Gimė vaikas

Gimė vaikas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „gimė vaikas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrius

Sveiki, gavome namo subsidija ,o dabar gimus vaikui ar dar galima gauti papildymus 5proc.?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ieva

Sveiki, Būstą įsigijome 2014 metais, gime antras vaikas 2014 05 pirmasis turi vidutine negale. Esamo busto kvadratura yra 45 kw Ar mes galetum gauti 20 procentu subsidija busto isigijimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į savivaldybę, kad patikrintų esamą situaciją, turimo būsto plotą, šeimos sudėti ir pan. Galimybė manau, kad yra.

+3Buvo naudinga
Petras

Sveiki, norėjau išsiaiškinti, turime su žmona kreditą būstui nuo 2016 metų, 2018 gimė vaikas, kuriam skirta vidutinis neįgalumas, ar mums įmanoma gauti tą 20% paramą kredito likučiui? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Petrai, dėkui už klausimą, deja, bet parama atgaline data nesuteikiamos.

+3Buvo naudinga
Arturas

Sveiki, pas mus su žmona gimė vaikas ir norim pirkti butą, taigi reikės kredito iš banko, pas žmoną gera kredito istorija, o pas mane bloga E, mūsų uždarbis yra žmonos bus 1000 į rankas ir mano 700 į rankas, abudu dirbam gan ilgai jau ir pastoviai darbe, taigi kyla klausimas ar įmanoma gaut paskolą, mums reikės apie 100000 eurų, bet pradinį įnašą galim įnešt 20000 eurų iškart?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Sunku pasakyti dėl ko ta bloga kredito istorija pas Jus. Jums reikėtų kreiptis į TOP3 bankus ir pasiteirauti individualaus vertinimo. Jeigu nepavyktų bankuose, galite kreiptis į kredito unijas dėl būsto paskolos.

+3Buvo naudinga
Zydrunas

Sveiki, prieš savaitę gimė vaikas, esam jauna šeima, paėmę būsto paskolą ar mums priklausytų paskolos subsidija iš savivaldybės? Nes buvau nuvykęs į savivaldybe tai pareiškė, kad subsidija priklauso tik paėmus lengvatinę būsto paskolą nors yra pažįstamų, kurie negavo lengvatinės būsto paskolos, o kai atsirado vaikas gavo 10 procentu paskolai padengti. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žydrūnai, dėkui už klausimą. Norint gauti paramą būstui, Jums visų pirma reikia gauti pažymą iš savyvaldybės, kad Jums priklauso parama ir kokio dydžio. Jeigu Jums ji priklauso - gausite pažymą savivaldybėje. Su ta pažyma vykstate į bankus ir teiraujatės dėl lengvatinės paskolos gavimo. Gaunate pasiūlymus ir renkatės geriausias sąlygas pasiūliusį banką.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų