Vėlavimai

Vėlavimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vėlavimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mindaugas

Sveiki, susidūrėme su tokia situacija, esame procese gauti būsto paskolą, visi dokumentai suruošti ir prieš kelias dienas turėjo būti priimtas sprendimas, niekas nekėlė abejonių dėl teigiamo atsakymo iš banko, tačiau paaiškėjo, kad duomenų bazėje prieš kelias dienas atsirado įrašas, kad esame nesumokėję prieš tai paimto kredito įmokos daugiau nei 30 dienų, ir bankas nukėlė sprendimo priėmimo laiką, tačiau visi banko išrašai rodo, kad įmokos mokėtos laiku, finasų įstaiga, iš kur imtas kreditas, nesupranta apie ką kalba, jie nemato jokio vėlavimo, o ypač ilgesnio nei 30 dienų, tačiau bankas remiasi duomenų bazės parodymais. Situacijos absurdiškumui nėra paaiškinimo, kaip taip išvis gali vykti? Ką tokiu atveju daryti, nes kaip supratau, garantijos, kad gausime būsto kreditą nėra jokios, nors tiek pinigų ir laiko išeikvota. Dėkui už patarimą, jei toks egzistuoja.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tadas

Sveiki. Norėjau paklausti. Kažkada turėjau vartojimo paskolą iš swed banko, vėlavau du mėnesius sumokėti vieną įnašą, į anstolius bankas neperdavė, susitarus ir grąžinus pinigus. Toliau išmokėjau visą įssiskolinimą bankui be jokių vėlavimų. Dabar praėjus gal pusantrų metų norėjau gauti iš banko būsto paskolą su būsto įkeitimu, bet nuėjus dėl paskolos kalbėtis pas juos sistemoje meta iškarto jog esu nemokus. Tai va klausimas, kiek laiko turi praeiti po tokios situacijos, kad galėčiau tikėtis gauti paskolą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Į tokį klausimą gali atsakyti tik bankas. Nėra jokių įstatymų ar laiko limitų, kuriuos nustatytų valstybė ar pan. Bankas turi savo vidines taisykles ir jie patys nusistato visas rizikas.

+3Buvo naudinga
Kornelija

Sveiki su draugu norim imti paskolą bet pasitikrinom kredito istorija abu turim vėlavimų sumokant įmokas už telekomunikacijas. Ar gali bankas neduoti paskolos? Su antstoliai niekada problemų nebuvo. O vėlavimai būdavo kad isvygdavom į užsienį ir priaizaidem.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kornelija, dėkui už klausimą. Bankai supratingi, nebus taip, kad negausite būsto paskolos, tačiau manau, kad gali būti prastesnės sąlygos. Todėl būtinai nueikite į visus bankus ir paaiškinkite situaciją.

+3Buvo naudinga
Donata

Planuojame su draugu susirašius imt paskolą, bet kažkada senai turėjau paskolą, vėluodavau ir pan., bet sumokėjau, skolų nebeturiu. Ar mums būtų suteikta paskola kaip šeimai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donata, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokio lygio vėlavimai ir skolos. Reikia individualaus vertinimo banke. Sėkmės

+3Buvo naudinga
Guoda

Sveiki, šiuo metu mano vyras dirba pagal IVP, pajamos atskaičius visas išlaidas yra apie 1000e, plius dar mano pajamos prisideda 300e, tačiau ankščiau vyras tiek neuždirbdavo buvo ėmęs greitųjų kreditų, lizingų ir dažnai vėluodavo apmokėti sąskaitas, ilgiausiai buvo nesumokėjęs apie 50 dienų, ar dar yra galimybė gauti būsto paskolą ar todėl, kad kredito istorija sugadinta bankai paskolos nebeduotų nors pajamos pakankamos? Ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Guoda, dėkui už klausimą. Taip, tai dažna problema ir greitieji kreditai, vėlavimai bei prasta kredito istorija yra priežastis bankui neišduoti būsto paskolos. Taip pat IVP pajamos yra vertinamos prasčiau, tad Jūsų atveju gauti būsto paskolą TOP5 bankuose yra mažos. Siūlyčiau kreiptis į Šiaulių, Medicinos banką ar į kredito unijas, jos palankiau žiūri į tokias situacijas.

+4Buvo naudinga
Karolis

Sveiki. Noriu imti kreditą 53000 eur. būsto pirkimui. Turiu individualią veiklą. Pajamos 3000 eur/mėn. ir daugiau. Pradedant verslą naudojausi visomis finansavimo galimybėmis, tarp jų ir greitaisiais kreditais. Vėlavimų buvo, bet iki sutarčių nutraukimo priėjęs nebuvau, atsiskaičiau be "pykčių". Jei būdavo vėlavimai, iš karto skambindavau ir pranešdavau. Šiai dienai turiu įsipareigojimų 320 eur per mėn. Kredito istorija Credit info - E klasė. Turiu kilnojamo turto. Ar įmanoma būtų gauti būsto paskolą tokiai sumai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Jūsų Credit info E klasė atsirado ne be reikalo ir faktai apie greitųjų kreditų ėmimą bei vėlavimą labai pablogino Jūsų situaciją gauti būsto paskolą. Taip pat labai priklauso nuo Jūsų gaunamų pajamų stabilumo, t.y. kiek laiko gaunate tuos 3000 eur per mėn. Manau, kad pagal esamą situaciją, pirminiu įspūdžiu bankai atsisakys išduoti būsto paskolą Jums. Svarbu ir faktas kada buvo įsiskolinimai, kiek laiko praėjo, tačiau jei esamai dienai turite E klasę, turbūt nepakankamai laiko praėjo kad pagerėtų kredito istorija. Bet kokiu atveju nebijokite pasikalbėti su bankais ir sužinoti jų požiūrį į Jūsų situaciją, sužinosite kaip elgtis ateityje. Rašėte, kad greitieji kreditai buvo skirti verslui, galbūt jeigu įrodytumėte, kad už skolintus pinigus uždirbote ir tai buvo Jūsų verslo strategijos dalis - bankai pradėtų svarstyti, gilintis. Bet kokiu atveju tikslią informaciją sužinosite banke pateikę tikslią informaciją apie savo situaciją, tiksliais terminais, sumomis ir t.t. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų