Būsto paskolos konsultacijos

Būsto paskolos konsultacijos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskolos konsultacijos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kristina

Sveiki, norėčiau paklausti kur būtų galima užsiregistruoti konsultacijai dėl būsto paskolos Klaipėdoje Swedbank? Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Dovilė

Sveiki. Esu dirbanti 24m. mergina. Dirbu 3 metus toje pačioje įmomėje pagal specialybę. Konsultacijos metu banke buvo patvirtinta, kad bankas sutiks duoti paskola. Mėnesio uždarbis yra svyruojantis 700-1100€. Pradinį įnaša turiu, kredito istorija puiki, norima paskolos suma yra 49000€. Būstas yra statomas, sutartį su pardavėju reikėtu pasirašyti jau dabar, statybos darbai bus baigti liepos mėn., bus atlikta dalinė apdaila. Baigtumas 80%. Dėl kokiu priežasčiu bankas gali nebeduoti paskolos? Tokiu atveju prarasčiau pradinį įnaša.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Kol nepasirašėte jokios garantinės sutarties su banku, tol bankas gali atsisakyti finansuoti. Taip pat bankas gali nepaaiškinti kodėl paskolos neišdavė. Priežastys gali būti įvairios, pavyzdžiui Jūsų situacija/kreditingumas pasikeitė, praradote darbą, bankui nepatinka statytojai ir pan.

+3Buvo naudinga
Daiva

Laba diena, Noriu įsigyti butą, konkretaus varianto neturiu. Apie mane: -25m -apskaitininkė (2,5m dabartinėje įmonėje) -600 eur į rankas - nėra finansinių įsipareigojimų - turiu pradinį įnašą (15-20 proc.) Seb bankas, pagal internetinę skaičiuoklę, rašo jog su esama finansine padėtimi galiu gauti 42 tūkst. eurų. Realiai susisiekusi konsultantė teigia, jog tik 23 tūkst. eurų su vidutiniškai 2,9% palūkanom. Kituose bankuose taip pat stipriai prasilenkia realybė su skaičiuoklės rezultatais? Luminor neatsako jau pusantros savaitės.. Klausimai: Ar yra tikimybė gauti 35-38 tūkst. paskolą kitame banke? Kokios palūkanos, mano esamoje situacijoje, gali būti laikomos normaliomis? Galima Swedbanke gauti būsto paskolos konsultaciją, jei neesu jų klientė? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Būsto paskolos skaičiuoklės ir konsultacijos telefonu neatspindi realios situacijos. Į bet kurį banką galite eiti dėl būsto paskolos ir prašyti ją suteikti netgi jei ir nesate to banko klientė ir tai būtina daryti - palyginti sąlygas ir pasirinkti kur jos geriausios. Reikia vykti į bankus, pateikti savo duomenis ir tik tuomet gausite tikslią informaciją ir pasiūlymą, visos kitos konsultacijos labai preliminarios. O su Luminor pastebėjome, kad sulėtėjo atsakymai, reikia kantrybės.

+4Buvo naudinga
Svetlana

Sveiki, norėčiau gauti konsultaciją dėl būsto paskolos gavimo. Ar reikalinga išankstine registraciją. Ir kokius dokumentus reikia turėti. Ačiu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Svetlana, dėkui už klausimą. Pildykite būsto paraiškos formą Bankai.lt portale ir pažymėkite kurių bankų pasiūlymai domina. Arba galite tiesiogiai skambintis į bankus ir užsirašyti konsultacijai. Dokumentų pradžioje galite nesinešti, nuvykite bendrai konsultacijai, konsultacijoje bankas viską išaiškins ko reikia.

+3Buvo naudinga
Monika

Laba diena. Norėjome pasiteirauti, Žadame pirkti pirmą būstą, esame jauna šeima nesusituokę, vaikų neturime. Norime kreiptis į savivaldybę, dėl paramos. Tačiau jau esame pateike prašyma bankui, dėl paskolos gavimo (bankas swedbank). Pradiniui įnašui pinigus turime, todėl nėra būtinybė parama gauti tuoj pat prieš gaunant paskolą. Šiek tiek konsultacijos suteike savivaldybė, kad įmanoma pinigus atgauti per 5m. jei susituoksim ir susilauksim vaiko. Nes kol kas dabar mūsų prašymas būtų nulinis. Bet ar prašymą vistiek paramai reikia pateikti bankui prieš paskolos gavima ir šiuo atveju mums teks sustabdyti visą procesą banke? Ar tai galime padaryti jau gave paskolą per tuos 5 metus jei susituoksim ir susilauksim vaiko? Ir ką tokiu atvėju turėtumėm toliau daryti? Kur toliau kreiptis? Ačiū už atsakyma.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Pažymą turite gauti dabar, t.y. prieš imant būsto paskolą banke ir turite imti iš dalies valstybės finansuojamą kreditą, nors subsidijos dar negausite, ją gausite tik tada, kai susituoksite ir susilauksite vaikelio. Kitas nepalankus dalykas, kad pažymą gali gauti tik vienas asmuo ir kreditą turėtų imti vienas asmuo. Po to, kai susituoksite ir susilauksite vaiko - gausite 10% subsidiją. Kitas variantas, reikėtų dabar susituokti ir gauti pažymą abiems, tada galėtumėte ir paskolą imti abudu ir kai susilauksite vaikelio - gausite subsidiją.

Paramos gavimo kriterijai šiuo metu, kai neturite vaikelio ir esate nesusituokę, bus vertinami pagal pajamas ir turtą. Plačiau apie tai rasite būsto paramos įstatyme 11 straipsnyje (pajamų ir turto metiniai dydžiai). Atminkite, kad VRP dydis nuo 2018 m. yra 122 EUR.

+3Buvo naudinga
Antanas

Ar vis dar suteikiama paskola dirbantiems užsienyje? Ar nuo liepos mėnesio nebera galima jos gaut? Jei dar paskola teikiama dirbantiems užsienyje, kokie bankai teikia ir kur būtų galima pasikonsultúoti?

Atsakyti
Andrius

Taip. Paskolos vis dar suteikiamos tokiu atveju kiek grieztesnemis salygomis nei buvo iki liepos 1d. Pabandykite Swedbank, Luminor. Taip pat kredito unijos yra kaip galimybe, bet ten paskolu palukanos didesnes siulomos.

+2Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Antanai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamas gaunate eurais ir dirbate užsienyje, tuomet būsto paskolą gausite daugelyje bankų ir unijų. Tačiau, jeigu pajamos yra ne eurais, tuomet būsto paskolą gausite tik DNB arba Swedbank (su laiduotoju Lietuvoje). Taip pat yra nedaug kredito unijų, kurios prisiima valiutų pokyčio riziką ir išduoda būsto paskolas gaunantiems pajamas ne eurais.

+4Buvo naudinga
Aušra

Laba diena, norėčiau pasiimti paskolą būstui. Bet vyras dirba ant patento, o aš esu dekretinėse, mūsų pajomos į mėnesį 800 eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jeigu norite paimti būsto paskolą, užpildykite būsto paskolos paraišką Bankai.lt portale. Su Jumis bankai susisieks ir susitarsite dėl asmeninės konsultacijos. Tačiau prieš kreipdamiesi į bankus įvertinkite ar galėsite įsipareigoti tokį ilgą laiką mokėti būsto paskolos įmokas ypač, kai esate dekretinėse atostogose. Taip pat rinkitės perkamą turtą, kuris atitiktų Jūsų galimybes. Sėkmės.

+3Buvo naudinga
Natalija

Laba diena. Ar galėtumėme kreiptis į banką dėl būsto paskolos, kai mūsų vidutinės pajamos 1089 Eur per mėnesį, yra 2 suaugę ir vienas vaikas. Paskolos suma 59000 eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Natalija, kreiptis į banką galite ir reikia, jeigu norite išsiaiškinti būsto paskolos sąlygas. Asmeniniu vertinimu Jūsų pajamų dydis yra ant ribos prisiimti tokio dydžio įsipareigojimus. Tačiau tikiu, kad bankai esant tokioms mažoms palūkanoms ir pigiems pinigams gali išduoti būsto paskolą pagal aprašytą situaciją. Žinoma priklauso nuo daugelio faktorių: Jūsų įsipareigojimų, kredito istorijos, gyvenamosios vietos ir kt. Užpildykite būsto paskolos paraišką Bankai.lt portale, o su Jumis susisieks bankų atstovai su kuriais galėsite susitarti konsultacijos susitikimo laiką.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų