Subsidijos gavimas

Subsidijos gavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „subsidijos gavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Milda

Sveiki, mane domina jei tarkim pretenduojam į paramą būstui pirkti regionuose ir norim pirkti 80% baigtumo namą, Kaip suprantu mes turim turėt savo įnašą, gerai mes turim gaunam paskolą, įsirengiam priduodam namą ir tada toks klausimas kokiu būdu mes gausim ta subsidiją? Ar perves mum ar perves bankui sumažindami paskolą ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milda, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą ministerijos informaciją suprantu, kad perves šeimai tiesiogiai:

6. Subsidija išmokama tik pabaigus namo statybas per sutartą su kredito davėju laikotarpį (įprastai 1-2 metus). Tokia taisyklė priimta, siekiant užkirsti kelią netikslingam valstybės lėšų naudojimui ir užtikrinti, kad subsidiją gavusi šeima pastatytame name galėtų gyventi.”

Perkant jau pastatytą būstą - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ne vėliau kaip per 4 mėnesius perveda subsidiją už jauną šeimą kredito įstaigai.

+3Buvo naudinga
Anzela

Laba diena. Norėtume sužinoti, jeigu imant būsto paskolą su lengvatine būsto paskola (kur per savivaldybę galima gauti 10 % susbsidijos) ar galima fiksuoti palūkanas imant anuiteto būdu? Nes esu girdėjus visokių versijų, kad su subsidija nefiksuoja bankai palūkanų, kaip yra iš tikrųjų? Ir dar jeigu buvau dekrete, ir jau kai vaikui sukako metai grižau į darbą, jau pradirbau 4 mėnesius, ir gaunu antrus metus 40% išmoką, ar ta išmoka irgi priskaičiuotų prie gaunamu pajamų. Ačiu

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anzela, dėkui už klausimą. Subsidijos gavimas neįtakoja būsto paskolos mokėjimo sąlygų, jūs renkatės individualiai kaip norite mokėti už paskolą ir kokias bankas siūlo galimybes tuo metu. Dėl išmokos, priklausys nuo banko, kai kurie įskaičiuoja, kai kurie gali neįskaičiuoti, o pradirbti rekomenduoju bent 6 mėn. ir tada kreiptis į bankus dėl paskolos. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų