Hanner

Hanner. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „hanner“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jonas

Sveiki, Prieš beveik metus pasirašėme naujo buto Vilniuje rezervacijos sutartį su Hanner. Sumokėjome pradinį 15% įnašą. Statybos turėtų būti baigtos šį rudenį. Planavome imti būsto paskolą iš banko. Esant dabartinei situacijai dėl covid19, karantino ir t.t. ar yra kažkokia galimybė gauti kažkokią garantiją, kad bankas duos paskolą sumai, pasirašytai su plėtotoju preliminarioje pirkimo sutartyje? Jonas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Nemanau, kad galima garantuoti tai su banku, bet reikėtų tiesiogiai kreiptis į banką ir tartis. Juk bankui būtų didelė rizika išduoti būsto paskolą šeimai, kuri galėtų prarasti pajamas? Situacija vertinama paskolos suteikimo metu, tuomet reikia turėti nenutrūkstamas pajamas. Tačiau kiekvienas atvejis individualus, todėl reikia tartis su bankais.

+4Buvo naudinga
Eglė

Laba diena, gal galite pakomentuoti statytojų/brokerių siūlymus, tokius kaip, pavyzdžiui: "Tik dabar pradinį įnašą mokėkite dalimis!" arba "Pradinio įnašo pirmoji įmoka tik 2 000 Eur!"? Gal galite pakomentuoti kaip tai vyksta ir kodėl ne visi vystytojai tai siūlo, ar tai finansiškai apsimoka man, kaip pirkėjui, ar vis dėlto geriau yra susitaupyti pradinį įnašą ir ar bankas suteiks paskolą būstui, jei nėra sumokėta visa pradinio įnašo suma (kaip kad siūlo statytojai)? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Hanner pasiūlė naują būsto įsigijimo paslaugą, rent2buy. Iš esmės principas toks, kad moki pradinį įnašą Hanneriui, kai sukaupi visą 15% ar kiek reikalaujama, imi būsto paskolą ir nebemoki pradinio įnašo, nes jį jau sumokėjote dalimis. Yra keli variantai:

Pirmas variantas – klientai pradinio įnašo kaupimą gali pradėti jau projekto statybos metu, o pastačius projektą, kaupimo procesas užbaigiamas jau gyvenant išsirinktame bute. Maksimalus kaupimo laikotarpis - 30 mėnesių, pradinis įnašas bus išskaidomas lygiomis dalimis visam kaupimo laikotarpiui.

Antras variantas – vartotojų jau pamėgta būsto nuomos su išsipirkimu paslauga. Išsirinkę patinkantį butą, jau dabar galite pasirašyti būsto nuomos su išspirkimu sutartį! Sumokėjus 3 mėnesių nuomos įmokų depozitą, likusias įmokas pradėsite mokėti užbaigus projekto statybas ir įsikėlus į butą. Maksimalus kaupimo laikotarpis - 30 mėnesių, pradinis įnašas bus išskaidomas lygiomis dalimis visam kaupimo laikotarpiui.

Nesigilinau labai į šią temą, dėl rizikų, bet man atrodo rizika gali atsirasti tuomet, kai jau reikės imti paskolą iš banko, o bankas paskolos neišduos. Paskolos neišduoti gali dėl pasikeitusios Jūsų situacijos, banko požiūrio ir politikos ir pan.

+4Buvo naudinga
Liucas

Sveiki, esame šeima, turime 1 vaiką, svarstome apie būsto įsigijima. Pajamos apie 1800 į rankas. Norėjau paklausti kaip vertinate būsto isigijimą iš Hanner-pradinis įnašas mokamas dalimis kas mėnesį, nes 15 procentu sutaupyti labai sunku, kai nuomos kainos Vilniuje labai aukštos. Gaunasi užburtas ratas, kai negali atsidėti reikiamos sumos pradiniam įnašui, nes tai ką gali atsidėti - sumoki už nuomą. Lauksiu nuomonių :)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liucai, dėkui už klausimą. Labai patogus variantas, tačiau siūlyčiau įsivertinti ar tikrai Hanner siūlomas būstas yra geriausias variantas gyvenimui ir ar tikrai norėsite ten gyventi. Aš abejočiau, nes manau, kad yra geresnių ir pigesnių variantų, tik tam reikia turėti savo pradinį įnašą. Kadangi Jūsų pajamos yra gana nemažos, tikrai siūlyčiau neįsipareigoti tol, kol nesijausite finansiškai stabilesni. Tokie pasiteisinimai "užburtas ratas" tik rodo, kad dar esate nepasiruošę. Reikia daugiau noro ir viskas yra įmanoma. Siūlau nepirkti to, kas nepatinka. Tačiau tai tik mano patarimas, jeigu Jums Hanner siūlomi butai ir kainos tinka, o taip pat ir sąlygos - pirmyn, tačiau aš manau, kad ten nėra geriausias variantas.

+4Buvo naudinga
Gabriele

Kodel tai nera geriausias variantas?butent hanner butai?

+1Buvo naudinga
Vida

Laba diena, gyvename Panevėžyje, su vyru gauname stabilias pajamas, bankai paskolą suteikia didesnę nei reiktų, bet neturime 15 proc. pradiniam įnašui nuosavui būstui įsigyti. Mūsų pajamų labai daug "suryja" būsto nuoma. Ar yra kokia išeitis? Pvz.: bankai, kredito unijos, o gal mūsų mieste yra kažkas panašaus kaip Vilniuje, t.y. išperkamoji nuoma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Vienintelis logiškas patarimas - pataupykite keletą mėnesių, susibalansuokite finansus. Jeigu neturite pradinio įnašo savomis lėšomis - nesate pasiruošę paskolai. Paskola ant paskolos yra labai pavojingas ir labai nerekomenduotinas dalykas net jeigu tai ir pavyktų padaryti. Išperkamąją nuomą siūlė keli Hanner projektai, reikėtų pasidomėti ar nėra daugiau.

+3Buvo naudinga
Jolita

Sveiki, domina šiuo metu Hanner siūlomas Būsto nuomos su išsipirkimu variantas. Konkrečiau - naujos statybos būstas, kurio kaina iki~62 000 Eur. Ar yra reali galimybė, jei pajamos po mokesčių 685 Eur/mėn. (1 asmeniui). Kiti duomenys: esamoje darbovietėje dirbu daugiau kaip 3 metai, valstybės tarnyba, amžius - 39 m., kredito reitingas Creditinfo B klasė(0,68%), jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra, kredito istorijoje - tik keli lizingai nedidelėms sumoms, visi apmokėti laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, neparašėte kiek šeimoje narių. Tai esminis dalykas. Jeigu esate viena, tuomet Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti tokio dydžio būsto paskolą.

+9Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, situacija tokia: Domina buto pirkimas Žvėryne iki 120000 eurų, dirbu dvi savaites Lietuvoje, dvi Olandijoje, Lietuvoje pajamos 500 eurų, Olandijoje 2100 eurų (įmonėje dirbu ilgiau nei metus, atlyginimas pervedamas į LT banką). Žmona dirba Lietuvoje, atlyginimas apie 400 eurų. Vaikų neturime, įsipareigojimų taip pat ne. Ar įmanoma gauti 85 % būsto vertės paskolą? Ar galbūt net gi įmanoma pasinaudoti Hanner paslauga, kai nuoma užskaitoma kaip pradinis įnašas? Dėkui iš anksto visiem atsakiusiems.

Atsakyti
Asmeninė bankininkė
DNB bankas

Dėl 85 proc. finansavimo būtų svarstoma – realus toks variantas. Priklausys, kokiomis sąlygomis klientas dirba užsienyje, ar tai komandiruotės ir kita forma? Hanner paslauga su nuoma taip pat būtų svarstoma. Galutiniam atsakymui klientas turi pateikti visus dokumentus (dėl pajamų, Turto).

+6Buvo naudinga
Vadybininkė
SEB bankas

Iki 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės galėtume finansuoti tuo atveju, jei kliento darbas Olandijoje yra komandiruotė. Jei klientas yra atleidžiamas ir darbo stažas nutrūksta kas dvi savaites, vertindami pajamas skaičiuosime tik žmonos gaunamą atlyginimą. Pažymime, kad konkretus sprendimas yra svarstomas ir priimamas individualiai atsižvelgiant į kiekvieno kliento situaciją.

Atsakydami į Jūsų klausimą dėl planuojamos AB „Hanner“ paslaugos, atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nėra priimtas galutinis sprendimas, ar lėšos, mokamos už nuomą, bus skaičiuojamos kaip pradinis įnašas.

+13Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų