Pajamų vertinimas

Pajamų vertinimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamų vertinimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aistė

Laba diena, Mes su vyru šiuo metu pradėjome namo statybą regione. Planuojame prašyti paramos (mums priklausytų 15 proc., nes neturime vaikų, esame jauni) Turime statybos leidimą, tačiau ar prieš einant į banką reikalingas turto įvertinimas (kai eisime į banką turėtų būti pastatytas namas iki stogo). Galbūt dar kažkokių papildomų dokumentų reikia? Taip pat norime pasidomėti dėl galimos finansuoti sumos. Jei mano, žmonos, mėnesinės pajamos yra stabilios 2m., 800 eur, o vyro yra svyruojančios (keitėsi darbai) ir šiuo metu apie 200 eur. Ar bankas sutiktų suteikti paskolą? Kokio laikotarpio pajamas bankas vertina?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Eglė

Esame trijų asmenų šeima (32, 33 ir vaikui 2 metukai), šiuo metu dirba tik vyras, atlyginimas į rankas 800-1100€, aš gaunu bedarbio pašalpą 260-230€, 50€ vaiko pinigai, ar bedarbio pašalpa ir vaiko pinigai skaičiuojasi į šeimos pajamas? Ketiname pirkti kotedžą (už savo santaupas tik sklypas ir pamatai) ir statytis patys, tačiau bus reikalinga tolimesniems darbams paskola. Kokio dydžio paskolos galime tikėtis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Paskolos dydis ir pajamų vertinimas priklausys nuo individualaus Jūsų šeimos vertinimo, kurį vertins bankas pagal perkamą būstą ir Jūsų šeimos situaciją. Laikinosios pajamos kaip bedarbio pašalpa nesiskaičiuos, o vaiko pinigai ant klaustuko. Priklausys nuo banko. Paskolos dydį, kurį galite gauti pasakys tik bankas.

+4Buvo naudinga
Igoris

Sveiki, Esame susituokę, aš dirbantis, vidutinis atlyginimas 750eur į rankas, žmona nedirbusi ir šiuo metu augina vaiką. 3 asm (2 suaugusių ir 1 vaiko šeima). Bandėme šnekėtis su Swedbank, bet prašymą atmetė, reikalavimas 800eur į rankas. Luminoras irgi nedavė, laukiam žinių iš seb. Gal galėtumėte dar ką pasiūlyti ir ar tikrai tai yra ypač mažai, kad imti paskola?

Atsakyti Dalintis
Simonas

Sveiki norejau paklausti ka jums sake seb bankas nes mano situacija identiska

Buvo naudinga
Igor

Seb bankas lyg ir sutiko , reike laukti kadastro ir daryti turto vertinima , o tada bankas pasakys galutini varijanta . Kitaip sakant turti vertinimas uz musu pinigus -200eur , jai bankas nesutiks , tai tiesiog sekantiem pirkejam to buto nereikes daryti vertinimo ir niekas aciu nepasakys ...

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Igori, dėkui už klausimą. Na, pajamų tikrai mažoka, labai ant ribos. Keista, kad SEB sutiko. Praneškite kaip seksis toliau, įdomu.

+4Buvo naudinga
Lukrecija

Sveiki, esu ištekėjusi. Vyras dirba puse etato ir gauna apie 350€ į rankas. Aš dabar virš 1 metų buvau biuletenyje, dabar nuo kovo pradžios grįžtu į darbą, tik keisis etatas, dirbsiu irgi tik puse etato kaip vyras. Atlyginimas bus tarp 300-350€, bet dabar papildomai gausiu 342€ invalidumą. Su viskuo pajamos į rankas abiejų su vyru bus apie 1000€, ar galime kreiptis dėl paskolos? Taip pat ar galime kreiptis tuoj pat ar po ilgo biuletenio bankas reikalaus 6 mėnesių algalapių? Kokios dar kliūtys gali kilti tokioje situacijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukrecija, dėkui už klausimą. Reikia dirbti nenutrūkstamai bent 6 mėn., kad būtų skaičiuojamos pajamos. Taip pat dėl invalidumo pajamų bankai spręs ar vertins. Todėl dabar jau galite kreiptis į bankus, kad išsiaiškinti savo galimybes. Kliūtys - nepakankamos pajamos ir bendros situacijos vertinimas.

+3Buvo naudinga
Margarita

Laba diena, planuojame imti būsto paskolą, girdėjome apie papildomą paskolą būsto įrengimui (kadangi būstą planuojame pirkti su pilna daline apdaila), bet kyla neaiškumų. Mus domina kokiu būdu yra suteikiama paskola įrengimui. Esame girdėję, kad nusipirkus būstą privalome savomis lėšomis pakelti būsto baigtumo procentą, daryti vertinimą ir tokiu būdu bankas padengia 85 proc. nuo padidėjusio baigtumo lygio, ar vis gi įsigyję būstą ir papildomai gavę paskolą jo įrengimui galėsime iškart disponuoti išskirtomis lėšomis? Koks yra viso šio proceso mechanizmas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Margarita, dėkui už klausimą. Finansavimo mechanizmai gali būti skirtingi priklausomai nuo banko ir Jūsų finansinės situacijos ir galimybių. Įprastai, jeigu pajamų užtenka ir turto vertinimas yra pakankamas, tai galite gauti paskolą ir būstui ir įsirengimui. Jeigu turtas nėra vertas tiek, kad gautumėte ir paskolą įsirengimui, gali būti variantas ir toks, kad paskolą įsirengimui gausite tada, kai įsirengsite būstą - pakelsite vertę ir tik tada gaunate finansavimą. Priklauso nuo bankų, finansinės situacijos ir turto vertės.

+4Buvo naudinga
Besidominti

Laba diena, mano klausimas būtų toks: ar bankas imdamas 6 mėn. pajamų vidurkį norint gauti paskolą būstui užskaito į tą laikotarpį laikino darbo pajamas iš užsienio, kaip pvz. darbe Lietuvoje tu esi atostogose nemokamose, o užsienyje tuos mėnesius dirbi ir deklaruoji gautas pajamas. Lauksiu atsakymo

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko ir Jūsų situacijos bei tų pajamų tęstinumo, kad vertinimas būtų tikslesnis, gali žiūrėti ir ilgesnį laikotarpį, nebūtinai 6 mėn..

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Ar gali bankroto administratorius įtraukti į pajamas dienpinigius? Ir kodėl, kai nori paimti paskolą, tai nenori bankai įtraukti į pajamas, o kai atskaičiuoti, tai jau skaito kaip pajamas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Gal turite omenyje anstolį, o ne bankroto administratorių? Na, taip jau su skolom jau yra, kad pajamas visas nuskaičiuoja, nes reikia padengti susidariusias skolas. O pajamos būsto paskolai yra grynai vidinis banko vertinimas, bankas pats sprendžia ar nori finansuoti tokias pajamas gaunančius asmenis ar ne. Todėl ir yra svarbu nepasitikėti vienu banku, reikia tikrintis per visur.

+3Buvo naudinga
Gytis

Pora klausimų pasitikslinimui: 1. Šiuo metu vienoje darbovietėje dirbu beveik 5 metus, tačiau noriu keisti darbą. Ar nutrūks mano darbo stažas? Ar perėjęs į naują darbovietę ir išdirbęs tarkim 3 mėn galėsiu gauti paskolą, ar reikės mažiausiai 6 mėn ar kito laikotarpio? Jei keisis etato dydis, sąlygos tos pačios? 2. Įsidarbinus dviejuose darbuose po 0,5 etato ir gaunant algą po 600 EUR kiekviename darbe, mėnesinės pajamos būtų: 600 600 = 1200 EUR? Ar tokiu atveju skaičiuojamos kitaip. Ar palankus banko vertinimas dėl dviejų darbų po 0,5 etato? Ar tai neturi įtakos dėl paskolos? Ačiū už skirtą laiką.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gyti, dėkui už klausimus. Taip, darbo stažas nutrūks ir reikės išdirbti bent 6 mėn., išskirtinais atvejais užtenka 3-4 mėn., bet tai priklauso nuo situacijos individualiai. Dėl etato dydžių ir pajamų dydžio, reikia individualaus vertinimo apie pajamų tvarumą, iš esmės nėra skirtumo, jeigu bankas matys, kad tai ilgalaikės ir stabilios profesijos ir tiems 0,5 etato yra logiški paaiškinimai, tačiau žinoma, kad tai šiek tiek tikėtina, kad prastins situaciją. Kreipkitės į bankus dėl konsultacijų ir išsiaiškinkite individualiai. Parašykite po to kaip sekėsi, įdomu.

+4Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, su vyru perkame butą už 58000€. Tokia suma yra sutarta su buto pardavėjais. Laukiam vertinimo rezultatų ir abejojam ar ant tiek įvertins. Jeigu turto vertintojas įvertins tarkim ant 54000€, kokią sumą mums duos bankas? Pradiniam įnašui mes tikrai turime!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Tokiu atveju maksimali suma galėtų būti 54 tūkst. eurų. Žinoma turi užtekti ir Jūsų pajamų, kad bankas galėtų suteikti tokio dydžio kreditą.

+3Buvo naudinga
Sigitas

Laba diena, Noriu pasiimti paskolą būsto įsigijimui. Būsto vertė 25 000 - 30 000, koks minimalus pradinis įnasas ir kokios turetu būti pajamos? Bei kiek laiko turiu būti išdirbes... Aš dirbu komandiruočių principu. Ant popieriaus rodo 450, tačiau su komandiruotpinigiais gaunasi pavedimu į banką apie 1900 - 2000 į rankas priklausomai nuo išdirbtų valandų. Ar būtų galima gauti paskolą? Turiu susitaupęs 6000-7000e.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigitai, dėkui už klausimą. Mažiausias galimas pradinis įnašas yra 15%, tačiau jis gali didėti priklausomai nuo to, kaip bankas įvertins Jūsų situaciją ir perkamą būstą. Norint gauti 25-30 tūkst. eurų paskolą, užtenka 550 eur/mėn. pajamų, tačiau uždirbant tiek nedaug tikėtina, kad gausite prastesnes sąlygas. Dėl komandiruotpinigių yra atskiras vertinimas ir žiūrės bendrą situaciją. Rekomenduoju nuvykti į bankus ir sužinoti tiksliai galimybes bei sulaukti tikslių pasiūlymų pagal individualią Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų