Nemokama revolut kortelė

Nemokama revolut kortelė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nemokama revolut kortelė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Karol

Laba diena, ar galėčiau gauti promo nuorodą registracijai, kad gaučiau Revolut kortelę nemokamai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karol, dėkui už klausimą. Šiuo metu yra booking.com nemokamų kortelių dalinimas. Jeigu turite paskyrą, galite išsiųsti pakvietimą sau, nemokamos kortelės gavimui. Kitos promo nuorodos turėtų būti, bet dabar nepasakysiu.

+3Buvo naudinga
Oksana

Kada Kaune galima gauti nemokamą Revolut kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Oksana, dėkui už informaciją. Tokios informacijos neturime, sekite informaciją spaudoje ar Revolut socialiniuose tinkluose. Bet kada Revolut kortelę galite užsisakyti atsisiuntus jų programėlę.

+4Buvo naudinga
Smiltė Bikulčienė

Ar Revolut fizinę kortelę šiuo metu galima įsigyti Lietuvoje (neturėjau galimybės nueiti į akcijas Oze ) - ar reikia naudotis appso siūlymu užsisakyti ir laukti, kol atsiųs?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Smilte, dėkui už klausimą. Taip, užsakykite per appsa ir laukite kortelės. Arba sekite spaudą, akcijas kur Revolut pasirodo ir dalina korteles. Šiandien, pavyzdžiui, dalinamos kortelės Klaipėdoje.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų