Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

DNB savanoriai mini
2017-01-31
Jūratė apie
DNB

DNB banko klientė Jūratė parašė atsiliepimą:

Džiaugiuosi atėjusi į DNB banką, Kaune. Kalniečių skyriuje buvau puikiai aptarnauta D. Beinorienės bei G. Sedleckienės. Gavau išsamius atsakymus į klausimus, kilusios problemos buvo operatyviai išspręstos (kai reikėjo minimalios būsto paskolos bei skubiai pagaminti kreditinę kortelę). Ačiū.

 mini
2017-01-31
Agne apie
Swedbank

Swedbank banko klientė Agnė parašė atsiliepimą:

Swedbank siūlo labai gražiai skambančią ir viliojančią kreditinę kortelę su PIRKINIŲ DRAUDIMU! Super... Užsienyje perki, internete perki, atsiskaitai kreditine kortele ir tavo pirkinys jau apdraustas!! Ir aš taip galvojau, kol nenutiko taip, kad mano pirkinys pirktas internete ir atsiskaičius kreditine kortele manęs tiesiog nepasiekė.

Pasirodo - PIRKINIŲ DRAUDIMAS NEGALIOJA, KOL NEGAVOTE PREKĖS! Kokia išvis tada internetinių pirkinių draudimo prasmė? Juk tai ir yra didžiausia rizika, kad prekės negausi.

Štai atsakymas iš Swedbanko į žalos atlyginimo prašymą:

2017-01-09 09:57 <Zalos@swedbank.lt> rašė:
Laba diena, Informuojame, kad „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas išnagrinėjo Jūsų pranešimą apie žalą. Pirkinių draudimo sąlygų 9.2 punkte numatyta, kad draudimo apsauga galioja 180 kalendorinių dienų nuo pirkinio įsigijimo, t. y. faktinio pirkinio perdavimo kortelės turėtojui. Kadangi Jūsų pirkinys nebuvo gautas, jam draudimo apsauga neįsigaliojo. Jeigu pardavėjas neatsako į Jūsų laiškus ir įtariate, kad buvote apgauta, rekomenduojame kreiptis į policiją.

Neapsigaukite imdami kreditinę su šiuo pasiūlymu.

 mini
2017-01-27
Antanas apie
DNB

Buvau atidaręs senai banko saskaita, Širvintose, šiandien Vilniuje pasakė, kad nėra mano sąskaitos išvis, norėčiau gauti atsakymą, ačiū. Dabar Dingo mano saskaita, buvau atsidares Širvintose DNB.

Swedbank mini
2017-01-25
Ramune apie
Swedbank

Kodel as sudarius sutartį su jusu banku, atidarius sunui 6m saskaita negausiu sms i savo nr jei yra sutartis, kad jei iplauks vaikui kazkokios lesos as gausiu sms i savo nr, Vilniaus bankas teigia priesingai

Swedbank „Molas” mini
2017-01-24
Irmantas apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Irmantas parašė atsiliepimą:

Vakar (2017.01.23) Swedbank skyriuje „Molas” Kaune susidūrėme su situacija, kai reikėjo išsikeisti pinigus į eurus, atėję pasiėmę talonėlį „banko operacijos grynais pinigais” pralaukėme lygiai 1h:15min, tuo metu dirbo 5 specialistai, iš kurių 4 priėmė bent po 3 žmones be eilės bala žino kokiais tikslais. Galų gale patekus pas specialistą (kuris priėmė daugiausiai žmonių be eilės) ir paklausus ar čia visada tokios eilės po valandą, tiesiog sumurmėjo, kad visko pasitaiko. Pasireiravus apie galimybę pasikonsultuoti dėl būsto kredito (ar bent uzsiregistruoti pokalbiui) buvo atsakyta, kad turim skambinti trumpuoju numeriu bla bla bla.

Swedbank būsto draudimas mini
2017-01-24
Romanas apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Romanas parašė atsiliepimą:

Nerekomenduočiau niekam draustis Swedbank banke. Kodėl? Todėl, kad draudžiau sodą: kai draudžiau pasakojo labai gražiai rodė sutartyje, kad jei kažkas atsitiks jūsų turtui bus atlyginta ar atstatyta išskaičius frančizę 57 eur.

Atsitiko nelaimė sode pavogė vartus, tai šie „žalų specialistai” maustė mane, liepė ieškoti kas pigiausiai padarytų analogiškus vartus: 4 dienas skambinėjau visoms Lietuvos įmonėms užsiimančioms vartų gamyba. Radau Panevėžyje pigiausiai, žalos vertintojai paprašė, kad šita įmonė atsiustų komercinį pasiūlymą. Susiskambinau su įmonės direktoriumi paprašiau, kad padarytų komercinį pasiūlymą, žmogus vargo, darė, atsiuntė, persiunčiau žalos vertintojai Ievai kuri sakė gerai peržiūrės....

Galutinis rezultatas: Niekas nežiūrėjo nei komercinio pasiūlymo, nei kiek kainuoja vartų padarymas įmonėse kurios užsiima šia veikla (normalūs draudikai apskambina tris įmones ir susidaro nuomonę kiek gali kainuoti sugadintas-pavogtas daiktas) čia viskas kitaip, samdomi nekompetentingi žalos vertintojai, kurie iš sąmatinės programos, neaišku kurių metų kainomis paima vartų kainą ir jums perveda pinigus.

Jiems visiškai neįdomu ar jums kas pagamins vartus už šitą kainą. Tiesa sakė, kad gaminčiau vartus toje įmonėje kuri atsiuntė komercinį pasiūlymą (kaip ir pripažintų, kad pigiausiai Lietuvoje) ir vėliau atsiusčiau čekius, o jie pagalvos ar dar mokėti ar ne. Tai visiems pasiūlyčiau geriau mokėti brangiau už draudimą ir neturėti paskiau vargo, nei draustis Swedbanko draudimu ir paskiau gaišti savo laiką ieškant kas padarys, kur pigiau. Ką manau turėtų daryti jie ir man pateikti įmonių komercinius pasiūlymus kurie atitinka realybę.

DNB Gargždai mini
2017-01-24
Benita apie
DNB

DNB banko klientė Benita parašė atsiliepimą:

Siaubingas bendravimas su klientais DNB banko Gargždų padalinyje. Bendraujama pakeltu tonu, grubiai ir nemaloniai, apie papildomos informacijos suteikimą, kaip problemą būtų galima sutvarkyti interneto banke, nėra net kalbos. Tokios nepagarbos žmogui dar nesu mačiusi nė viename banko padalinyje.

DNB mini
2017-01-17
Sandra apie
DNB

Prieš keletą metų nuvykau į Raseinių m. esantį DNB banką dėl turimų sąskaitų uždarymo. Darbuotoja informavo, kad sąskaitas atidariau Jurbarko m. DNB banke, todėl ten ir turėčiau kreiptis.

Maždaug 2010-2011 m. nuvykau į Jurbarko DNB banką su prašymu uždaryti visas DNB banke turimas sąskaitas. Paprašė susimokėti už banko sąskaitų uždarymą. Sumokėjau darbuotojui vietoje, išrašė kvitą ir patikino, kad mano visos sąskaitos banke uždarytos.

Po 5-6 metų sužinau, kad mano sąskaita DNB banke vis dar neuždaryta. Vis dar turiu sąskaitą. Kaip taip gali būti?

SEB bankomatai mini
2017-01-15
apie
SEB

SEB banko klientas parašė atsiliepimą:

Buvo bandyta nusiimti pinigus, pinigai nebuvo išduoti, o iš kortelės nuskaičiuoti. Bankomatas: Ukmergėje, IKI paduotuvėje, Vilniaus gatvėje.

DNB mini
2017-01-11
Deimantė apie
DNB

Jau 2015 metais, buvau banke uždaryti sąskaitos šiame banke. Užblokavau kortelę, uždariau sąskaitą... Susimokėjau. 2017, gaunu sąskaitą,.. aptarnavimo mokestį prašo susimokėti. Juokingai graudu, kai žmonių, kurie jau metus, jei ne du nebėra Jūsų klientai... - reikalaujate mokesčio, dėl savo darbuotojų klaidų?... Nes prašymus užblokuoti kortelę ir uždaryti sąskaitą parašiau jau 2015m.... Kortelę užbokavote, o sąskaitos neuždarėte savavališkai... Tai už ką dabar turėčiau mokėti.? Tai ne tik pinigai, tai laikais... kurio Jūsų bankui tikrai nesinori aukoti.

Swedbank aptarnavimas mini
2017-01-07
Ingrida apie
Swedbank

Būsimoji Swedbank banko klientė Ingrida parašė atsiliepimą:

2017.01.07 9 val. ryte nuvykau į Vilniaus Savanoriu pr. padalinį atidaryti sąskaitos, kadangi planuoju pradėti veiklą. Aptarnavo darbuotoja vardu Aušrinė, maža smulki su akinukais. Turiu sąskaitą kitame banke, bet norėjau kad viskas susiję su veikla būtų vienoje naujoje sąskaitoje Swedbank. Bet darbuotoja labai nemaloniai pradėjo atkalbinėti atsidarinėti sąskaitą, su klausimais, o kam Jums? Naudokitės savo kitu banku. Kam Jums mokėti dar ir mūsų bankui mokesčius?

Vistiek kartojau, kad noriu atsidaryti, o ji vistiek atkalbinėjo. Galiausiai išėjau nesuprasta. Teks vykti į kitą padalinį. Paskambinus bendruoju telefonu pažadėjo, kad su manimi susisieks, jau vakaras bet skambučio nesulaukiau.

Šiaulių bankas mini
2016-12-28
Irena apie
Šiaulių

Nei prisijungti, nei prisiskambinti neįmanoma iš užsienio į šį banką.

DNB mini
2016-12-27
Jonas apie
DNB

Kokybes kortele. Metai, o kortele nebeveikia. Nesulankstyta, nepatrinta, is virsaus jokiu pazeidimo zymiu. Skuode bankas uzdarytas ir specialiai del korteles reik vaziuoti i kretinga ar kitur. Kas kompensuos uz vaziavima.... Pikta. Zmoniu isnaudojimas, pasipelnymas. Visus bankus reik nusluot nuo zemes pavirsiaus. Net paklaust darbo laiko tarp svenciu dienom nera kaip.

Medicinos bankas mini
2016-12-26
Evaldas apie
Medicinos

Gryzau is svedijos norejau issikeisti svediskas kronas i eu. Pries mane buvo vienas klientas kuris matomai norejo pasikeisti svarus....zodziu laukiau nemaziau 20 min..nezinau kiek tas zmogus isbuvo pries man ateinant,bet is jo veido israiskos supratau,kad jau pavargo nuo darbuotojos nekompetitingumo...

Prasedejus ir belaukiant man apie 10 min atejo dar viena moteris..

Tada banko tarnautoja jai pasake, kad 12 val pietus..nors apie pietu pertrauka niekur parasyta nebuvo..moteris pasisalino,o as kaip kvailys likau laukti toliau...zodziu praejo dar 10 min..ir ivyko stebuklas...po ilgu pinigu perskaiciavimu,klausinejimu kliento ar tikrai tiek jis buvo suskaiciaves..tu pinigu tikrinimo kokius 3kartus..ir t.t it.t.t ji pagaliau padave jam i rankas eu..o po to saltu veidu man pasake,kad jai dabar pietus ir ,kad ji jau pries tai sake apie tai moteriai,kuri buvo atejusi po manes,nors buvo like mazdaug 7min iki12 val.

Pagaliau ne tame esme,as suprantu,kad tokia darbuotoja,jai butu mane priemusi ,butu uzgaisusi dar maziausiai 40 min...nes dirba paprastu paprasciausia darba nerealiai greitai...tik galejo iskarto man atejus pasakyti man asmeniskai,kad nelaukciau...nezinau,kur jus jieskote darbuotoju..bet manau,kad as nesimokines situ bankininkystes paslapciu tai padaryciau kokius 5 kartus greiciau...

zodziu sekmes versle...!!!

DNB mini
2016-12-22
Klientas DNB apie
DNB

Labai prastas aptarnavimas, dvi darbuotojos panoramos dnb banko skyriuje leido sau pusvalandį krauti vieną telefoną ir kikenti žiūrėdamos į kompiuterį, kai buvo 14 žmonių eilė. Bankas kuriame jautiesi kaip sovietmety prie duonos.

DNB mini
2016-12-21
Ovidijus apie
DNB

š.m Gruodžio 20d.apie 21:55 h. Švenčioneliuose "DNB" bankomate galimai buvo palikta ir pamiršta "LLOYDS BANK" užsienitiška VISA banko kortelė. Aš esu savininkas ir norečiau sužinoti daugiau info.

Swedbank mini
2016-12-19
Lukas apie
Swedbank

Labai greitas ir malonus aptarnavimas PC "Molas" esančiame Swedbank skyriuje. Mane aptarnavo konsultantė Brigita.

Swedbank mini
2016-12-15
Eugenijus Grinevičius apie
Swedbank

Šiame banke laikau visas savo kuklias pajamas, per jį man išmoka pensiją. Taigi mūsų Lietuvos taupomasis bankas, anksčiau perduotas valdyti bankui "SWEDBANK"

DNB mini
2016-12-12
Gražina apie
DNB

Šudinas bankas visiskai nesirupina savo klientais.

 mini
2016-12-12
Jūratė apie
Swedbank

Jau kelintą kartą susiduriu su problemomis nuėjusi į Swedbanką... Neišgirstu konkrečių atsakymų į klausimus, tenka ilgai laukti eilėse, iškilus problemai nesiūloma jokio sprendimo. Buvau susitaikiusi su tuo, kad mažos būsto paskolos šiam bankui tiesiog "neapsimoka" ir gavau paskolą kitur...

Šį kartą prireikus skubiai pagaminti kreditinę kortelę, vykstant į užsienį, sulaukiau tik, klausimų "Kodėl neužsiregistravote konsultacijai? neturiu laiko..." bei aiškinimo, kad kortelę įmanoma pagaminti nebent per 7-10 darbo dienų, jokių kitų alternatyvų, sprendimų nebuvo pasiūlyta. Pasijutai tikrai nevertinama ir nereikalinga.

Ruošiuosi atsisakyti banko paslaugų.

Puslapiai: 1 ...891011121314... 24
11 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų