Nemokama revolut kortelė

Nemokama Revolut kortelė. Bankai.lt lankytojai turi unikalią galimybę gauti nemokamą Revolut kortelę - spausk šią specialią nuorodą ir gauk Revolut kortelę nemokamai: Revolut kortelė nemokamai.

Kodėl Revolut kortelė yra naudinga? Su Revolut galėsi atsiskaityti užsienio šalyse ir sutaupyti keičiant valiutą, kadangi Revolut siūlo itin palankius kursus. Taip pat su Revolut kortele galėsi išsigryninti tam tikrą sumą nemokamai iš bet kurio pasaulio bankomato (priklausomai nuo valiutos, yra specialių sąlygų pvz. Tailande ar Ukrainoje). Su populiariomis valiutomis Eurais, USD (JAV doleriais), GBP (svarais) ir kt. gausite itin palankius kursus.

Nedelsk, užsisakyk savo pirmąją Revolut kortelę ir gauk ją nemokamai: Spausk čia ir gauk kortelę nemokamai!

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kestutis

Neturiu banko kortelių, jeigu užsakant nemokamą kortelę pirmus 10 eur įmetė draugas iš savo revoliut sąskaitos, ar viskas bus gerai, ar gausiu kortele?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kestuti, dėkui už klausimą. Kortelė turi būti patvirtinta iš Jūsų asmeninės sąskaitos tam, kad identifikuotų, kad čia tikrai Jūs.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki, noriu išsigryninti pinigus Swedbanko bankomate iš Revolut kortelės, ar taikomas koks nors mokestis, jei taip tai koks %?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Pagal tai, kokią turite Revolut kortelę, priklausys ir mokesčiai bei limitai. Pasitikrinkite savo turimo plano įkainius.

+3Buvo naudinga
Tadas

Nesupratote klausimo, turėjau omenyje ar swedbankas taikys kokį nors mokestį? Naudoju nemokamą standartinę kortelę. Ačiū

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ne, Swedbankas mokesčių netaikys. Mokėsite tiek, kiek nurodyta Revolut įkainiuose, šiai dienai standarinė Revolut kortelė turi 200eur nemokamą gryninimą per mėn., o jeigu viršysite, tuomet mokėsite 2% nuo tos sumos, kurią viršijote.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Sveiki, turiu kortelę Revolut VISA ir kiekvieną mėnesį nuo sąskaitos yra nuskaito po 7,99 Eur ir nežinau už ką. Visur rašoma, kad paslauga nemokama ir pažįstami nemoka. Kaip sužinoti už ką moku? Ar galima susitvarkyti, kad paslauga būtų nemokama? Ar visgi (kad nebūtų nuskaitomi pinigai kas mėnesį) reikia uždaryti sąskaitą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, parašykite per programėlę į Revolut live chat ar jų facebook ir pasiteiraukite. Jeigu užsisakėte nemokamą kortelę - ji turi būti nemokama. Todėl turite išsiaiškinti tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Tadas

Pas tave yra planas, kuris padidina limitus išsigryninimo, kuris padidina limitus nuo paprasto (be plano) 200 e iki 400 e. https://www.revolut.com/en-LT/our-pricing-plans

Buvo naudinga
Zita

Kaip gauti Revoliut programėlę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zita, dėkui už klausimą. Revolut programėlę reikia atsisiųsti į savo telefoną, ji yra nemokama. Taip pat reikia turėti išmanųjį telefoną, kuris palaikytų Revolut programėlės diegimą.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Užsiregistravau, sąskaita patvirtinta. Spaudžiu gauti nemokamą kortelę ir duoda pasirinkti tik mokamas, nors prieš tai rašo jog nemokama.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Su Revolut žmonės skundžiasi, kad nemažai žmonių mato mokamą kortelių parsisiuntimo galimybę. Reikia žiūrėti ar tikrai tai pirmoji kortelė, o jeigu priežastis vistiek neaiški, susisiekti tiesiogiai su Revolut per jų apps'ą arba FB.

+3Buvo naudinga
Andrius

Kaip užsisakyti kortelę revoliut nemokamai, nes iškart prašo apmokėjimo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Pabandykite čia jungtis su nenaudotu numeriu ir programėle: nemokama revolut kortelė.

+3Buvo naudinga
jonas

Labas, prieš mėn. užsisakiau nemokamą revolut kortelę, bet iki šiol negavau nors buvo rašyta, kad gausiu iki balandžio 25, negavau, tada užsisakiau pakaitinę revolut kortelę, kurios atsiuntimui nuskaitė pinigus, ketino pristatyti iki gegužės 10 dienos bet iki šiol jokių žinių. Kontaktų susisiekimui niekur neradau. Ką man dbr daryti?

Atsakyti
Nidas

Sveiki jau menuo kaip negaunu korteles.Kur kreiptis?

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, rašykite į Revolut FB su problemos išdėstymu. Turėtų pagelbėti ir išspręsti susidariusią situaciją.

+3Buvo naudinga
ramus

Niekaip negaliu užsisakyti Revolut kortelę. Kai bandau užsakyti siūlo rinktis mokamą kortelę ir kitų variantų neduoda. Ką daryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Parašykite per Revolut facebook arba jeigu yra galimybė per Revolut programėlę su šia problema, konsultantai turėtų padėti išspręsti.

+5Buvo naudinga
Deividas

Telefone įsidiegiau Revolut programėlę, pervedžiau 10 eurų. Kaip gauti revoliut kortelę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Dabar jau reikia užsakyti Revolut kortelę. Jeigu registravotės per specialią nuorodą, tuomet galite pasirinkti nemokamos kortelės užsakymą. Instrukcijas rasite čia: nemokama Revolut kortelė.

+4Buvo naudinga
Julius

Praeitų metų naujiena, kad Revolut tampa banku Lietuvoje, bet, kad jie ieško čia kvailių kažkodėl niekas nešneka - freelancerio sąskaita £6.99, o įmonės £25 (primenu įmonės būna ir vieno asmens tai yra MB ir individualios). Taigi Lietuvos bankai PLĖŠIKAI yra daug pigesni, Šiaulių bankas 2,00 EUR/mėn. mėnesinis pagrindinės ir / ar papildomos kortelės administravimas 0.70Eur Taigi banke abonentinis mėnesinis 2.70Eur, Revolut minumum £6.99 jei tai individuali veikla, jei individuali įmonė ar MB £25. Kur čia logika? Gal Anglijai tokios kainos normalios, sprendžiant iš TV laidų, kur viena mergiotė žalioji aktyvistė sugeba iš surudijusių šulinių dangčių uždirbti po £600 už vnt, nors kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama, bet čia kalba apie banką, ne apie meną. Su Paysera kur viskas nemokama, jiem išvis nėra galimybių kobnkuruoti. Jau vien savo puslapį galėjo lietuviškai pateikti, bet ne.

Atsakyti
Marius

Na pvz kaip įmonės sąvininkas kuris turi verslo santykiu su Didziaja Britanija sutikciau moket £25, per kelias operacijos nuo valiutos kurso keitimo pas jos iskart sitas isleistas £25 iskart atsiperka, ka jau kalbet apie didesnes apyvartas ir didesni kieki mokejimu.. tai kaip pagrindini motyva del ko rinkciausi ir ta kaina nelaikau didele valiutu kursai pas jos.. Taciau kai meginai atsidaryt saskaita imonei prastovejau eileje gal 3men ir po to vistiek neisdave..

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juliau, dėkui už klausimą. Tikrai ne visur Revolut yra geriausi. Revolut pliusas yra mokėjimo kortelė, kuria gali atsiskaitinėti užsienio valiuta kur bankai nepasiūlo tokių valiutų kursų, ir taip, Jūs teisus, verslui kaina yra per didelė. Privatiems asmenims yra patrauklu, nes nemokama ir keliaujant ten kur valiuta yra ne eurai, dažnu atveju yra geresnis kursas. Pats asmeniškai neturiu verslo sąskaitos, nes kaina yra per didelė, tačiau yra minčių, nes kiekvieną mėnesį už tam tikras interneto paslaugas tenka mokėti įvairiose šalyse įvairiomis valiutomis, tai kas mėnesį naudodamas vieno iš bankų kortelę prarandu nemažai, bet dėl patogumo ir gana didelio Revolut verslo sąskaitos mokesčio dar nesiryžtu.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų