Kokios reikia algos

Kokios reikia algos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kokios reikia algos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
tadas

Sveiki, greitu metu darbdavys kels algą, bet per nesusišnekėjimą išėjo kad kels priedų prie algos būdu. Ar priedai skaičiuojami lygiavertiškai kaip ir alga? Ir ar gaunu "bonus taškų" pagal profesiją (programuotojas)? Kokios profesijos yra geriausios bankų atžvilgiu, ir kokią tai turi įtaką? Turiu papildomų pajamų labai nesstabiliai, per metus išeina 2-3 tūkst eurų su ind. veikla, ar šios pajamos būs išdalintos mėnesiais kaip pajamos ar bus vertinamos blogiau nes yra gaunamos labai nestabiliai (t.y. kartais su keletos mėnesių tarpais)? Dėkoju, Tadas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Profesija gal šiek tiek įtakos ir Jūsų atveju manau, kad įtakos teigiamai. Priedai turi būti mokami periodiškai ir tik tuomet, kai bankai mato, jog tai yra pastovios pajamos, galės priimti sprendimą dėl tokių pajamų vertinimo. Individualios veiklos pajamos prisiskaičiuos papildomai, bet mažesniu procentu. Reikia kreiptis į bankus dėl detalaus vertinimo ir situacijos išaiškinimo, kad galėtumėte pasiruošti. Bankų tiesioginės konsultacijos yra naudingos nes apibūdina konkrečią Jūsų atvejo situaciją. Parašykite kaip seksis bankuose, įdomu ir naudinga bus visiems.

+3Buvo naudinga
Lukas

Sveiki, mes su žmona (27 ir 25 metai) norime įsigyti namą Kauno rajone. Turime beveik dvejų metų mažylį, žmona jau baigia antrus metus vaiko auginimo atostogų ir planuoja vasarą grįžti į darbą. Sodros vaiko parama pirmais metais buvo skaičiuojama nuo žmonos algos (70%) antrais metais nuo mano (40%, aš tuo pačiu ir dirbu). Taip pat žmona savo vardu turėjo atsidariusi individualią veiklą vienkartiniam projektui. Klausimas - kaip bankas skaičiuoja šeimos mėnesines pajamas duodant paskolą? Vien tik mano atlyginimą ar ir mano metinę darbinę premiją, Sodros išmokas už vaiką ir žmonos individualios veiklos pajamas atskaičius mokesčius?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Skaičiuos visas pajamas ir nuo pajamų stabilumo lygio ir individualių vertinimo kriterijų pritaikys koeficientus. Mano manymu, jeigu darbinės metinės premijos buvo akivaizdžios ir nebuvo akivaizdžiai falsifikuojamos dėl akių ir pan., tuomet viskas įsiskaičiuos. Taip pat jeigu turite premijų sutartis - bus privalumas. Tiek motinystės, tiek individualios veiklos pajamos bus vertinamos, tik bus atskiras koeficientas. Tai priklauso nuo veiklos, pajamų tęstinumo ir t.t. Iš esmės galvokite taip, kad bankui reikia žinoti kiek Jūsų šeimai liks pragyvenimui, kai turėsite naują įsipareigojimą - paskolą. Bankas daugiau žiūrės ir bandys nuspėti kokios Jūsų pajamos bus ateityje, bet tai nustatys pagal praeities faktus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
TOMAS

Sveiki,

 1. Kokia alga turėtų būti "ant popieriaus" norint gauti ~50000€ būsto paskolą?
 2. Kiek laiko turi būti pakelta alga?
 3. Kaip bankai žiūri į staigų algos padidėjimą?

* 27 metų vyras be šeimos. * aukštasis išsilavinimas. * be jokių finansinių įsipareigojimų. * 6 metų darbo stažas. * 15% įnašas yra.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimus. Pateikiu atsakymus:

 1. Apie 800 eur/mėn. į rankas;
 2. Skaičiuojamas 6-12 mėn. atlyginimo vidurkis;
 3. Didesnės pajamos visuomet yra gerai, teigiamai, bet kaip ir minėjau ims tam tikro laikotarpio vidurkį.

Sėkmės!

+11Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki norime pirkti kotedžą. Iš banko norime imti paskolą 50000e. Turime nepilnametį vaiką. Kokių pajamų reikėtų į rankas tokiai sumai 3 asmenų šeimai? Ir per kiek laiko turėtume pilnai įsirengti iki 100proc., nes bankai sako, kad per 1.5 metų ar tai tiesa?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Reikėtų uždirbti apie 1000 eurų per mėn. ir neturėti jokių kitų įsipareigojimų. Taip pat reikės pradinio įnašo 15-20%. 100% baigtumas privalomas per 1,5-2 metus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų