Paramos gavimas

Paramos gavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paramos gavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Veska

Sveiki. Mačiau yra parama jaunoms šeimoms įsigyjant pirmąjį būstą VISOJE Lietuvoje. 1 klausimas: Kas įeina į tą šeimos apibrėžimą? Ar vieniša mama su mažamečiu vaiku laikoma šeima ar būtinai turi būti ir vyras? 2 klausimas: Girdėjau, kad tas paramas labai sunku gauti, ypač dideliuose miestuose, nes pretendentų daug, o bankai turi tam tikrus limitus/lubas, pagal kuriuos paskolas dengia paramos pingais. Ar tai tiesa?? 3 klausimas: Pagal ką bankai skaičiuojasi savo palūkanų procentą? Kiekvienas turi savo tam tikrą formulę ar paskolos palūkanos vertinamos konkrečiai pagal asmens amžių, paskolos terminą, mokumą ir pan?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Rekomenduoju perskaityti paramos būstui įstatymą Bankai.lt portale. Žemiau atsakysiu į klausimus:

 1. Vieniša mama su mažamečiu įeina į šeimos apibrėžimą ir gali pretenduoti į paramą, bet turi atitikti ir kitus įstatyme numatytus reikalavimus;
 2. Aplikuoti nėra sudėtinga, tik paramos gavimas gali užtrukti;
 3. Bankai skaičiuoja individualiai ir kiekvieno asmens/šeimos riziką vertina individualiai. Rekomenduoju pasižiūrinėti į realias situacijas bankuose, kokiomis sąlygomis šeimos gauna būsto paskolas: žmonių gautos būsto paskolų sąlygos.
+4Buvo naudinga
Gintaras

Sveiki. Esame 4 asmenų šeima. Norime persikelti į Kauną ir pirkti butą. Mačiau, kad jaunoms šeimoms galimas ne tik kredito, bet ir pradinio įnašo kompensavimas (įsigyjant pirmą būstą). Žmona turi pusę namo, kurį dovanojo tėvai ir kuriame šiuo metu gyvename. Klausimai būtų: Ar ta pusė namo gali trukdyti pretenduoti į pirmo būsto įsigijimą? Koks galimas pradinio įnašo kompensavimas? Koks galimas banko kredito kompensavimas? Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Taip, turimas NT gali trukdyti gauti paramą, jeigu turimo turto plotas yra pakankamas gyvenimui. Galėtumėte gauti 10% pradinio įnašo kompensaciją. Rekomenduoju pasiskaityti paramos būstui įstatymą Bankai.lt portale, ten surašytos visos sąlygos ir reikalavimai.

+3Buvo naudinga
Natalja

Sveiki. Šiais metais (2019-03) nusipirkome būstą regione su paskola. Atitinkame jaunos šeimos statusą ir teoriškai galėtume pretenduoti į subsidiją (bet to anksčiau nežinojome). Sakykite, ar būtų įmanoma užpildyti ir gauti paramą, kai paskola jau išduota?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Natalija, dėkui už klausimą. Deja, parama atbuline data nesuteikiama.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki! Kaimo vietovėje savo lėšomis pasistatėme "dėžutę", t.y. sienos ir stogas. Norėtumėm pretenduoti į paskolą su valstybės parama. Koks turėtų būti sekantos žingsnis? Kreiptis į banką, savivaldybę, dar kažkokią tarnybą? Ar pirmiausia reikia įsivertinti ar palaukti banko nurodymų dėl vertinimų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Visų pirma patarčiau kreiptis į savo savivaldybę ir išsiaiškinti ar tikrai atitinkate visus paramos gavimo kriterijus, pateiksite dokumentus, įvertins galimybes, o tada jau susidėliosite planą eigoje, jeigu atsakymas bus teigiamas. Tikėtina, kad paramos gavimas gali užtrukti dėl eilės.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki. Ar gali mano jauna šeima, auginanti vieną vaiką, pretenduoti į būsto įsigijimo subsidiją? Jokio nekilnojamo turto neturime, tačiau iki santuokos turėjau butą, kuris buvo parduotas. Ar tai gali sudaryti kliūčių paramos gavimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Jeigu turėjote nuosavą butą, tai turite atitikti šias sąlygas. Cituoju įstatymo iškarpą:

„Įsigyja pirmą tinkamą būstą Lietuvos Respublikos teritorijoje arba atitinka vieną iš šių sąlygų:

 1. neturi būsto nuosavybės teise pastaruosius 5 metus ir iki prašymo suteikti paramą būstui įsigyti pateikimo dienos nebuvo pasinaudoję šia paramos forma;
 2. turi ar turėjo nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise būstą, kurio naudingasis plotas (visų Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise turimų ir (arba) vienu metu turėtų būstų naudingųjų plotų suma), tenkantis (tenkanti) vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis (mažesnė) kaip 14 kvadratinių metrų, arba turimas būstas, neatsižvelgiant į jo naudingąjį plotą, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų. Parama teikiama būstui įsigyti arba nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti;
 3. neįgalusis ar šeima, kurioje yra neįgalusis, nuosavybės teise turi būstą, nepritaikytą neįgaliųjų poreikiams. Parama teikiama tik nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti pritaikant neįgaliųjų poreikiams.”
+3Buvo naudinga
Aidas

Sveiki, pateikėme prašyma gauti valstybės parama pirmam būstui įsigyti, savivaldybė jį priimė. Ar tai reiškia, kad paramos gavimas patenkintas? Jei ne, per kiek laiko pateikia atsakyma? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aidai, dėkui už klausimą. Nuo to laiko, kai Jūs pateikiate prašymą ir jį priima kaip tinkamą, per 10 darbo dienų savivaldybė išduoda pažymą paramai gauti.

+3Buvo naudinga
Nedas

Sveiki, esame jauna šeima ( 26 , 23m ) auginame 9 men. vaikelį. Norime įsigyti bustą Kauno rajone (namą arba kotedžą) Kiek žinau valstybė kompensuoja 15 proc. būsto įsigijimo kainos. Ar tai tiesa? Iki kokios sumos 15 proc bus grąžinta? Ar grąžinimas gaunamas tik kai įnešamas pradinis įnašas bankui ar iš valstybės gautos paramos galima bankui atlikti pradinį įnaša? Ir paskutinis klausimas kiek apytiksliai laiko truktų sutvarkyti visus dokumentus gauti paramai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nedai, dėkui už klausimą. Valstybė kompensuoja 10% būsto pirkimo kainos jaunoms šeimoms. Tą 10% galite pasirinkti kaip norite gauti ar pradiniam įnašui padengti ar įmokoms. Norint gauti paramą, šeimos pajamos neturi viršyti nustatytų ribų. Norint gauti paramą, reikia gauti pažymą iš savivaldybės, tai turite nuvykti ten ir pateikti dokumentus. Pažymos išduodamos per ± 5 darbo dienas. Po to su ta pažyma jau galite eiti į bankus. Plačiau apie visas sąlygas galite rasti informacijos čia.

+3Buvo naudinga
Viktoras

Laba diena, Esam šeima (34m),(30m),(5m), planuojam statyt nediduką namą šalia miesto. Ar gautumėm lengvatinę paramą? Ar parama priklauso nuo pajamų ir amžiaus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorai, dėkui už klausimą. Paramos gavimas priklauso nuo labai daug kriterijų, kuriuos turite atitikiti, tarp jų pajamos ir amžius. Detalesnę informaciją rasite čia.

+3Buvo naudinga
A

Turiu 50 proc. neįgalumą, ar teikia 20 proc. paramą? Jei susituokus ir vienas vaikas ir mūsų pajamos išviso 1250 eu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Paramos gavimas priklauso nuo daugelio kriterijų. Įsigilinkite į juos ir kreipkitės į savivaldybę dėl patikslinimo. Daugiau informacijos dėl paramos gavimo rasite čia:

- Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui

- Paramos būstui įstatymas

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki, su žmona gyvenome, dirbome bei studijavome Didžiojoje Britanijoje. Grįžome į Lietuvą prieš 7 mėnesius ir dirbu jau daugiau kaip 6 mėnesius pagal specialybę. Galvojame apie būsto paskolą, kadangi laukiame šeimos pagausėjimo birželio pradžioje. Mano atlyginimas kol kas yra 700 e į rankas, bet dar dabar pradėjome gauti apie 650 e motinystės pašalpos iš Didžiosios Britanijos ir tai truks 9 mėnesius. Ar Lietuvoje yra kokios nors paramos jaunoms šeimoms kalbant apie būsto įsigijimą ir ar mes galėtume gauti paskolą būstui jei motinystės pašalpa atkeliauja iš UK (taipogi esu parsivežęs savo kredito istorijos reportą, kuris parodo kad nuolatos už viską mokėdavome laiku ir be skolų). Iš anksto ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Taip, Jūs galite pretenduoti į būsto paskolą, kadangi išdirbote jau 6 mėn. Lietuvoje. Bankai įvertinę Jūsų šeimos situaciją individualiai priims sprendimą dėl būsto paskolos išdavimo ir pateiks sąlygas. Buvusi istorija iš Didžiosios Britanijos gali būti reikalinga ir galbūt pridėtų tam tikrų pliusų, labai priklausys nuo bendro Jūsų šeimos portreto ir poreikių. Motinystės pašalpos gavimas iš užsienio neturėtų skaičiuotis, kadangi tai yra laikinos išmokos, o tam tikrų pliusų galbūt ir gali pridėti.

Jaunos šeimos gali pretenduoti į 10% paramą nuo būsto pirkimo sumos. Visas sąlygas galite rasti čia, jeigu atitinkate reikalavimus kreipkitės į savivaldybę kur esate registruoti dėl pažymos gavimo.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų