Galutinis sprendimas

Galutinis sprendimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „galutinis sprendimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vilius

Sveiki, su pardavėju sudaryta preliminarioji pirkimo pardavimo sutartis, turime sumokėti avansą, tačiau būstas yra perkamas su parama regionuose. Banke mums pasakė, jog paskolos formavimas įvyks tik kai pateiksime vertinimą ir giminystės ryšių registrų centro pažymas, tačiau jie vistiek garantijų kažkodėl duoti negali dėl paskolos gavimo, o kokios negavimo priežastys gali būti nenurodo, nes šį kreditavimo atvėjį dar spres banko sprendikai. Žodinį patvirtinimą dėl paskolos gavimo gavome, jog pagal mūsų pajamas įmanoma gauti būsto paskolą ir būstas yra tinkamas pirkimui pagal kriterijus, bet kaip suprantu galutinis sprendimas vistiek gali būti neigiamas? Ar tokiu atvėju atgautumėme sumokėta avansą? Ar yra kažoks įstatymas, kuris nurodo terminą, per kiek laiko paprastai pirkėjas susimoka avansą, kad būtų galima nemokėti avanso iki kol bus priimtas paskolos patvirtinimas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Avansas ir yra tam, kad pardavėjas turėtų garantiją, kad tikrai pirksite. Nebent su pardavėju pasirašysite sutartį, kad jeigu negaunate paramos, pardavėjas grąžina sumokėtą avansą. O dėl banko sprendimo, tai paskolos su parama sprendimas gali trukti net ir 2 mėn., kol bankas priims sprendimą.

+3Buvo naudinga
Živilė

Laba diena. Man 26 metai, esu doktorantė, netekėjusi ir be vaikų. Mano mėnesio pajamos yra tokios: 456 EUR doktoranto stipendija iš universiteto 220 EUR doktoranto stipendija iš Mokslo tarybos 300 EUR atlyginimas už darbą 0,5 etato (dirbu pagal terminuotą sutartį 12 mėnesių, netrukus sutartį pratęsiu dar 12-ai mėnesių). Ketinu pirkti būstą už 57 000 EUR Vilniuje, turiu sukaupusi 20 proc. pradinio įnašo. Buvau konsultacijose Luminor ir Swedbank (SEB doktoranto pajamų nevertina), abu bankai patikino, jog reikiamą sumą paskolinti galėtų. Šiuo metu esu pasirašiusi preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, pervedusi avansą ir užsakiusi turto vertinimą. Mano klausimas yra toks: kokia yra tikimybė, kad galutinio sprendimo priėmimo metu bankai persigalvos ir nuspręs paskolos nebeteikti? Ar dažni tokie atvejai ir kas juos lemia? Teko skaityti, jog pasitaiko, kad pirminių konsultacijų metu vadybininkai palankiai vertina norintį skolintis ir ragina atlikti tolesnes procedūras, bet galutinis banko sprendimas būna neigiamas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Jeigu gavote pasiūlymą iš banko, turite 30 dienų jį priimti arba atmesti, o pasiūlymas turėtų išlikti toks pats. Jeigu terminas ilgesnis, tuomet reikia garantinio rašto, kad paskolą gausite.

+4Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, situacija tokia: Domina buto pirkimas Žvėryne iki 120000 eurų, dirbu dvi savaites Lietuvoje, dvi Olandijoje, Lietuvoje pajamos 500 eurų, Olandijoje 2100 eurų (įmonėje dirbu ilgiau nei metus, atlyginimas pervedamas į LT banką). Žmona dirba Lietuvoje, atlyginimas apie 400 eurų. Vaikų neturime, įsipareigojimų taip pat ne. Ar įmanoma gauti 85 % būsto vertės paskolą? Ar galbūt net gi įmanoma pasinaudoti Hanner paslauga, kai nuoma užskaitoma kaip pradinis įnašas? Dėkui iš anksto visiem atsakiusiems.

Atsakyti
Asmeninė bankininkė
DNB bankas

Dėl 85 proc. finansavimo būtų svarstoma – realus toks variantas. Priklausys, kokiomis sąlygomis klientas dirba užsienyje, ar tai komandiruotės ir kita forma? Hanner paslauga su nuoma taip pat būtų svarstoma. Galutiniam atsakymui klientas turi pateikti visus dokumentus (dėl pajamų, Turto).

+6Buvo naudinga
Vadybininkė
SEB bankas

Iki 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės galėtume finansuoti tuo atveju, jei kliento darbas Olandijoje yra komandiruotė. Jei klientas yra atleidžiamas ir darbo stažas nutrūksta kas dvi savaites, vertindami pajamas skaičiuosime tik žmonos gaunamą atlyginimą. Pažymime, kad konkretus sprendimas yra svarstomas ir priimamas individualiai atsižvelgiant į kiekvieno kliento situaciją.

Atsakydami į Jūsų klausimą dėl planuojamos AB „Hanner“ paslaugos, atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nėra priimtas galutinis sprendimas, ar lėšos, mokamos už nuomą, bus skaičiuojamos kaip pradinis įnašas.

+13Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų