pradinio įnašo perdavimo, notaras prašys pamatyti tuos pinugėlius ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kotryna, dėkui už klausimą. Priklauso nuo sumos dydžio, tikslių limitų negaliu pasakyti, bet jau dabar notarai dažniausiai prašo pradinį įnašą mokėti pavedimu. Galimybė mokėti grynais yra - tačiau labai rekomenduoju tik notarui matant duoti pinigus ir būtinai tai užfiksuoti.

+3Buvo naudinga
Tatjana ir Jackas

Esame Jav piliečiai. Norime pirkti namą su išperkamąja nuoma Klaipėdos rajone ir taip pradėti savo kredito istoriją Lietuvoje. Atvyksime gyventi į LT. Galime pilnai sumokėti pradinį įnašą ir daugiau. Norėtume posibaigus išperkamajai nuomai gauti nedidelį kreditą iš LB (Jei tai bus įmanoma) ir tada parduoti esamą namą JAV. Ko reikia Jav piliečiui perkant nekilnojamą turtą Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Visų pirma Lietuvos bankas kreditų neišdavinėja, o išduoda komerciniai bankai veikiantys Lietuvoje. Tačiau jeigu dirbate ir pajamas gaunate JAV, tuomet bankai kreditų neišduos. Dėl išperkamosios nuomos reikia kalbėtis su pardavėju ir derintis sąlygas. Tačiau, kai negyvenate Lietuvoje, nėra kaip stebėti Jūsų pajamų pagal ką ir išduodamos paskolos. Tad imant paskolą, būstą nusipirkti būtų sudėtinga, nebent parduotumėte turimą būstą JAV ir jau grynais pirktumėte būstą Lietuvoje.

+3Buvo naudinga
Dovydas

Sveiki, man yra 35m., žmonai 32m. Nusprendėme imti paskolą nuosavam būstui įsigyti, bet pradinio įnašo neturim, bet turime nuosavą 1 kambario butą, ar galima būtų jį įkeisti kaip pradinį įnašą kaip užstatą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovydai, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas turėtų būti mokamas grynais pinigais, juos sutaupius. Tačiau būna išimčių, taip pat reikia žiūrėti ar tas turtas apskritai domins banką ir ar galėsite įkeisti. Be to, bus prastesnės sąlygos. Patariu nežaisti su įkeitimais, o taupyti pradiniam įnašui ir tik tada imti paskolą. Išmoksite taupyti, elgtis su pinigais ir būsite pasiruošę paskolai.

+4Buvo naudinga
Svečias

Klausimas, perkame būstą kurio kaina 100 tūkst. Pradiniam įnašui turime 50 tūkst. 50 banko. Ar galime dalį pradinio įnašo susimokėti grynais dalį pavedimu, aišku viskas būtų atitinkamai patvirtinta notaro ir tt.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Teoriškai galite (berods įstatyme nėra to nurodyta, yra planai riboti atsiskaitymus iki 3000 eur grynais, bet įstatymo priimto taip ir nemačiau), bet praktiškai notaras prašys apmokėti pavedimu ir visiems taip saugiau ir paprasčiau.

+3Buvo naudinga
Margarita

Laba diena. Turiu butą Vilniuje, buto plotas 22kv.m.,vertė apie 30000€ (mano nuosavybė). Esu netekėjusi, vaikų neturiu, pajamos 1000€. Norėčiau paimti būsto paskolą ir užstatyti turimą butą. Ar tai įmanoma?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Margarita, dėkui už klausimą. Įprastai pradinis įnašas yra reikalaujamas grynais pinigais. Tačiau gali būti atvejų, kuomet turimas turtas galėtų būti užskaitomas kaip pradinis įnašas. Reikia kalbėtis su bankais dėl konkrečios situacijos.

+4Buvo naudinga
Benas

Sveiki, ketinu imti paskolą būstui, pradinį įnašą turiu susitaupęs grynais pinigais. Ar nekils problemų jog bankas nemato tų pinigų mano sąskaitoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Benai, dėkui už klausimą. Problemų neturėtų kilti, tačiau jeigu pasidomėtų iš kur gavote tuos pinigus - turėtumėte paaiškinti. Grynaisiais pinigais irgi galima taupyti, nebūtina sąskaitoje. Svarbu, kad tie pinigai būtų legalūs.

+4Buvo naudinga
Ina

Įdomu, kaip išsisprendė aprašyta situacija, nes šiuo metu seb bankas mūsų pareikalavo, kad visi pinigai būtų sąskaitoje

+1Buvo naudinga
Marius

Sveiki, Ar norint gauti būsto paskolai, galima įkeisti kitą nekilnojamą turtą vietoj pradinio įnašo? Pvz. Reikalingas pradinis inasas 10000-14000Eur. Turimas NT - Sklypas, vertė įvertinta 18000eur. Sklypas toje pačioje kaiminystėje kaip norimas įsigyti namas. Gal tai pat galimas sklypo įkeitimas, su terminu jį parduoti ir taip padengti prad. įnaša? Labai lauksiu Jūsų atsakymų. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Povilas

Galima tik vienu atveju. Jaigu užstatyta turta isipareigosite parduoti per metus laiko.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas perkant būstą turėtų būti įnešamas grynais, sutaupytais pinigais. Tačiau jeigu yra įsipareigojimas parduoti turtą, galbūt ir tiktų - priklausys nuo banko. Bet taip pat nesu tikras ar sklypas kaip įkeičiamas turtas tiks. Bankai pasakys. Pasidalinkite informacija, kai žinosite

+3Buvo naudinga
Miglė

Sveiki, esame jauna šeima, 31 m., turime 1 vaiką. Mano pajamos netto 900 eur, vyro taip pat 900 eur. Planuojame pirkti ne naujos statybos namą. Pradinio įnašo neturime, bet turiu 2 kambarių butą, savo vardu, jis pilnai išmokėtas. Ar įmanoma gauti paskolą namo pirkimui, kurio vertė apie 100 000 eur., užstatant butą, kurio vertė 40 000 eur. ir neturint pradinio įnašo grynais?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Pradiniam įnašui reikia pinigų grynais, tačiau reikia kalbėtis su bankais, galbūt rastų kokių nors sprendimų įvertinus situaciją.

+4Buvo naudinga
Vitalijus

Sveiki, mes su žmona neturim pinigų pradiniam įnašui tačiau ir aš ir žmona turim nekilnojamojo turto t.y. žemės, sakykite ar įmanoma gauti būsto paskolą be pradinio įnašo, bet su turimo nekilnojamo turto užstatymu, ar labai užaugs kas mėnėsinė įmoka?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vitalijau, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas turi būti grynais pinigais, užstatyti turto negalima.

+3Buvo naudinga
Monika

Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar galėčiau gauti būsto paskolą. Esu 26metų, neištekėjusi, neturiu vaikų, niekad neturėjau paskolų, nepirkau nieko išsimokėtinai, dirbu 3,5metų toje pačioje darbovietėje, mėnesio pajamos 1000EUR į rankas. Norėčiau įsigyti būstą už ~67000EUR, tačiau reikėtų dar ir paskolos būsto įrengimui. Pradiniam įnašui turiu susitaupius 4000 EUR banko sąskaitoje ir apie 3000 EUR grynais. Likusią dalį pradiniam įnašui padovanotų giminaičiai, ar galėčiau gauti paskolą ir ar sąlygos būtų labai prastesnės, jei neturiu pati sukaupusi visos sumos pradiniam įnašui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Giminaičiai gali dovanoti ir nuo to nesuprastės sąlygos. Manau, kad pagal pateiktas sąlygas Jūs galėtumėte gauti tokio dydžio paskolą, tačiau tai tiksliau turi įvetinti bankai. Priklausomai nuo individualaus bankų vertinimo ir perkamo būsto vertės, priklausys ir galimybės dėl paskolos įsirengimui. Geriausia pirkti daugiau įvertintą turtą nei būsto pirkimo kaina.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų