Ar gaučiau kreditą

Ar gaučiau kreditą. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ar gaučiau kreditą“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Monika

Sveiki, esu 30m. mergina, laukiuosi vaikelio, būsimasis tėtis gyvena atskirai, nesame susituokę. Mano pajamos ir turtas neviršija reikalavimų. Norėčiau imti paskolą butui pirkti apie 40000eur. Ar teisingai suprantu, kad paskolą turėčiau imti, kaip "valstybės iš dalies kompensuojamą būsto kreditą", o gimus vaikeliui, jei atitikčiau reikalavimus gaučiau 10% subsidiją? Aišku, jei valstybė skirs paramos paketą bankams. Kadangi bankuose pasibaigė lėšos skirtos valstybės remiamai paskolai, o liko tik kredito unijose. Įdomu būtų sužinoti ar bet kurioje unijoje (dalyvaujačioje projekte) galima imti kreditą ar tik pagal regionus? Jei taip, tai kurioje kredito unijoje galima imti kreditą Šiaulių mieste ar rajone. Prašau paaiškinkite.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Taip, kai susilauksite vaikelio - galėsite kreiptis dėl paramos atbuline data, jeigu prieš tai būsite susitvarkius dokumentus savivaldybėje ir bankuose. Pinigų papildymas į bankus buvo persiųstas liepos 1 d. ir paramos suteikiamos ir vėl. Pinigų yra 2018 08 17 duomenimis.

Dėl kredito unijos Šiaulių raj. - Kredito unija „Tikroji viltis“ (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Akmenės r. ,Joniškio r., Mažeikių r., Šiaulių r., Telšių r.).

+3Buvo naudinga
Sandra

Sveiki. Esame jauna šeima, turim du vaikus, jau išsiaiškinome kad 10proc paramą gautume būstui isigyti. Bet įdomu ar ji galiotų jei norėčiau pirkti namų valdos sklypą? Arba jei norėčiau statyti namą ant močiutės žemės ar tokiu atveju gaučiau paramą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Valstybės iš dalies kompensuojamą būsto kreditą gali gauti asmenys ir šeimos, pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą turintys teisę į valstybės paramą būstui pirkti, statyti ar rekonstruoti. Taigi, sklypo pirkti negalėsite, bet būstą statyti galėsite. Su statybomis ir parama yra šiek tiek komplikuota, nes bankai sunkiau išduoda paskolas statyboms.

+4Buvo naudinga
Viktorija

Ar gali koks nors Lietuvos bankas duoti kreditą būstui įsigyti žmogui, kuris niekur nedirba, bet kreditą mokės laiduotojas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Negalima.

+4Buvo naudinga
Neringa

Norėčiau sužinoti ar imant būsto paskolą vaiko pinigai skaičiuojasi į pajamas ir ar gaučiau kreditą jei šiuo metu nedirbu, nors pajamos mūsų su vaiku 450 e ir turime lengvatas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Jeigu nedirbate - paskolos negausite. Kaip gali būti taip, jeigu nedirbate ir turite pajamų? Jeigu tai yra neoficialios pajamos - jos tikrai nesiskaičiuos. Bet kokiu atveju privalote turėti darbą ir oficialų pajamų šaltinį, kuris garantuoja tęstinumą.

+3Buvo naudinga
Neringa

Pajamos musu oficialios vaikas gauna naslaicio pensija ir grupe as taipat turiu grupe trecia

Buvo naudinga
Ane

Gal galite padėti apsiskaičiuoti, kokią maksimalią būsto paskolą galiu gauti. Internetinės banko skaiciuoklės labai skirtingas sumas skaiciuoja (nuo 72 iki 125 t.e), nesuprantu nuo ko tai priklauso. 2 asmenys bendros pajamos 1250e/mėn., jokių finansinių įsipareigojimų. Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Ane, pagal Lietuvos banko atsakingo skolinimosi nuostatas paskolos mokėjimui galite skirti ne daugiau kaip 40 proc. gaunamų pajamų per mėnesį (su 5 proc. palūkanomis), Jūsų atveju tai būtų 500 Eur/mėn. Tam, kad nesusidurtumėte su finansinėmis problemomis aš, nepriklausomas paskolų ekspertas, rekomenduoju paskolos dengimui skirti ne daugiau kaip 20 proc., t.y. 250 Eur/mėn. Taigi, mano rekomendacija, saugi paskolos suma 30 metų Jums būtų apie 50.000 Eur, pagal LB nuostatas - 90.000 Eur. Raginu prieš pasiimant kreditą visada realiai įvertinti ilgalaikes savo galimybes grąžinant paskolą. Jeigu viršijat savo saugų kreditą, rekomenduoju turėti bent 6 mėnesių sąntaupų rezervą. Paprastai sužinoti maksimalią sumą, kurią galite skolintis galite suskaičiavę 6 metų pajamas (1250 x 12 x 6 = 90.000)

+8Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų