Naujas kreditas

Naujas kreditas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „naujas kreditas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gitana

Laba diena. Mums su vyru jau po 50 metų. Pardavinėjame namą už kurį dar mokame paskolą, esame mokūs, be jokios neigiamos kredito istorijos. Pardavę namą gražinsime likusią dalį kredito bankui. Nusipirkome sklypą, pasidarėme projektą naujam namui. Kaip tik parduosime turimą namą, kibsime į naujas statybas, tik manome, kad gali mums trūkti iki visiško naujo namo pasibaigimo apie 30000 t. eurų, ar būtu galimybė pasiimti naują kreditą būsto pabaigimui. Mūsų pajamos į rankas apie 1700 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gitana, dėkui už klausimą. Manau, kad galima. Kiekvienos šeimos atvejis, kredito istorija, pajamos yra individualus, todėl reikėtų kreiptis į bankus vertinimui.

+3Buvo naudinga
Vladimiras

Sveiki, Aš gyvenu ir dirbu Anglijoje. Ar galiu paimti 100 000 svarų sterlingų paskolą? 10 metų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladimirai, dėkui už klausimą. Būsto paskola Lietuvoje nesuteikiama tiems, kas dirba užsienyje, tačiau šiandien buvo priimtas naujas įstatymas.

Įstatyme yra sukonkretinami atvejai, kokia valiuta gali būti suteiktas kreditas, kai jis atitinka kredito užsienio valiuta sutarties apibrėžime nurodytas sąlygas. Pagal jas, kredito davėjai galės teikti kreditą ta valiuta, kuria gavėjas gauna pajamas, pvz., Norvegijos kronomis arba Šveicarijos frankais, arba eurais“, – rašoma pranešime.

Seimo priimtasis įstatymas, jeigu jį pasirašys prezidentė Dalia Grybauskaitė, įsigalios kitąmet.

+3Buvo naudinga
Vladimiras

Aciu uz jusu atsakima! Labai vertinga informacija! Dekoju.

Buvo naudinga
Eglė

Sveiki. Kiek žinau yra priimtas naujas paramos būstui įstatymas, kuris įsigalios nuo liepos mėn. Norim pretenduoti į šia parama. Amžius 31 ir 38 metai. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose. Ar tokiu atveju galima gauti parama ir paskola? Ar pirma reikia sugrįžti į darba? Kaip bankai vertina galimybę gauti paskola, jei bus suteikta parama? Ar gali būti, jog gavus parama bankas nesuteiktu kredito? Aciū už atsakyma

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Visų pirma, paramos įstatymas regionuose dar nepatvirtintas seime. Yra numatyta, kad įsigalios liepos 1 d., bet seimas jo dar nepatvirtino. Dėl paramos gavimo, ši parama skirta iki 35 metų amžiaus, tad vieno iš Jūsų šeimos nario amžius yra per didelis.

Dėl kitų klausimų. Jeigu norite gauti paskolą banke, nesvarbu ar su parama ar be jos, Jūs turite atitikti pajamų reikalavimus. T.y. Jūsų nuolatinės pajamos turi būti stabilios ir tas stabilumas turi matytis bent 6-12 mėn. atgal. Kitas atvejis, jeigu vyro pajamos yra tokios didelės ir gali išlaikyti šeimą, tuomet nereikia Jums dirbti, nes bankui ir Jūsų šemai pakaks vyro pajamų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų