Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

DNB mini
2017-06-06
Gediminas apie
DNB

Antra diena neveikia bankomatas Prienuose, Laisvės a. 4

Swedbank mini
2017-06-01
Aldona Karkauskienė apie
Swedbank

Ilgai gaišau, telefonu norėdama susisiekti su banku, esančiu Kaune, "Megoje", ir išsiaiškinti, kodėl negalioja mano su banku 2016 07 18 pasirašyta automatinio mokėjimo sutartis dėl mokesčių atskaitymo už buitinių atliekų išvežimą įmonei "Kauno švara", deja susisiekti negalėjau - niekas iš banko darbuotojų neatsiliepė. Teks solidaus amžiaus senjorai pėstute keliauti į banką. Tik kam tada telefonai???

DNB mini
2017-05-30
DNB klientas apie
DNB

DNB skyriaus Vilniaus Akropolyje aptarnavimo kokybė pasibaisėtina. Pralaukus virš 30 min. ir likus vienam salėje pasakoma jog reikėjo ateiti ankščiau nes ką tik laikrodis išmušė 22h. ir visos sistemos stebūklingai nustojo veikti. Nepirmą kartą bėdos būtent šiame banko skyriuje...

Šiaulių bankas mini
2017-05-29
Šiaulių banko klientas apie
Šiaulių

Sveiki, šiandien du kartus apėjau visą pirmą aukštą, banko neradau, na bet užtat swedbank ir tą du kartus radau. Esu labai nusivylęs ir pasipiktinęs, nejaugi negalite normaliai padaryti iškabų kur esate? Net vadovaujantis sumautu planu akropolyje, jūsų rast neįmanoma...

SEB mini
2017-05-23
Marijona apie
SEB

Laba diena, Buvo labai patogu naudotis šio padalinio paslaugomis, o kur jis perkeltas dabar?

Swedbank mini
2017-05-19
Rima Reckevitz apie
Swedbank

Šių metų Kovo 30 dieną 11val.28min. Swedbank Alytaus filialo (S. Dariaus ir S.Girėno 13) bankomate norėjau TARGO BANK (Vokietija) man išduota kortele nusiimti 1000 Eu., tačiau bankomatas buvo sugedęs ir pinigų man neišdavė.Kreipiausi į tuo metu dirbusią administratorę, kuri man patarė pasinaudoti gretimu veikiančiu bankomatu,ką aš ir padariau 11val.52min.. Gegužės mėn. gavau TARGO BANK sąskaitos mėnesio ataskaitą, kurioje matau, kad iš sąskaitos išskaičiuota 1000 Eu.,kurių man 11val. 28min. sugedęs bankomatas neišdavė. Šių metų gegužės 17,18 ir19 dieną (3 kartus)kreipiausi į banko administratorę norėdama parašyti pretenziją. Tačiau banko administratorė atsisako pretenziją priimti. Prašau specialistus išspręsti šią problemą ir padėti man atgauti pinigus. Pagarbiai. Rima Reckevitz.

DNB mini
2017-04-08
DNB klientas apie
DNB

Pereinant iš vienos darbovietės į kitą bankas sustabdo žmogaus VISA kortelės veikimą. Kur logiką? KAIP PASITIKĖTI BANKU?

Swedbank mini
2017-04-06
Saulius apie
Swedbank

Labai lėtas, vilkinantis swedbanko darbuotojų darbas darbas. Atsidarius bankui 9.00 teko laukti kol priims kaip verslo klientą 43 min. Nors numerėlis buvo 501, šiuo atveju antras klientas nuo atidarymo, prieš tai buvo 500 kuris laukė 35 min.

Swedbank mini
2017-04-04
Swedbank klientas apie
Swedbank

Swedbank Savanorių pr. Vilniuje , amžinos eilės! Iš ten esančių 12 langelių dirba pastoviai tik kokie 3 arba 4. Niekas nenori dirbti!

DNB mini
2017-03-30
Nijolė apie
DNB

Laba diena, esu klientas iš Širvintų. Į banką reikia vykti visad darbo metu,nes dirba iki 16,30 val. Labai nepatogu, visad reikia atsiprašyti darbdavio, kad išleistų iš darbo. Galėtų bankas prailginti vienai darbuotojai ilgesnį darbo laiką, kad ir iki 18,00 val. arba galėtų dirbti kelias valandas šeštadieniais. Manau suprasite visus širvintiškius, kurie turi vykti į Ukmergę, pas mus Širvintų skyrių uždarė, nors galėtų dirbti nors vieną dieną per savaitę, kaip migracijos skyrius, swedbankas. Tikiuosi išspręsite darbo laiką kliento naudai. Ačiū.

Nordea mini
2017-03-30
Nordea klientas apie
Nordea

Kažkoks nesuvokiamas košmaras... Iš karto kai atėjome kalbėtis dėl paskolos atrodė viskas gerai, užpildėm prašymą, prižadėjo, kad gali duoti daugiau, nors mums kaip ir nereikėjo tiek daug.

Surinkome dokumentus. Pažadėjo ketvirtadienį duoti atsakymą. Paklausiau AR VISKAS GERAI SU DOKUMENTAIS? AR VISKO UŽTENKA? Atsakymo negavau... Atėjo ketvirtadienis, penktadienis, pirmadienis (skambinu, neatsiliepia, rašau, neatrašo).

Skambinu į informaciją, pažadėjo perduoti, kad skambinau. Po pusės dienos ATRAŠO: NEUŽTENKA DOKUMENTŲ... ATSIUSKITE DAUGIAU.

Viską išsiunčiu pirmadienio vakare, pažadėjo antradienį duoti atsakymą. Antradienis tyla. Trečiadienis: GALIME DUOTI TIK TIEK ... . O mums to neužtenka... .

Sugaišome daug laiko veltui, ne į vieną klausimą neatrašinėjo, viską reikėjo "jėga" išprašinėti po 10 kartų.

Žodžiu: AČIŪ BANKUI UŽ "NUOŠIRDŲ IR MALONŲ BENDRAVIMĄ".

DNB mini
2017-03-29
Andrius apie
DNB

Ubogu banko kompanija nesugebanti savo puslapyje www.dnb.lt/lt nurodyti bankomatų buvimo vietas bent sostinėje.

DNB mini
2017-03-29
Vitalijus apie
DNB

Atsidariau sąskaitą DNB banke Panevėžio skyriuje 2013-04-15, tačiau po kiek laiko man ji tapo nereikalinga, turėtas lėšas nusiėmiau, tačiau banko darbuotoja patarė sąskaitos neuždaryti, gal bus reikalinga. Šiandien gavau žinutę, kad mano sąskaitoje nepakanka lėšų mokesčiams už suteiktas banko paslaugas sumokėti. Norėčiau sužinoti už kokias paslaugas, ar už tuščią sąskaitą ir nuo kada už tuščios sąsk. aptarnavimą imami mokesčiai ir kokio jie dydžio?

DNB mini
2017-03-28
Liucija Puskoriene apie
DNB

Keletą metų, mėnesio pabaigoje į savo el. paštą gaunu iš DNB banko investicijų valdymą, pensijos kaupiamajį, ne mano, o kito asmens. Kreipiaus į banką, pasakė:

"Neskaitykit, ištrinkit, čia nieko tokio."

DNB 2014 m. atsidariau sąskaitą, nes reikėjo į užsienį pinigais dovaną išsiųst. Įnesiau Litais, padarėm pavedimč ir sąskaitas uždarem, išmokėjo likutį. Dabar gavau sms, kad esu skolinga bankui 3,98. Nesuprantu kaip 3 metus niekas nepranešė, kad sąskaita neuždaryta, kad skola. Praradau pasitikėjimą banku.

Swedbank mini
2017-03-27
Swedbank klientas apie
Swedbank

Laba diena, noriu paklausti kodėl Mažeikiuose Swedbanke nėra klientams tualeto?

 mini
2017-03-22
Indrė apie
SEB

Lana diena. Vakar buvo isimta is mano saskaitos 200e seb bankomate. Pinigelius dave smulkiai 20tinemis . Tik gryzusi namo pastebejau, kad bankomatas mane apgavo ir liko nuostolis 20e . Isgrynino tik 180e vietoj 200e . Kokiu numeriu gslėčiau pasiskambinti. Kad pinigeliai bankomate butu perskaiciuoti ir geazinti 20e ?

 mini
2017-03-19
DARIUS apie
DNB

Noreciau priminti LIETUVOS zmonems, jog sis bankas ateityje galimai jums neduos ramybes naktimis, siusdamas pranesimus 3val. nakties i jusu mobilu telefona. Labai teisinga citata yra vienoje radijo reklamoje, jog bankai yra kiaules, kartkartemis zmonems tuom abejoniu nelieka.

Currexprime mini
2017-03-17
Dainius apie
EXCHANGELT

2017.03.17 14.30 val. paprašiau valiutos keitykloje Vilniuje, "Mindaugo" Maximoje pasmulkinti 200€. Man pasakė, kad už tai (pinigų smulkinimas!!!) taikomas 5% komisinis mokėstis (šiuo atveju-10€!!!). Aš nujaučiau, kad Lietuvoje daugelis baigia iš proto išsikraustyti... Bet, kad situacija "ant tiek" rimta..

DNB mini
2017-03-15
MARYTE BAUZIENE apie
DNB

KAUNE sukileliu 84 veikia du bankomatai vienas is ju nestebimas vaizdo operacijos saugumui uztikrinti .. pavogta mano kortele pasinaudojo ir isgrinino pinigus buten ten kur vagisiams saugu ,nes nes neuztikrinta ir nefiksuojama vaizdo stebejimu.

Ir todel POLICIJA negallejo matyti kas isgrynina pinigus is bankomato

Nors LUKSIO 60 KAUNE yra 3 BANKOMATAI ir visi ten stebimi o ilgapirciai ten ir negrinina pinigu apiplese ZMONES.

TODEL i jus ir kreipuosi kad padengtumete man padaryta zala TAI mano vias darbo uzmokestis ,puse etato VALYTOJOS TAS 150 euru

Pagarbiai dar siki kreipuiosi jusu sazininguma MAN tai diziulis nuostolis NES DIRBU BBS GRUPE VALYMO paslaugos ir jie prikalbejo kad jusu banke atsidarytume saskaita ir cia perveda darbo uzmokesti. ESU DEKINGA uz supratima kaip sunku.

DNB mini
2017-03-15
ramunas rimsa apie
DNB

Sveiki, ka daryti jei as esu Danijoje, man I dnb banko kortele pervede alga kronom, tas kronas rodo bet neleidzia su jom nieka daryti nei konvertuoti I eurus as noriu. patarkit aciu

Puslapiai: 1 ...6789101112... 24
9 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų