Sodo namo statyba

Sodo namo statyba. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sodo namo statyba“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gineta

Laba diena, ar duoda bankas paskolą, statyti sodo namą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gineta, dėkui už klausimą. Duoda, bet tai labai individualus reikalas. Kone viskam bankai duoda, bet ne visiems ir ne visur :) Kalbėkitės su bankais tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, seneliai padovanojo sodo sklypą kuriame už savo lėšas yra parengtas namo statybos projektas, gautas leidimas ir bus įrengti pamatai. Ar realu gauti paskolą tolimesniems darbams. Šeimos pajamos 1450eur/mėn.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Realu, reikia kalbėtis su bankais, bandyti pasiekti kuo didesnį baigtumą - taip lengviau gausite paskolą, kitu atveju liks finansavimasis kredito unijose, o su unijų pinigais pasiekus reikalaujamą baigtumą bankams - refinansuosite paskolą pas juos. Bendraukite su bankais ir unijomis tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Ingrida

Laba diena, Norėčiau pasiteirauti tokiu klausimu: turime nekilnojamą turtą (butas) ir taip pat turime sodo sklypą, kuriame planuojame statytis namą ir gyventi, ar įmanoma pasiimti paskolą, kokio dydžio ir kuriam laikotarpiui būtų suteikta, įkeičiant turimą būstą. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Būsto paskolą įmanoma gauti, tačiau sąlygas gali pasakyti tik bankai, o galimybės priklausys nuo Jūsų pajamų ir kitų svarbių individualių vertinimo kriterijų.

+3Buvo naudinga
Miglė

Sveiki. Turiu sklypą, kuriame yra pastatytas sodo namelis. Planuoju ten statyti namą (renovuoti esamą tik jį padidinti). Iškilo keleteas klausimų: 1. Ar reikalingas pradinis įnašas namo statybai - renovacajai bei kokio dydžio (procentaliai)? 2. Ar kaip pradinis įnašas gali būti bankui užstatomas žemės sklypas? 3. Ar galima gauti visą reikalingą sumą statybai ar tai vyksta etapais?

Atsakyti
Edvinas

1. Reikalinga, priklauso nuo banko 15-30% 2. Gali buti uzstatytas ir sklypas, priklausomai nuo ivertinimo sumos, jei sklypo verte 15% imamos poskolos tada valio, toliau jeigu pradinis inasas 30%, tai vertintojas tures ivertinti jusu jau pastatyta nama ir jeigu atitiks ir jis 15%, vel valio. 3. Galima gauti visa suma.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Pakomentuosiu trumpai:

  1. Taip, pradinis įnašas bus reikalingas, bet priklausys nuo pačio projekto - individualu labai.
  2. Teoriškai gali būti, vėlgi, priklausys nuo banko ir projekto, vertės ir pan.
  3. Taip, galima, priklausomai nuo banko ir Jūsų vertinimo bei sąlygų.

Jeigu projektas sudėtingesnis, tuomet kreipkitės papildomai ir į unijas, tačiau jeigu pajamos ir projektas normalus, tuomet bankai finansuos, tik turėsite išsirinkti iš trijų bankų sau tinkamiausias sąlygas.

+3Buvo naudinga
Justinas

Sveiki, esame jauna šeima, turime 1 mažametį vaiką. Tėvai padovanojo sodo namą. Tą sodo namą pardavėme ir už gautus pinigus pradėjome namo statybas. Ar galime kreiptis dėl paramos tolimesnei namo stytybai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Visų pirma turite išsiaiškinti ar bent teoriškai Jums priklausytų parama - informaciją rasite čia. Vien dėl to, kad disponuojate tokiomis idėjomis ir galite sau leisti statyti namą, gali būti, kad Jūsų pajamos bus per didelės paramai gauti. Tačiau visais atvejais susipažinkite su situacija. Kitas dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį - Jūs jau įgijote būstą, tad nebent kažkokiu teoriniu būdu galėtumėte susiforminti paramą remontui. Bet abejoju. Reikia daugiau informacijos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų