Jaunas amžius

Jaunas amžius. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „jaunas amžius“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ernestas

Sveiki. Norėčiau pirkti butą už 40000-50000€. Mano mėnesinės pajamos į rankas 1000€. Darbo stažas 13mėn. Man 20 metų. Ar dėl tokio amžiaus bankas suteiks paskolą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Evelina

Laba diena, dar nesikreipiau į banką dėl paskolos suteikimo, tačiau noriu iš anksto apsidrausti ir paklausti, nes planuoju imti paskolą apie 60.000 eur. Jau 7 mėn. dirbu dvejose įmonėse, mano atlyginimas į rankas 1100 eur. Tačiau iki tol oficialiai mėnesinės pajamos buvo apie 200 eur. Mano amžius 25 m. Ar gali mano jaunas amžius ir tai, kad prieš daugiau nei pusę metų buvo mažos pajamos užkliūti bankui ir nesuteikti paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą, Evelina. Įvairiai gali būti. Bet kiekvienas atvejis vertinamas individualiai, taip pat bankai skirtingai vertina. Todėl rekomenduoju pereiti per pagrindinius bankus ir susirinkti pasiūlymus.

+3Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, norėtumėm su draugu pasiimti bendrą paskolą būstui. Mums abiem po 20m. Mūsų bendros pajamos siekia 1200€ Ar amžius nebūtų kliūtis mums pasiimti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Dėl jauno amžiaus gali būti šiek tiek prastesnės sąlygos, nes bankui bus rizika didesnė. Tačiau dėl paskolos išdavimo atsakyti gali tik skirtingi bankai įvertinę situaciją individualiai.

+3Buvo naudinga
Vida

Vakar, t.y. 2019-02-26 d. radijo laidoje išgirdau, kad paramą būstui gali gauti asmenys iki 36 m. amžiaus. Noriu paklausti, ar ten suklydo pašnekovas iš SADM, ar yra pakeista amžiaus riba? Dar noriu paklausti, jei jaunas asmuo jau turėjo vieną kartą butą (pirktą su paskola) ir jį yra pardavęs, šiuo metu su trimis vaikais gyvena tėvų bute, ar galėtų pretenduoti į paramą statant namą Kauno rajone (Domeikavoje).

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Vienoje paramos programoje, kur parama visoje Lietuvoje - parama iki 35 metų (nsulaukus 35), o parama jaunoms šeimoms regionuose - iki 36 metų (nesulaukus 36). Dėl paramos gavimo jeigu turėjo būstą, tuomet turėtų praeiti 5 metai nuo to laiko, kai pardavė būstą, tada gali pretenduoti į paramą.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, esu studentė, man 20 metų, neturiu jokių įsiskolinimų, neturiu vaikų. Vienoje darbovietėje dirbu 8 mėnesius nenutrūkstamai, mano pajamos nuo tos dienos kai įsidarbinau ir dabar vienodos - 600€ į rankas (~920€ ant popieriaus). Kokios galimybės gauti būsto paskolą? Ir kokios jos galima būtų tikėtis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Galimybės manau yra, galėtumėte galvoti apie 30 tūkst. paskolos dydį. Taip pat galima kliūtis galėtų būti gana jaunas amžius. Reikėtų nuvykti į bankus ir pasikalbėti, susidaryti planą.

+3Buvo naudinga
A.

Sveiki, norėjau paklausti kokią įtaką paskolos gavimui turėtų: 1. Paskolos gavėjo jaunas amžius, apie 22-23 metai 2. Neseniai susituokusi pora 3. Ar turi kažkokios įtakos, jei alga pakilo prieš pvz 3-4 mėnesius. Ar ta didesnė alga kaip didesnės gaunamos pajamos užsiskaitys tik po 6-12 mėn?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimus. Į visus klausimus yra vienas atsakymas - reikia individualaus banko vertinimo, kiekvienas bankas vertins skirtingai pagal savo metodikas. Didesnė alga bus vertinama, bet bus žiūrima bendras portretas ir Jūsų ateities perspektyvos.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki, Trumpai apie mane : Esu 22metų Netekėjusi Atlyginimas svyruoja nuo 1500-3000 per mėnesį Turiu butą (pailikimas) kurį pardavusi gaučiau 20000e pradiniam įnašui. Klausimas būtų toks: kokio dydžio paskolą galiu gauti namo pirkimui, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Na, tas svyravimas nuo 1500 iki 3000 yra labai didelis ir gali įtakoti maksimalią sumą. Maksimali suma pagal pajamas galėtų būti nuo 100 iki 200 tūkst. eurų. Tačiau labai priklauso nuo Jūsų individualaus vertinimo ir pajamų kilmės bei stabilumo. Vertinant tai, kad Jums 22 metai, yra gan jaunas amžius, todėl labai svarbi Jūsų reputacija, profesija ir bendras portretas.

+3Buvo naudinga
Dominykas

Sveiki, norėčiau sužinoti kokią galėčiau gauti paskolą būstui. Man 20, dirbu apie 11 mėnesių, alga panašiai 1000 eurų į rankas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominykai, dėkui už klausimą. Pagal pajamas galėtumėte gauti apie 68 tūkst. eurų būsto paskolą, tačiau Jūsų amžius yra gana jaunas, tad gali būti sudėtingiau apskritai gauti būsto paskolą įprastomis sąlygomis, gali būti įvairių saugiklių iš bankų. Tačiau kreipkitės į bankus individualiam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Aurimas

Sveiki. Esu 23 metų vaikinas. Kreipiaus į visus 3 bankus dėl 89000€ paskolos, 15% pradinio įnašo turiu. Dirbu daugiau nei metai su 2200€ atlyginimu, gaunu 550€ oficialiai, kita suma yra komandiruotpinigiai. Seb atsakymas buvo Neigiamas, LUMINOR gali tik 60% finansuot, Swedbank, kurio klientas jau ilgą laiką esu atsakymas buvo teigiamas, bet tik su bendraskoliais tėvais,15 metų terminas su 1.95% marža, priežasties tikslios nenurodė kodėl man vienam nesuteikia. Minėjo tik tai, kad atsižvelgė į riziką, į mano kredito istorija ir azartinius lošimus (nors tai buvo atliekama prieš 2-3 metus, dabar atsakingai, tik 50€ per mėnesį). Galvoju ar priimti šį pasiūlyma.. Prašiau banko iš naujo pažiūrėt mano prašymą, nes noriu būti vienas paskolos gavėjas ir, kad laikotarpis būtu 30 metų, nes mėnesinė įmoka gan didoka dabar-493€. Bankas minėjo, kad po kažkurio laiko bus galimybė keisti sąlygas ir tapti vienvaldžiu paskolos gavėju. Noriu keisti sąlygas po 6-12 mėn. Noriu paklausti kokia tikimybė, kad tikrai leis bankas keisti sąlygas? Ar tokiu atveju labai pakils palūkanos ir ar bus taikomi kažkokie papildomi dideli mokesčiai? Gal kreiptis į kreditų unijas? Patarkite prašau.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Taip, galimybė keisti sąlygas bus, tačiau reikia žiūrėti kiek tie pakeitimai kainuos. Dėl palūkanų pasikeitimo priklausys ir nuo Jūsų tuometinės situacijos. Galite kreiptis į kredito unijas, tačiau ten palūkanos dar didesnės. Azartiniai lošimai, gana jaunas amžius ir pagrindinių pajamų gavimas komandiruotpinigiais yra prastesnių sąlygų priežastis. Siūlau nuodugniai viską išsiaiškinti bankuose ir priimti sprendimą.

+3Buvo naudinga
Jonas

Sveiki, yra planuojama imti paskola būstui 100 000€. Man 24 metai, dirbu statybos darbų vadovu 7 mėn, atlyginimas pastovus 1500€ į rankas, pradinį įnaša 15% turiu, yra galimybė giminaičiui laiduoti užstatant butą (~ 25000 € vertės) ar turiu galimybę gauti tokio dydžio paskola namui pirkti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybių yra, tačiau kliūtis gali būti Jūsų jaunas amžius ir gana trumpas darbo stažas. Taip pat kredito istorija turi būti gera ir turite neturėti įsipareigojimų. Kreipkitės į TOP bankus ir sužinokite tikslias sąlygas bei išsirinkitę geriausią.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų