Namų valda

Namų valda. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „namų valda“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ana

Sveiki, ar galima gauti paskolą, neturint tų 15% savo pinigų, bet turint žemės sklypą namų valdos? Ar galima pvz. Užstatyti žemės sklypą ir gauti paskolą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo žemės sklypo vertės, likvidumo galbūt ir įmanoma. Tačiau įprastu atveju ir geresnės sąlygos bus pasiūlytos, jeigu pradinis įnašas savomis lėšomis.

+3Buvo naudinga
Ramona

Sveiki, norime pirkti žemės ūkio paskirties sklypą (2 ha) ir ten statyti ūkininko sodybą. Namo projektą jau turime, planuojame iškelti namo dėžę ir tada prašyti paskolos namo užbaigimui ir įsirengimui. Klausimas, ar galima gauti paskolą statant ant žemės ūkio paskirties ūkininko sodybą tokiom pačiom sąlygom kaip ir ant namų valdos paskirties? Ar vis dėlto teks keisti paskirtį į namų valdą kad gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramona, dėkui už klausimą. Priklauso nuo aplinkybių, bet norint gauti būsto paskolą įprastomis sąlygomis, reikės pakeisti žemės paskirtį. Žinoma pakalbėkite tiesiogiai su bankais ar net kredito unijomis, kad rasti geriausią variantą esamai situacijai.

+3Buvo naudinga
artur

Sveiki, ar bankai finansuoja paskolą sklypo įsigijimui? (Namų valda) Planuojame statyti namą ir refinansuoti paskolą su būsto paskola, kai bus įrengta namo dėžė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artur, dėkui už klausimą. Įprastu atveju sklypo įsigijimo nefinansuoja bankai, nes nėra ką įkeisti. Turint įkeičiamo turto galbūt įmanoma bankuose. Sklypo finansavimas paprastesnis kredito unijose. Todėl galite mėginti skolintis kredito unijoje, o po to, kai pastatysite dėžutę, refinansuoti namo statybą su visu sklypu, banke.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Ar galima gauti paskolą perkant žemės sklypą (sklypo paskirtis namų valda), jei taip tai kokios sąlygos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Galima, tačiau bankai atsargiau vertina tuos, kurie perka tik žemės sklypą. Priklausomai nuo Jūsų pajamų, situacijos, užstato dydžio priklausys ir sąlygos. Reikia detalesnės informacijos, sklypo vietos, sklypo perspektyvos, vertės, rizikos - tai nustatys bankai. Siūlau kreiptis tiesiogiai į visus bankus išsiaiškinti situaciją, kadangi Jūsų individuali situacija lems banko sprendimą ir sąlygas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų