Teigiama kredito istorija

Teigiama kredito istorija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „teigiama kredito istorija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gitana

Laba diena. Mums su vyru jau po 50 metų. Pardavinėjame namą už kurį dar mokame paskolą, esame mokūs, be jokios neigiamos kredito istorijos. Pardavę namą gražinsime likusią dalį kredito bankui. Nusipirkome sklypą, pasidarėme projektą naujam namui. Kaip tik parduosime turimą namą, kibsime į naujas statybas, tik manome, kad gali mums trūkti iki visiško naujo namo pasibaigimo apie 30000 t. eurų, ar būtu galimybė pasiimti naują kreditą būsto pabaigimui. Mūsų pajamos į rankas apie 1700 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gitana, dėkui už klausimą. Manau, kad galima. Kiekvienos šeimos atvejis, kredito istorija, pajamos yra individualus, todėl reikėtų kreiptis į bankus vertinimui.

+3Buvo naudinga
Emilija

Sveiki, ar turės įtakos, kad esu paėmus lizingu kavos aparatą (vertė 500),10mėn be pabrangimo, būsto paskola planuojame imti tik po 1,5 metų, nes vyras dirba pagal individualią veiklą, tada 2020 metų pajamas deklaruosim tik pavasarį. Ar lizingas sugadins istoriją kreditingumo, jeigu mokėsiu viską laiku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, dėkui už klausimą. Šiaip vertins bendra Jūsų šeimos situaciją ir šis lizingas tikėtina, kad turės kažkokios įtakos, gali tiek teigiamą, tiek neigiamą, o gal ir jokios įtakos nepadarys. Kiekvieną šeimą ir atvejį bankai vertina individualiai, tad tik bankai gali atsakyti.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, esame šeima (30m) su dviem vaikais (2 ir 3m), turime būsto paskolą 79 000 eur, mokame 265eur/mėn, papildomai dar turime įsipareigojimų apie 100eur mėn, mūsų bendros pajamos 1900eur+60eur vaiko pinigai. Norime prašyti banko paskolos butui įsigyti, klausimas kokia maksimali suma gali būti suteikta ? Jeigu prašoma suma 120 000eur, kokios turi būti pajamos? Šeimos istorija teigiama, o portretas gražus. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Tikslų vertinimą su tiksliomis sumomis pasakys bankuose. Preliminariai galiu pasakyti, kad antrą paskolą su 120 tūkst. bus sunku gauti, nors įmanoma ir priklausys ir nuo to, kiek esate išmokėję pirmosios paskolos ir apskritai nuo vidinio šeimos vertinimo. Su Jūsų pajamomis preliminariai galite gauti 150-170 tūkst. paskolą bendrai, tad reikia skaičiuoti kiek jau esate išsimokėję. Pradinis įnašas antrosios paskolos tikėtina, kad bus 20%. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Karolis

Laba diena, Ar bankai gali duoti bent jau preliminarius paskaičiavus, patikrinę mano gaunamas pajamas, kredito istoriją ir kitus faktus? Tiksliau ar galiu neišėjęs iš namų, pateikęs visą informaciją bankams, gauti teigiamą/neigiamą atsakymą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Karoli, neišėjęs iš namų galite gauti preliminarius pasiūlymus iš bankų. Tik nuvykę į banką ir davę leidimą patikrinti Jūsų informaciją, pateikę reikiamus dokumentus - gausite tikslų atsakymą.

+4Buvo naudinga
Tomas S

Sveiki, Karoli, praktika rodo, kad bankai kiek įmanydami vengia teikti informaciją Jums neišėjus iš namų. Net ir kreipiantis per bankai.lt dauguma bankų tiesiog praneša, kad iš principo galėtų suteikti paskolą ir kviečiasi pasikalbėti, bet iš anksto nesako jokių skaičių ar jų rėžių.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų