Jauna mama su vaiku

Jauna mama su vaiku. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „jauna mama su vaiku“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gabriel

Sveiki, ar galima gauti subsidija jaunai mamai su vaiku,kuri turi įgyta turtą turta kitame mieste ir kuris yra per mažas dviem asmenim?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gabrielė

Sveiki, esu našlaitė, jauna mama, gyvenau vaikų namuose, nebuvau įvaikinta, bet šiuo metu gyvenu su draugu (vaiko tėčiu) nesusituokę. Turiu gyvenamą būstą, bet jis yra padalintas į 3 dalis. Ar man duotų parama būstui įsigyti? Ir šiuo metu dar nedirbu, neesu dekrete, dirba tik draugas, bet jo pajamos yra nemažos. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, koks yra Jūsų turimo gyvenamojo būsto plotas, turėtumėte atitikti šią sąlygą: "nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise turimo būsto naudingasis plotas, tenkantis vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis kaip 10 kvadratinių metrų". Reikia atitikti šią sąlygą, nes parama suteikiama tik įsigijant pirmąjį būstą. Taip pat yra ir kitų sąlygų paramai gauti, kurias reikia atitikti. Pagal našlaitės statusą, galėtumėte gauti 20% paramą.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, turiu pora klausimų:

  1. Mano vaikinas turi butą pasiėmęs su paskola iš banko savo vieno vardu. Jei po kurio laiko mes susituoksime ir gims vaikas, ar dar turėsiu galimybę į valstybės paramą 10% jaunoms šeimoms, pirkdama butą savo vardu? O gal ir kartu dar ją galėsime susigrąžinti (tuos 10%) už jau turimą butą, kol neturime 35 metų? Nes juk tapsime jauna šeima.
  2. Ta pati situacija. Mano vaikinas turi butą pasiėmęs su paskola iš banko ant savęs. Ar po mūsų vestuvių draugo butas su paskola priklausys ir man, jei mokėsiu taip pat dalį šios sumos bankui? Ar reikia kažkokius dokumentus susitvarkyti? Kaip būtų skyrybų atveju turint vaiką ir neturint vaikų? Nes mokėčiau tiek dalį įnašo bankui, tiek prisidėčiau prie jo remonto. Tačiau tai juk niekur dokumentuose neatsispindi...
Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoliną, dėkui už klausimus. Atsakau:

  1. Parama skiriama pirmajam būstui įsigyti ir turite atitikti tam tikrus reikalavimus. Pajamos turi neviršyti nustatyto lygio, turite būti susituokę, turite turėti vaiką. Taigi, pasinagrinėkite būsto paramos įstatymą, jį rasite Bankai.lt portale;
  2. Po santuokos būstas priklausys Jūsų vyrui, t.y. visas turtas, kuris įgijamas prieš santuoką priklauso tiems, kam priklausė, jeigu sutartis nenumato kitaip. Tik jeigu susilauksite vaikelio, tuomet galios uzurfrukto teisė, kuri numato, kad vaikas ir mama negali neturėti kur gyventi. Norint, kad būstas priklausytų abiems, reikia persirašyti sutartis.
+7Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų