Bankas atmetė paraišką

Bankas atmetė paraišką. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „bankas atmetė paraišką“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rūta

Sveiki, ar gali bankas atmesti būsto paskolos prašymą vien dėl to, kad dirbu 77val. Per savaitę. Pirmoj darbo sutarty nustatyta suminė darbo apskaita, antroj darbovietėj 40 val. Per savaitę. Nebesuprantu ar tai jau lygių teisių kontrolierių sfera,kad aš moteris,nes žinau ne vieną vyrą kurie gavo paskolas taip dirbdami.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Justina

Sveiki, draugas kėtino imti būsto paskolą, pradinį įnašą su dovanojimo raštu daviau aš pavedimu į jo banko sąskaitą. Kitą pusę davė jo tėvai grįnais be jokio dovanojimo rašto. Dabar bankas atmetė jo paraišką nes netinka mano dovanojimas raštas. Ar pagal įstatyma taip galima?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Bankas gali elgtis taip, jeigu jam netinka tam tikra su asmeniu susijusi informacija. Bankas skolina pinigus ir vertina rizikas, kurias jis gali prisiimti išduodamas paskolas.

+3Buvo naudinga
Edvardas

Sveiki. Norėjom paimti paskolą iš banko. Tačiau bankas atmetė paraišką, kadangi kažkada turėjau lizingą, ir per klaidą nesumokėjau įmokos laiku. Dabar kaip bankas teigia esu kažkokiam skolininkų sąraše. Ar įmanoma ištaisyti savo reputacija? Nes ir po to nesėkmingi lizingo turėjau nemažai lizingu, kreditų kurios sumokėdavau laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvardai, dėkui už klausimą. Norint kitos situacijos, reikia mėginti kituose bankuose ar unijose arba tiesiog laukti. Dar vienas iš būdų padidinti pajamas ir nebesiskolinti ar nebeimti lizingų. Kiekvienas turimas įsipareigojimas gali pasunkinti būsto paskolos gavimą.

+3Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Situacija tokia, kad turiu kreditinę kortelę swedbank, pradžioje šnekėjo, kad tai neturi reikšmės, o užpildžius paraišką dėl būsto paskolos - atmėtė, būtent dėl kreditinės kortelės. Pasiūle grąžinti visą sumą ir kreiptis po 3mėn, neva yra vėlavimų. Ar po trijų mėn paskolą duos, nėra jokios garantijos. Klausimas ar kiti bankai suteiks paskolą ar taip pat matys tą kreditinę kortelę ir taip pat neduos paskolos? Bankas taip pat pasiūlė kreiptis į kitus bankus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Įsiskolinimai matomi bendroje Jūsų kredito istorijoje, todėl su kredito kortelėmis būkite atsargi ir nelaikykite nepadengtų įsiskolinimų ilgiau nei galima. Kreiptis į visus bankus reikia, nes visuose bankuose skirtingi požiūriai ir situacijos vertinamos individualiai ir skirtingai.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, noriu užduoti pora klausimų susijusius su būsto paskola. Pirmas, atsidarinėju mažają bendrija, kokiu budu išsimokėti sau pajamas, kad bankas jas skaičiuotu? Antras, Kokio laikotarpio pajamas bankas vertins?

Atsakyti
Mb savininkė

Pati esu mb savininkė ir ėmėm būsto paskolą. Tai bankai paaiškino, kad MB turi turėti 3metus ir pateikti už tuos metus pelno/nuostolio ataskaitas, deklaracijas. Sau atlyginimą turi mokėti per banką, sodrai VSD IR PSD nuo tos sumos sumokėti mokesčius. Mes negavome paskolos, nes niekas nepasakė, kad atlyginimą reikėjo mokėtis per banką, MB turiu beveik 2metus ir pelningumą įvertino gerai, bet vien delto atmetė mūsų paraišką Swedas.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Pajamas turite mokėti sodrines, t.y. normalų atlyginimą bent 6-12 mėn., taip pat bus tikrinami įmonės balansai ir dėl jauno įmonės amžiaus gali kilti įvairių niuansų. Kuo įmonė ilgiau veikia ir yra pelningesnė - tuo naudingiau. Visuomet įmonės savininkams yra taikomi papildomi tikrinimai.

+3Buvo naudinga
Domas

O jeigu MB steigėjas-savininkas turi arba turėjęs antstolių gali kreiptis dėl paskolos?

+4Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, pateikėme būsto paskolos paraišką Swedbanke. O jie atmetė, nes įžvelgia riziką bankui. Pasiaiškinimas jų, kad aruodas.lt pamatė mūsų perkamą butą, o ten kaina nurodyta 45 000, o mes paskolos prasom su 50 000 įvertinta verte. Kas čia per nesamonės? Pardavejas nori gauti 50 000 už tą butą, o skelbimas iš seniau ten įdėtas. Beliko kreiptis į kitą banką? Ar tas kitas bankas nematys, kad buvo atmesta mūsų paskola dėl to? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už situacijos pasidalinimą. Na, matote bankai vengia visokių įmanomų sukčiavimo būdų ir jeigu banko turto vertinimo ekspertai teigia, kad turtas nėra tiek vertas - jie neprisiima finansuoti. Bankai nežiūri dėl ko buvo atmesta būsto paskola, tiesiog Jūs pateiksite dokumentus ir bus vertinamas turtas bei kiti Jūsų šeimos faktai. Atminkite, kad turto vertinimo ataskaita turi būti pateikiama iš bankui tinkamų vertintojų sąrašo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų