Valstybinė įstaiga

Valstybinė įstaiga. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „valstybinė įstaiga“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Klausiančioji

Sveiki. Su vyru auginame sūnu, aš nedirbu bet greitu metu planuoju eiti dirbti. Bet vyras jau metus laiko dirba pastovų darbą valstybinėje įstaigoje, gauna 814 eur atlyginimą į rankas. Bendros pajamos 814eur (atlyginimas) vaiko pinigai (50 eur) doktoranto stipendija 836 eur( metus laiko) Planuojame persikelti į tos pačios valstybines įstaigos kitą padalinį kitame mieste ir gauti geriau apmokestinamas pareigas, tačiau darbo sutartis bus persirašoma. Ar įmanoma su tokiomis pajamomis gauti paskolą ir maždaug kokio dydžio, ar reiks vėl išdirbti puse metu naujose pareigose kad gauti paskola? ačiū už atsakymus:)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Įprastai yra žiūrima į tai ar žmogus išdirbo bent 6 mėn. vienoje darbovietėje, jeigu bus persirašoma darbo sutartis - gali tos pajamos ir neįsirašyti. Bet atminkite, kad kiekvienas atvejis individualus ir gali būti skirtingai traktuojama, todėl ar pajamos bus įtrauktos į vertinimą ar ne - pasakys bankas. Reikia kreiptis į bankus ir sužinosite realią situaciją.

+3Buvo naudinga
Rūta

Laba diena, Kartu su vyru norime imti būsto paskolą, tačiau aš dirbu pagal terminuotą darbo sutartį valstybinėje įstaigoje. Greitu metu sutartis turėtų būti pakeista į neterminuotą. Įstaigoje dirbu šiek tiek daugiau nei 2 metus. Ar gali bankas vertinti ir mano pajamas ir suteikti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad vertins Jūsų pajamas net ir jeigu tai yra terminuota sutartis, nes dirbate jau du metus. Žinoma, bus vertinama individualiai, priklausys nuo profesijos, bendros situacijos. Nueikite į bankus ir pasikalbėkite.

+3Buvo naudinga
Laima

Laba diena, norėčiau sužinoti kaip bankas vertina pajamas, jei esi išsiskyrus ir augini du vaikus. Mano vidutinės pajamos atskaičius mokesčius yra apie 500 eu. Vyro alimentai 250 eu. Ar tą visą 750 eu sumą dalintų iš trijų asmenų? Skaičiavimo lengvatų nebūtų?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Laima, ačiū už klausimą. Noriu Jus informuoti, jog bankai nėra valstybinė įstaiga ir lengvatų netaiko, dėl lengvatos reikėtų kreiptis į savivaldybę ir ji įvertinusi situaciją gal būt sutiktų kompensuoti 10 proc. paskolos įmokų. Dėl gaunamų alimentų - vieni bankai vertina tai kaip pajamas, kiti nevertina, tai priklauso ir nuo laikotarpio, kuriam norėtumėte imti paskolą ir kiek metų dar bus mokami alimentai (priklauso nuo Jūsų vaikų amžiaus). Jeigu paskolą imtumėte 30 metų laikotarpiui, tuomet galima (saugi) paskolos suma būtų 20.000-40.000 eur ir esant vidutinėms 5 proc. palūkanoms, už paskolą mokėtumėt atitinkamai 110-220 eurų per mėnesį.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų