Paskola sklypui

Paskola sklypui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola sklypui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marijus

Sveiki, norėjau pasiteirauti ar įmanoma gauti paskolą namų valdos sklypui?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Robertas

Sveiki, norime su žmona nuosavo namo, turime nuosavą butą, taip pat esame surinke pradinį įnašą, norėtume, kad namo galutinė kaina būtu apie 130tūkst. Sklypo neturime, ką reikėtu daryti paeiliui? Ar bankas suteiktu paskolą sklypui, namui ir įsirengimui? Šeima 2 asmenų, pajamos 2600 į rankas ir taip pat bus išnuomojamas turimas butas, jokių įsipareigojimų nėra.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Įprastu atveju norint gauti paskolą namo statybai, reikia turėti savo sklypą ir savomis lėšomis pastatyti pamatus bei dėžutę (±30-50 baigtumas), tada jau galite kreiptis į banką dėl statybos finansavimo. Tačiau bankas bankui nelygus, taip pat yra kredito unijos, kurios šiek tiek jau nuo ankstesnės stadijos finansuoja. Todėl reikia kreiptis į skirtingus bankus ir sužinoti sąlygas palankiausias Jūsų šeimai.

+5Buvo naudinga
Agata

Sveiki, ar tiesa, kad bankas gali duoti paskolą sklypo pirkimui, jei tam sklypui yra išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir yra parengtas namo statybos projektas. Domintų ne vartojimo paskola, o būsto statybai. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agata, dėkui už klausimą. Priklauso nuo banko, projekto, situacijos. Tačiau dažniau bankai sako neigiamą atsakymą, nes nėra ką įkeisti ir prašo pastatyti su nustatyti baigtumu bent dėžutę.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki. Norėjau pasiteirauti. Ar yra galimybė gauti banko paskolą namo statybai Vilniuje? Žemės neturime, turto jokio taip pat. Esu girdėjusi, kad namo statybai paskolų neduoda, ne neturima kuo užstatyti. Kokiais atvejais duodamos paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Namo statybai būsto paskolas duoda tuo atveju, kai turite savo sklypą ir savomis lėšomis pastatę dalį namo "dėžutę". Kartais paskolas sklypui duoda kredito unijos, tad galima organizuotis per jas.

+5Buvo naudinga
Inga

Sveiki, su vyru gavome būto paskolą regionuose 87.000 Eur (apie 20.000 Eur skirta įsirengimui). Šalia perkamo namo bus parduodami žemės sklypai, iš kurių vieną, kuris ribojasi su mūsų žemės sklypu, norėtume įsigyti. Pajamos mūsų 2100. Ar yra tikimybės, kad bankas duos sutikimą imti paskolą iš kitų bankų ar kreditų unijų kaimyninio žemės sklypo įsigijimui su kaimyninio sklypo, kurį norime įsigyti, įkeitimu? Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Bankai nelabai išduoda būsto paskolas sklypams, galbūt realiai būtų kredito unijose mėginti. Tikimybes ir galimybes paskaičiuos įstaiga iš kurios mėginsite imti paskolą, priklausys nuo to, kokia paskolos suma reikalinga sklypui. Viskas įmanoma, lengviau yra, kai yra kuo didesnė mėnesinių stabilių pajamų suma.

+3Buvo naudinga
Greta

Laba diena, Norime pirkti sklypą ir statytis namą, tačiau sklypui įsigyti dar trūksta pinigų ar būtų suteikiama paskola namo statybai ir sklypo pirkimui iškart uztantant turimą butą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gediminas

Laba diena, gyvenu Anglijoje apie 10 metų ir per ateinančius kelis metus žadu grįžti gyventi į Lietuvą ir galvoju ar gaučiau paskolą dabar būdamas dar Anglijoje ir pirkti butą ar sklypą namo statybai? Nuo ko reiktų pradėti viską? Kokių dokumentų reikia? Ar reikia laiduotojo? Kokio pradinio įnašo reikia? Ir kokios maždaug palūkanos? Ar įmanoma viską susitvarkyt internetu ar reikia grįžti būtinai?

Atsakyti
Andrius

Sveiki.Swedbank atsakymas mano atveju buvo neigiamas vien del to,kad jiems sunku ivertinti kokios pajamos butu gyvenant Lietuvoje.Kalba iki inasu ar laiduotoju nepasieke.Pries 2008m.isskestom rankom lauke emigrantu svaru..

+6Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Dėl Brexit manau gali būti sudėtingesnis finansavimas tiems, kas gauna pajamas svarais. Būsto paskolos sklypui negausite, jeigu norite statytis namą su finansavimu, pradinę dalį - sklypą ir dėžutę, turėsite pasistatyti savomis lėšomis - likusią dalį galėsite skolintis. Tačiau kitas svarbesnis klausimas yra ar bankai išduos būsto paskolą gaunant pajamas svarais. Reikia kreiptis į bankus ir teirautis - kito varianto nėra, kadangi kiekvieno situacija ir galimybės yra indvidualios, tad ir sprendimai gali būti skirtingi.

+4Buvo naudinga
Eglė

Sveiki, Ar galima gauti būsto paskolą statant gyvenamąjį namą sodo sklype? Kokių dokumentų reikia dėl sklypo, namo? Jei atitinkam jaunos šeimos statusą iki 35m pirmajam būstui įsigyti regione, tai sodo sklypui paskola galioja?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Sklypą galite pirkti su parama visoje Lietuvoje. Reikia gauti pažymą ir su ta pažyma vykti į bankus dėl finansavimo. Bankai įvertinę situaciją arba suteiks paskolą arba ne. Prieš stojant į eilę, nuvykite į bankus pasiteirauti dėl galimybių gauti finansavimą su ir be paramos.

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki. Esu dirbantis VŠĮ įstaigoje į rankas gaunu 900eu norėčiau imti paskola su vieno iš tėvų pagalba (bendra skolininku - laiduotoju) įsigijimui žemės sklypui ir jame pastatyti pamatus užgautus pinigus. Ar pradinio įnašo vis tiek reikės? Ar galima butu po to viską užstatyti bankui, kad įvertinus viską gaučiau pinigų sienų statyboms ir po to vėl viską užstatyti, kad gaučiau pinigų namo stogui uždengimui? Ir viska užstatyti bankui, kad galėčiau pasidaryti lauko ir vidaus apdailą. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Norint statyti namą ir gauti paskolą jam, Jums reikės savomis lėšomis nusipirkti sklypą ir pasistatyti pamatus, kad siektų apie 40-50% baigtumas. Su tokiu baigtumu galėsite gauti paskolą statyboms. Atminkite, kai imate būsto paskolą Jūs bet kokiu atveju užstatote savo būstą, dėl to bankai ir skolina, nes turi kažko vertą garantą. Ir taip, Jūs galite skolintis dalimis, tačiau nuo situacijos, nuo projekto ir kitų aspektų priklausys sąlygos.

+4Buvo naudinga
INA

Sveiki, pretenduoju į subsidiją regionuose 20 proc. Turto nėra jokio. Ieškome sklypo tame pačiame regione. Ar sklypo pirkimą subsidijuotų valstybė? 15 proc? Ant sklypo planuojame statytis namą iki 80 kv m2. Bankas paskolą suteiktų tik pastačius dėžutę. Sekantis žingsnis - ar mums kompensuotų to pastatyto namo 20 proc paimtos paskolos, ar ne? Konkrečiai kaip su subsidija norint statyti namą, ar ji suteikiama statyboms? Ar ji suteikiama tik pridavus namą? Ar visai nesuteikiama tokiu atveju? ar perkamam sklypui suteiktų paramą? Ar dviems objektams (sklypui ir būstui) jau nesuteiktų ir reiktų vieną pasirinkti? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ina, dėkui už klausimus. Klausimai persipina, tad pabandysiu pateikti esminius punktus, kurie kaip ir atsakys į Jūsų klausimus.

Kokio dydžio paramą galite gauti:

  • neauginančioms vaikų – 15 proc.;
  • auginančioms 1 vaiką – 20 proc.;
  • auginančioms 2 vaikus – 25 proc.;
  • auginančioms 3 ir daugiau vaikų – 30 proc.

Paskata:

  • Padidėjus šeimai galima kreiptis dėl papildomos subsidijos, tačiau kreipimosi metu šeima turi atitikti jaunos šeimos apibrėžimą, tai yra sutuoktiniai arba vienas vaikus auginantis asmuo negali būti vyresni nei 35-erių.
  • Būsto kredito suma, pagal kurią apskaičiuojama jaunai šeimai suteikiama subsidija, negali būti didesnė kaip 87 tūkstančiai eurų. Ji būtų išmokama ne vėliau kaip per 4 mėnesius nuo būsto kredito suteikimo dienos.
  • Sklypui, kuriame turi būti statomas jaunos šeimos būstas, gali būti skiriama ne daugiau kaip 15 proc. būsto kredito sumos.
  • Paskola suteikiama butui ar namui šalies regione įsigyti, taip pat namo statyboms.
+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų