Nemokama kortelė

Nemokama kortelė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nemokama kortelė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arvydas

Sveiki, turiu kortelę Revolut VISA ir kiekvieną mėnesį nuo sąskaitos yra nuskaito po 7,99 Eur ir nežinau už ką. Visur rašoma, kad paslauga nemokama ir pažįstami nemoka. Kaip sužinoti už ką moku? Ar galima susitvarkyti, kad paslauga būtų nemokama? Ar visgi (kad nebūtų nuskaitomi pinigai kas mėnesį) reikia uždaryti sąskaitą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, parašykite per programėlę į Revolut live chat ar jų facebook ir pasiteiraukite. Jeigu užsisakėte nemokamą kortelę - ji turi būti nemokama. Todėl turite išsiaiškinti tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Zita

Kaip gauti Revoliut programėlę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zita, dėkui už klausimą. Revolut programėlę reikia atsisiųsti į savo telefoną, ji yra nemokama. Taip pat reikia turėti išmanųjį telefoną, kuris palaikytų Revolut programėlės diegimą.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Užsiregistravau, sąskaita patvirtinta. Spaudžiu gauti nemokamą kortelę ir duoda pasirinkti tik mokamas, nors prieš tai rašo jog nemokama.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Su Revolut žmonės skundžiasi, kad nemažai žmonių mato mokamą kortelių parsisiuntimo galimybę. Reikia žiūrėti ar tikrai tai pirmoji kortelė, o jeigu priežastis vistiek neaiški, susisiekti tiesiogiai su Revolut per jų apps'ą arba FB.

+3Buvo naudinga
Andrius

Kaip užsisakyti kortelę revoliut nemokamai, nes iškart prašo apmokėjimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Pabandykite čia jungtis su nenaudotu numeriu ir programėle: nemokama revolut kortelė.

+3Buvo naudinga
jonas

Labas, prieš mėn. užsisakiau nemokamą revolut kortelę, bet iki šiol negavau nors buvo rašyta, kad gausiu iki balandžio 25, negavau, tada užsisakiau pakaitinę revolut kortelę, kurios atsiuntimui nuskaitė pinigus, ketino pristatyti iki gegužės 10 dienos bet iki šiol jokių žinių. Kontaktų susisiekimui niekur neradau. Ką man dbr daryti?

Atsakyti Dalintis
Nidas

Sveiki jau menuo kaip negaunu korteles.Kur kreiptis?

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, rašykite į Revolut FB su problemos išdėstymu. Turėtų pagelbėti ir išspręsti susidariusią situaciją.

+3Buvo naudinga
ARTŪRAS

Mano kortelę per klaidą suvalgė bankomatas. Kitos nemokamos niekaip negaunu. Ką daryti ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Arba gaukite kaip nors nemokamą kortelę arba mokėkite už kortelę jeigu ji Jums reikalinga.

+3Buvo naudinga
ramus

Niekaip negaliu užsisakyti Revolut kortelę. Kai bandau užsakyti siūlo rinktis mokamą kortelę ir kitų variantų neduoda. Ką daryti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Parašykite per Revolut facebook arba jeigu yra galimybė per Revolut programėlę su šia problema, konsultantai turėtų padėti išspręsti.

+5Buvo naudinga
Deividas

Telefone įsidiegiau Revolut programėlę, pervedžiau 10 eurų. Kaip gauti revoliut kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Dabar jau reikia užsakyti Revolut kortelę. Jeigu registravotės per specialią nuorodą, tuomet galite pasirinkti nemokamos kortelės užsakymą. Instrukcijas rasite čia: nemokama Revolut kortelė.

+4Buvo naudinga
Julius

Praeitų metų naujiena, kad Revolut tampa banku Lietuvoje, bet, kad jie ieško čia kvailių kažkodėl niekas nešneka - freelancerio sąskaita £6.99, o įmonės £25 (primenu įmonės būna ir vieno asmens tai yra MB ir individualios). Taigi Lietuvos bankai PLĖŠIKAI yra daug pigesni, Šiaulių bankas 2,00 EUR/mėn. mėnesinis pagrindinės ir / ar papildomos kortelės administravimas 0.70Eur Taigi banke abonentinis mėnesinis 2.70Eur, Revolut minumum £6.99 jei tai individuali veikla, jei individuali įmonė ar MB £25. Kur čia logika? Gal Anglijai tokios kainos normalios, sprendžiant iš TV laidų, kur viena mergiotė žalioji aktyvistė sugeba iš surudijusių šulinių dangčių uždirbti po £600 už vnt, nors kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama, bet čia kalba apie banką, ne apie meną. Su Paysera kur viskas nemokama, jiem išvis nėra galimybių kobnkuruoti. Jau vien savo puslapį galėjo lietuviškai pateikti, bet ne.

Atsakyti Dalintis
Marius

Na pvz kaip įmonės sąvininkas kuris turi verslo santykiu su Didziaja Britanija sutikciau moket £25, per kelias operacijos nuo valiutos kurso keitimo pas jos iskart sitas isleistas £25 iskart atsiperka, ka jau kalbet apie didesnes apyvartas ir didesni kieki mokejimu.. tai kaip pagrindini motyva del ko rinkciausi ir ta kaina nelaikau didele valiutu kursai pas jos.. Taciau kai meginai atsidaryt saskaita imonei prastovejau eileje gal 3men ir po to vistiek neisdave..

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juliau, dėkui už klausimą. Tikrai ne visur Revolut yra geriausi. Revolut pliusas yra mokėjimo kortelė, kuria gali atsiskaitinėti užsienio valiuta kur bankai nepasiūlo tokių valiutų kursų, ir taip, Jūs teisus, verslui kaina yra per didelė. Privatiems asmenims yra patrauklu, nes nemokama ir keliaujant ten kur valiuta yra ne eurai, dažnu atveju yra geresnis kursas. Pats asmeniškai neturiu verslo sąskaitos, nes kaina yra per didelė, tačiau yra minčių, nes kiekvieną mėnesį už tam tikras interneto paslaugas tenka mokėti įvairiose šalyse įvairiomis valiutomis, tai kas mėnesį naudodamas vieno iš bankų kortelę prarandu nemažai, bet dėl patogumo ir gana didelio Revolut verslo sąskaitos mokesčio dar nesiryžtu.

+3Buvo naudinga
Sigitas

Sveiki, noriu užsisakyti kortelę, pervedžiau 10eu į revolut kortelės sąskaitą, bet užsisakyti neleidžia, kodėl? Nors pastoviai atsiunčia pasiūlymus gauti nemokamą kortelę. Bandant užsisakinėti nukreipia į plano atnaujinimą premium arba metal. Live chat nieko dorai neatsako:(( S.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigitai, dėkui už klausimą. Na, reikia rašyti tiesiogiai į Revolut live chat arba jų Facebook. Tik jie gali pasakyti kame problema.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų