Būsto paskola Šiauliuose

Būsto paskola Šiauliuose. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola Šiauliuose“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arminas

Sveiki, Šiauliuose norime butą imti už 50,000 turime įnašą 20,000, ar bankas duotų 1 asmeniui kurio mėnesio atlyginimas 580? Gyvenu su drauge, bet paskolą norėčiau imti tik ant savęs.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arminai, dėkui už klausimą. Tik nuo bankų vertinimų priklausys atsakymas. Reikia pateikti norimą pirkti būstą, savo situaciją ir bankai pasakys. Kreipkitės į skirtingus bankus.

+3Buvo naudinga
Andrius

Su žmona turime 3 kambarių butą Šiauliuose. Norėtume pirkti namą, bet labai abejojame dėl paskolos ėmimo ir kokią paskolą imti būtų saugiausia ir iš kokio banko. Aš esu tik vienas kol kas šeimos išlaikytojas. Ar geriau būtų užstatyti butą ar parduoti ir imti paskola??

Atsakyti
Andrius

Sveiki.Norai ir galimybes yra skirtingi dalykai.Prisiminkit kuo baigesi daugumai svajotoju 2008 metai..

+2Buvo naudinga
Veronika

Laba diena, norėjau pasiteirauti planuojame su vyru pirkti nuosavą namą Šiaulių apskrityje. Mūsų šeimos sudėtis : 2 suaugę 2 vaikai. Pajamos: vyras gauna 500 atlyginimą iš darbovietės, dabar turi individualia pažymą dar 200e., bet ji tik 2 mėn. Bet turi sąskaitas kiek pinigėlių gauna. Aš žmona dabar gaunu 300 bedarbio pašalpą 9 mėn. išėjau iš darbo. Vaikų alimentai 120 69 ir dar iš valstybės vaikų pinigai 100e. Ar galime pretenduoti paskolai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Veronika, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo paskolos dydžio, bet manau, kad smarkiai reikėtų padidinti Jūsų šeimai pajamas, kad galėtumėte galvoti apie paskolą. Vien pragyvenimui per mėn. 4 asmenys „suvalgo” 800eurų, o kur dar kiti poreikiai, mokesčiai ir t.t. Vyrui dėl individualios pažymos patarčiau ne metų gale deklaruoti pajamas, o kas mėnesį susimokant VSD, tokiu atveju pajamos bus greičiau įtraukiamos tarp vertinamų.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, noriu paklausti. Šiuo metu nuomoju butą Šiauliuose. Moku nuomą kas mėnesį po 200€ ir dar už komunalines. Norėčiau nusipirkti savo nuosava butą. Geriau mokėsiu paskolą tuos 200€, nei nuomą. Mano mėnesio pajamos šiuo metu yra į rankas 520€, vaiko pinigai kas mėnesį yra 160€. Nuo rugpjūčio mėnesio atlyginimas truputį didės. Kiek galėčiau gauti pinigų būsto įsigyjimui? O jeigu neužtenka atlyginimo, tai koks jo dydis turėtų būti, kad būtų galima gauti paskolą. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie 20-30 tūkst. eur paskolą. Bet detalesnį vertinimą pasakys tik bankai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų