Parama atbuline data

Parama atbuline data. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „parama atbuline data“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arūnas

Laba diena. Esame jauna šeima atitinkanti gauti 25% valstybės subsidiją pirmąjam būstui įsigyti, tačiau šiais metais finansavimas baigėsi ir esame sąraše. Ar galima sudaryti sutartį su banku šiais metais, o finansavimą gauti kitais. Gal galioja koks nors susitarimas tarp banko ir savivaldybės? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Juozapas

Sveiki, ar gautumėme subsidiją jaunoms šeimoms būstui įsigyti retrospektyviai, jei prieš du mėn. įsigijome būstą su kreditu. Atitinkame visus kriterijus.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ieva

Sveiki, ar yra galimybė gauti subsidiją iš valstybės, jeigu esame jauna šeima (1 vaikas) 2018 m. pasiimėme paskolą namo statybai, namas jau pastatytas. Ar tokiu atveju, kai namas jau pastatytas yra galimybė pildyti paraišką ir gauti subsidiją? Ar subsidijos skiriamos tik jeigu dokumentai subsidijų gavimui pateikiami prieš visas procedūras. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Deja, atbuline data parama nesuteikiama, reikėjo prieš statant namą gauti pažymą.

+3Buvo naudinga
Natalja

Sveiki. Šiais metais (2019-03) nusipirkome būstą regione su paskola. Atitinkame jaunos šeimos statusą ir teoriškai galėtume pretenduoti į subsidiją (bet to anksčiau nežinojome). Sakykite, ar būtų įmanoma užpildyti ir gauti paramą, kai paskola jau išduota?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Natalija, dėkui už klausimą. Deja, parama atbuline data nesuteikiama.

+3Buvo naudinga
Ernesta

Laba diena, Esame jauna trijų asmenų šeima. Prieš tris metus su paskola esame įsigyję būstą rajone. Nesenai išgirdome informaciją, kad galime kreptis dėl kompesacijos jaunai šeimai, kaip ir perkant būstą. Domina ar čia yra tiesa ar tik klaidinga informacija? Kadangi kompensacija teikiama tik perkantiems, o ne jau įsigijusiems turtą asmenims.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernesta, dėkui už klausimą. Taip, parama suteikiama norintiems įsigyti, o ne jau įsigijusiems nekilnojamą turtą regionuose.

+3Buvo naudinga
Aušra

Laba diena. Pildžiau prašymą 2018 m. 10 mėn. dėl valstybės paramos perkant pirmąjį būstą Kauno regione. (gyvenu viena, auginu 1 dukrą). Eilėje rodė, kad esu 454. Radau būstą, kurį norėčiau įsigyti. Per 10 d.nuo paraiškos pateikimo negavau jokių žinių, kad ar gausiu paramą ar ne. Pasiskambinus pasiteiravus išsamesnės informacijos buvo atsakyta, kad baigėsi lėšos laukit kitų metų, gal gausit. Deja būsto niekas nelaikys taip ilgai. Sukrapščius pradinį įnašą-būstą įsigijau. Jei dabar vėl teikčiau prašymą dėl paramos gavimo (kai jau 2018 m.11 men be paramos isigijau) - ar aš užpildžius paraišką paramai gauti, galėčiau ją gauti. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Deja, atbuline data paramos nesuteikiamos. Paskata suteikiama tik tada, kai perkate būstą ir jeigu yra paramai pinigų būtent tuo metu.

+3Buvo naudinga
Vygintas

Prieš imant būsto paskolą (2017 m.) šeimą sudarė tik 2 žmonės. Dabar šeimą sudaro jau 3 žmonės - gimė vaikutis. Paskola paimta 30 metų laikotarpiui, dar nedaug jos sumokėta, dar daug jos mokėsime. O valstybės pagalba juk praverstų. Ar galima pretenduoti į subsidiją jau turint paskolą, jei taip, kur reiktų kreiptis, nuo ko pradėti? Ar vis tik subsidija skiriama tik dar neturint paskolos, ketinant ją imti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vygintai, dėkui už klausimą. Deja atbuline data pretenduoti į paramą negalima. Reikėjo prieš imant kreditą imti valstybės remiamą paskolą.

+3Buvo naudinga
Ineta

Laba diena, Ar galiu pretenduoti į paramą bustui įsigyti atgaline data, jeigu butą įsigijau 2016 m. be subsidijos ir būdama viena, tačiau dabar susilaukiau ir viena auginu mažą vaiką?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ineta, dėkui už klausimą. Atbuline data deja paramos negausite. Prieš imant būsto paskolą reikėjo pildyti dokumentus ir imti valstybės remiamą kreditą.

+3Buvo naudinga
Ignas

Sveiki. 2017m nusipirkom savo pirmąjį būstą su banko paskola, savivaldybėje susitvarkėme subsidiją dėl paramos jaunai šeimai, bet vaikelio dar neturėjome, banko paskola taip pat su subsidija. Dabar susilaukus vaikelio, norime gauti tą paramą, tai kokie būtų tolimesni žingsniai? Nes čia kaip suprantu jau atbulinės datos parama. Ar mes išvis ją gausime? Ar taikys paramą 2017m ar 2019m?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ignai, dėkui už klausimą. Na, manau, kad viską atlikote gerai ir turėtumėte gauti paramą atbuline data. Turite kreiptis su pažyma į savivaldybę ir paaiškins ką toliau daryti. Manau, kad bankas išmokėti subsidiją turėtų, tai turėsite pateikti vaiko gimimo įrodymus.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Jei esame 156 eilėje dėl subsidijos, ir pasiimsime kreditą būstui dabar ar kai ateis mūsų eilė jie dar galės išmokėti mūsų bankui. Nes pateikiant paraišką dėl subsidijos jau reikėjo išsirinkti būstą (ką ir padarėme, ir avansą sumokėjome)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Ne, jeigu nusipirksite būstą negavę pažymos - deja, bet paramos negausite atbuline data.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų