Nemokama revolut kortelė

Nemokama revolut kortelė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nemokama revolut kortelė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Joana

Laba diena, turiu VISA Revolut kortelę, ar kelionės metu kortelės turėtojas yra draustas ir bagažas?

Atsakyti Dalintis
Tomas

Su nemokama kortele - ne. Reikia tureti Premium arba Metal plana.

Buvo naudinga
Hendrika

Laba diena, kur galima Vilniuje gauti nemokama Revolut kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Hendrika, dėkui už klausimą. Visuomet kortelę užsisakyti per Revolut programėlę.

+3Buvo naudinga
Gabija

Sveiki, kur Vilniuje artimiausiu metu galėčiau gauti nemokamą revolut kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabija, dėkui už klausimą. Reikia ieškoti kur vyksta dalinimo akcijos, jeigu dar vyksta. Paprasčiausias būdas užsisakyti kortelę per Revolut programėlę.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, turiu nemokamą virtualią Revolut kortelę. Užsisakiau dar vieną, kuri kaskart padarius pavedimą, pakeičia sąskaitos numerį saugumo sumetimais. Antroji kortelė taip pat yra virtuali, bet mokama- 78€ per mėn. Nuskaičiavo iškart. Niekaip nerandu, kaip galėčiau iš pirmos kortelės perkelti pinigus į antrąją? Kokiu būdu? Net neina susieti tos antros kortelės su banko sąskaita. Lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Net nematęs tokių kortelių, kurių mokestis 78 eur/mėn., gal per metus. Bet kokiu atveju, dėl visų šių problemų kreipkitės per programėlės live chat - greitai reaguoja ir išspręsite problemas.

+3Buvo naudinga
Karol

Laba diena, ar galėčiau gauti promo nuorodą registracijai, kad gaučiau Revolut kortelę nemokamai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karol, dėkui už klausimą. Šiuo metu yra booking.com nemokamų kortelių dalinimas. Jeigu turite paskyrą, galite išsiųsti pakvietimą sau, nemokamos kortelės gavimui. Kitos promo nuorodos turėtų būti, bet dabar nepasakysiu.

+4Buvo naudinga
Oksana

Kada Kaune galima gauti nemokamą Revolut kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Oksana, dėkui už informaciją. Tokios informacijos neturime, sekite informaciją spaudoje ar Revolut socialiniuose tinkluose. Bet kada Revolut kortelę galite užsisakyti atsisiuntus jų programėlę.

+5Buvo naudinga
Smiltė Bikulčienė

Ar Revolut fizinę kortelę šiuo metu galima įsigyti Lietuvoje (neturėjau galimybės nueiti į akcijas Oze ) - ar reikia naudotis appso siūlymu užsisakyti ir laukti, kol atsiųs?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Smilte, dėkui už klausimą. Taip, užsakykite per appsa ir laukite kortelės. Arba sekite spaudą, akcijas kur Revolut pasirodo ir dalina korteles. Šiandien, pavyzdžiui, dalinamos kortelės Klaipėdoje.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų