Paskola žemės sklypui

Paskola žemės sklypui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola žemės sklypui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Artūras

Sveiki, norime pirkti žemės sklypą, kurio vertė 36.000 eurų. Ar įmanoma gauti paskolą iš banko, jei mūsų šeimos finansinis biudžetas tai leidžia, neturime paskolų,bendros pajamos į rankas 1600-1700 į rankas. Pagal užklausa mums bankas paskolina 100.000 eurų, bet kaip suprantu būstui, bet ne tuščiam sklypui...

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Lukas

Laba diena, Norėčiau paklausti, ar įmanoma gauti paskolą žemės ūkio paskirties žemės sklypui? Ir ar įmanoma gauti paskolą ūkininko sodybos statyboms, tame pačiame sklype?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ieva

Sveiki. Norėjau pasiteirauti. Ar yra galimybė gauti banko paskolą namo statybai Vilniuje? Žemės neturime, turto jokio taip pat. Esu girdėjusi, kad namo statybai paskolų neduoda, ne neturima kuo užstatyti. Kokiais atvejais duodamos paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Namo statybai būsto paskolas duoda tuo atveju, kai turite savo sklypą ir savomis lėšomis pastatę dalį namo "dėžutę". Kartais paskolas sklypui duoda kredito unijos, tad galima organizuotis per jas.

+5Buvo naudinga
Inga

Sveiki, su vyru gavome būto paskolą regionuose 87.000 Eur (apie 20.000 Eur skirta įsirengimui). Šalia perkamo namo bus parduodami žemės sklypai, iš kurių vieną, kuris ribojasi su mūsų žemės sklypu, norėtume įsigyti. Pajamos mūsų 2100. Ar yra tikimybės, kad bankas duos sutikimą imti paskolą iš kitų bankų ar kreditų unijų kaimyninio žemės sklypo įsigijimui su kaimyninio sklypo, kurį norime įsigyti, įkeitimu? Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Bankai nelabai išduoda būsto paskolas sklypams, galbūt realiai būtų kredito unijose mėginti. Tikimybes ir galimybes paskaičiuos įstaiga iš kurios mėginsite imti paskolą, priklausys nuo to, kokia paskolos suma reikalinga sklypui. Viskas įmanoma, lengviau yra, kai yra kuo didesnė mėnesinių stabilių pajamų suma.

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki. Esu dirbantis VŠĮ įstaigoje į rankas gaunu 900eu norėčiau imti paskola su vieno iš tėvų pagalba (bendra skolininku - laiduotoju) įsigijimui žemės sklypui ir jame pastatyti pamatus užgautus pinigus. Ar pradinio įnašo vis tiek reikės? Ar galima butu po to viską užstatyti bankui, kad įvertinus viską gaučiau pinigų sienų statyboms ir po to vėl viską užstatyti, kad gaučiau pinigų namo stogui uždengimui? Ir viska užstatyti bankui, kad galėčiau pasidaryti lauko ir vidaus apdailą. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Norint statyti namą ir gauti paskolą jam, Jums reikės savomis lėšomis nusipirkti sklypą ir pasistatyti pamatus, kad siektų apie 40-50% baigtumas. Su tokiu baigtumu galėsite gauti paskolą statyboms. Atminkite, kai imate būsto paskolą Jūs bet kokiu atveju užstatote savo būstą, dėl to bankai ir skolina, nes turi kažko vertą garantą. Ir taip, Jūs galite skolintis dalimis, tačiau nuo situacijos, nuo projekto ir kitų aspektų priklausys sąlygos.

+4Buvo naudinga
Milda

Laba diena, žadame pradėti namo statybas ir domina keli aspektai.

 1. Ar bankai refinansuoja unijose suteiktus vartojimo kreditus žemės sklypui?
 2. Numatoma paskolos suma 85 tūkst. eurų, kokios orientacinės pajamos turėtų būti 4 asmenų šeimai šiai sumai gauti?
 3. Kokia šiuo metu dažniausiai siūloma fiksuota palūkanų norma tokioms sumoms?
Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milda, dėkui už klausimus. Pateikiu atsakymus:

 1. Jeigu tame sklype jau bus bent pamatai, o galbūt jau ir daugiau statybų - tuomet refinansuoja. Tik sklypo nerefinansuoja, turi būti bent pradėtos minimalios statybos;
 2. Turėtumėte uždirbti apie 1300 eur/mėn.
 3. Ne nuo sumos priklauso palūkanos, o nuo individualaus Jūsų vertinimo. Tai labai individualu, tačiau galite orientuotis apie ±1,8-2%.
 4. Pažiūrėkite žmonių ėmusių paskolas sąlygas ir palūkanas čia: Išduotų būsto paskolų sąlygos
+3Buvo naudinga
Justina

Su draugu gaunamos pajamos siekia 1300 eur. Jeigu norime imti paskola 80000 eur paskola. Statyti namą. Ar mums užtenka turėti pradinį įnašą? Ar reikia dar ir nusipirkti žemės skylpą prieš banko paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Paskolos įmanomos ir žemės sklypui ir namo statybai. Priklausomai nuo sklypo, projekto vertės būtų vertinama galimybė išduoti paskolą abiem objektam įsigyti kartu. Kreipkitės į bankus su konkrečiu poreikiu ir Jums išsamiai pakonsultuos. Labai priklausys nuo įvairių vertinimų ir Jūsų pačių situacijos. Žinoma, procesas kiek supaprastėtų turint savo žemės sklypą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų