Žemės ūkio paskirtis

Žemės ūkio paskirtis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „žemės ūkio paskirtis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Nerijus

Laba diena. Turiu žemės ūkio paskirties sklypą. Yra padarytas projektas ūkininko sodybos vietai parinkti. Noriu statyti vasarnamį 61m2, kad turėčiau kur atvažiavęs, po ravėjimo darbų, ar po derliaus nuėmimo įlysti pavalgyti, persirengti... ar reikia kokių dokumentų, ar leidimų vasarnamio statybai ? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ramona

Sveiki, norime pirkti žemės ūkio paskirties sklypą (2 ha) ir ten statyti ūkininko sodybą. Namo projektą jau turime, planuojame iškelti namo dėžę ir tada prašyti paskolos namo užbaigimui ir įsirengimui. Klausimas, ar galima gauti paskolą statant ant žemės ūkio paskirties ūkininko sodybą tokiom pačiom sąlygom kaip ir ant namų valdos paskirties? Ar vis dėlto teks keisti paskirtį į namų valdą kad gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramona, dėkui už klausimą. Priklauso nuo aplinkybių, bet norint gauti būsto paskolą įprastomis sąlygomis, reikės pakeisti žemės paskirtį. Žinoma pakalbėkite tiesiogiai su bankais ar net kredito unijomis, kad rasti geriausią variantą esamai situacijai.

+4Buvo naudinga
Gražina

Sveiki, mes turime žemės ūkio paskirties sklypą, kuriame norime formuoti ūkininko sodybą. Viską turime, planą namui, leidimus ir t.t. tačiau šiandien sužinojau, kad bankas neduoda namų statybos paskolos jeigu sklypas yra žemės ūkio paskirties. Ar tai yra tiesa? Ar čia visi bankai turi tokį reikalavimą? O gal čia tik nekompetetingo darbuotojo pasakojimas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klausimą. Na, priklauso nuo banko ir nuo žemės, tačiau tai įprasta, kad žemės ūkio paskirties žemėje statybų namų paskirties statybų mažai kas norės finansuoti.

+4Buvo naudinga
Dalia

Laba diena, seno pastato vietoje planuojame statyti namą, tačiau dokumentuose ir kadastre pastato paskirtis yra ūkio dalies. Šiuo metu šis pastatas yra nugriautas. Norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskolą statyboms, jeigu pastato paskirtis nebus keičiama į gyvenamojo namo paskirtį. Antras klausimas, ar būtina, kad žemės sklypas, kuriame bus statomas namas, būtų paskolos gavėjo nuosavybė? Ar užtenka, kad sklypas būtų mano vyro vardu? Iš anksto dėkoju. Lauksiu atsakymo. Pagarbiai, Dalia.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Dalia, ačiū už klausimus. Atsakymas į 1-ąjį klausimą - jeigu nugriautas pastatas, paskolą gauti galima, tačiau tik tiek, kiek vertas žemės sklypas ir pamatai. Reikia įsivertinti turimą turtą, o į tai atsižvelgdamas bankas(-i), suteiks paskolą (arba ne). Gyvenamam namui bankai gali finansuoti iki 80 - 85 proc. NT vertės. Ūkiniams pastatams gali atsisakyti finansnuoti arba finansuoti dalinai - 50-60 proc. vertės. Rekomenduočiau įsipareigoti bankui pakeisti paskirtį iš ūkinės į gyv. paskirtį, tokiu atvejus galima paskolos suma bus didesnė. 2. Jeigu vyras sutinka būti laiduotoju arba bendraskoliu ir laiduoti savo turtu, tai tokiu atveju, priklausomai nuo banko, galima.

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų