Ūkinis pastatas

Ūkinis pastatas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ūkinis pastatas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mindaugas

Sveiki, Ar imant paskolą namui, bankas reikalauja didesnio pradinio įnašo, jei namas turi dar ir ūkinį pastatą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktorija

Laba diena, ar galima gauti būsto paskolą, jei perkamas namas registre įregistruotas kaip ūkios pastatas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galima gauti perkant gyvenamosios paskirties būstą. Ūkio pastatui galėtumėte gauti finansavimą kitokio tipo paskolomis.

+4Buvo naudinga
Monika

Laba diena, Esame įsipareigoję bankui per 2 metus užbaigti ūkinio pastato statybas 100 proc. baigtumu. Kokie statybų reikalavimai ūkiniam pastatui, kad būtų galima įregistruoti jo 100proc. baigtumą. T.y. kokie statybų darbai kokrečiai turi būti atlikti? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Dėl detalesnės informacijos reikėtų kreiptis į banką ir registrų centrą, bet turi būti atlikti visi darbai, kurie reikalingi 100% baigtumą pasiekti ir statybos užbaigimą patvirtinantys dokumentai.

+3Buvo naudinga
Marijus

Norėtume paimti paskolą namo statybai. Yra patvirtintas projektas. Statybos leidimas. Sklypas nuosavas 2 ha. Baigiami gyvenamojo namo pamatai. Įvesta elektra, yra vandens gręžinys, biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Projekte yra ir ūkinis pastatas, tačiau be jo galime ir apsieiti. Ar galime gauti paskolą, įkeičiant sklypą ir tai, kas jau įrengta? Investavome apie 40 000 Eur be sklypo vertės (elektra, vanduo, nuotekos, gerbūvis, įvažiavimas, pamatai). Kad užbaigti gyvenamąjį namą reikia mūsų paskaičiavimu maždaug 100 000. Man 53-eji, šeimos mėnesinės pajamos po mokesčių apie 2000 Eur. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marijau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo turto vertinimo ir kaip bankui patiks tas turtas, projektas, koks baigtumas ir pan. Šiaip turi būti pastatyta bent jau dėžutė, turite turėti adresą registrų centre. Pasiteiraukite tiesiogiai bankų ko trūktų iki to, kad finansuotų.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Planuojame pirkti namą, tačiau jis yra ūkinio pastato paskirties. Kiek proc. Gali bankas finansuoti perkant tokį būstą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Ūkinis pastatas nėra gyvenamosios paskirties, tad būsto paskolos nemanau, kad gausite. Galvokite apie kitokio tipo paskolą, turėsite įkeisti papildomą turtą ir pan.

+3Buvo naudinga
Agnė

Laba diena, svarstom apie ūkinio (pagalbinio) pastato rekonstrukciją į gyvenamąjį namą. Pastatas, kaip ir visas sklypas yra tėvų vardu. Ar aš savo vardu, galiu imtis ir gauti paskolą skirtą namo remontui? Kokiu būdu reiktų formintis, kad palūkanos būtų mažiausios? Jei neklystu - paskola rekonstrukcijai, remontui palūkanos siekia apie 10-15%.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Visų pirma reikia žinoti ar Jūsų finansinės galimybės leidžia skolintis ir ar sugebėsite grąžinti paskolą. Kitas dalykas ar bankas įvertinęs būsto likvidumą, patį būstą ir Jūsų situaciją Jums skolins. Formintis nieko nereikia, reikia vykti į bankus, pateikti turimą informaciją ir laukti banko sprendimą apie paskolos išdavimą.

+4Buvo naudinga
Kotryna

Kartu su draugu planuojame statyti namą nuosavoje žemėje, sklypo vertė registrų centro duomenimis apie 57 000 eur. Sklype yra apie 300 kv. m. pastatas (mūrinis ir naudojamas kaip ūkinis), tik jis nėra registruotas. Planuojame patys išpilti pamatus ir tada kreiptis dėl paskolos. Ar paskolos sumai vertinami ir pamatai ir sklypo vertė? Ar pagerėja paskolos davimo sąlygos/padidėja gaunama paskola, jei įregistruojame sklype jau esantį pastatą kaip nebaigtą statybą. Namo statybos sąmata šiek tiek viršytų 100 000 eur., ar realu gauti finansavimą statyboms?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kotryna, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo individualių vertinimų. Svarbu bus kur yra sklypas, kokia to ūkinio pastato būklė, ar užtenka Jūsų šeimos pajamų gauti tokio dydžio paskolą. Vertinant paskolos sumą bus vertinamas visas statybų projektas, o taip pat ir sklypas bei pamatai. Ar pagerės paskolos gavimo sąlygos dėl esančio pastato, labai priklausys nuo to pačio pastato ir jo vertės, bei kaip jį įforminsite ir sugebėsite sugalvoti. Namo statybos finansavimas įprastai yra vykdomas dalimis, tai manau jeigu Jūsų pajamos bus pakankamos gauti tokio dydžio paskolai - neturėtų kilti problemų. Priklausomai nuo šeimos sudėties orientuokitės, kad minimalios mėnesinės pajamos jeigu gyvenate dviese turėtų būti apie 1700-2000 eur/mėn., o jeigu pajamos didesnės - nuo to tik geriau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų