Dokumentai

Dokumentai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dokumentai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ramunas

Sveiki, po vestuviu gavome 12000e dovanu nuo artimiausiu giminaičių. Dabar juos norime įdėti į banko sąskaitą,ar idėja visą sumą vienu kartu, reiktu deklaruoti pajamas? Ar nereikia jokių papildomų mokesčių mokėti? Ar reikalingi dokumentai kaip dovanojomo sutartis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Romualdas

Negaliu į savo revolut kortelę persivesti pinigų. Mokėjimus vykdo. Rašo, kad tikrinami dokumentai. Ką turėčiau daryti. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romualdai, dėkui už klausimą. Turite susisiekti su Revolut pagalbos skyriumi per programėlę arba jų facebook.

+3Buvo naudinga
Alma

Labas vakaras, mano draugas man parsiūs labai didelę pinigų suma. Jis yra užsienietis. Noriu paklausti ar aš neturėsiu problemų, kai man reiks įrodyti iš kur juos gavau? Kokie dokumentai turi lydėti šituos pinigus? Ir kokie bus mokėčiai? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alma, dėkui už klausimą. Na, bet kokie gaunami pinigai turi būti pagrindžiami. Tai visų pirma turi būti pinigų pervedimo priežastis, už ką tie pinigai pervedami, paskirtis. Jeigu pinigų suma bus labai didelė, bankas gali sustabdyti pervedimą ir pasiteirauti iš kur ir dėl kokios priežasties šie pinigai atėjo (pagal terorizmo ir pinigų plovimo įstatymus). Taip pat draugas turi turėti galimybę pagrįsti iš kur jis gavo tokią didelę pinigų sumą.

+4Buvo naudinga
Darius

Laba diena, norėjau sužinoti jeigu banke norėčiau pasikeisti 10 000 svarų į eurus, ar reikėtu kažkokių dokumentų ir ar reikėtų iš anksto pranešti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Taip, reikia turėti su savimi asmens dokumentą. Prieš tai pasižiūrėkite kuriame banke ar valiutų keitykloje geriausias svaro kursas, o tada galite pasiskambinti prieš vykstant ar tikrai turės grynais tokią sumą.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų