B klasės pajamos

B klasės pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „b klasės pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Greta

Sveiki. Asmuo yra mažosios bendrijos bendrasavininkas (narys), vadovo ir darbuotojų ši bendrija neturi. MB nariams atlyginimas išmokamas tik pelno avansu, jis mokamas tik kas tris mėnesius. Nariai patys sumoka PSD mokestį. MB pelningai veikia ilgiau nei du metus. Ar tokias pajamas bankai skaičiuoja vertindami asmens pajamas dėl būsto paskolos suteikimo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Nuo banko vertinimo priklausys, tačiau B klasės pajamos dažnu atveju nėra skaičiuojamos. Tačiau bankai keičia nuomones ir kiekviena šeima gali būti vertinama individualiai, tad reikia kreiptis tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Greta

Ačiū už atsakymą. Kadangi sulaukėme atsakymo iš banko, noriu pasidalinti patirtimi. Luminor bankas tokias pajamas įskaičiavo. Žinoma, vienas iš sutuoktinių turi stabilias "sodrines" pajamas iš BĮ, kas galbūt prisidėjo prie teigiamo banko įvertinimo.

Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, su vyru ketiname pirkti butą Vilniuje. Vyras dirba pagal darbo sutartį, aš keletą metų dirbau pagal verslo liudijimą, neseniai įkūriau MB, todėl bankininkai teigia, kad mano pajamos kol kas nėra aktualios, esu išlaikytinė banko akimis. Ar galėtų už mane laiduoti mano sesuo, dirbanti pagal darbo sutartį, o vėliau (kai bankas matytų pastovias pajamas iš MM) aš perimčiau paskolą iš jos pati? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. B klasės pajamos, kurias gaunate pagal civilinę sutartį, dažnu atveju, nėra skaičiuojamos. Jeigu pajamos būtų „sodrinės” situacija pasikeistų. O kadangi esate su vyru, žiūrėkite gal pakaks vyro pajamų. Jeigu imsite būsto paskolą, tai imsite su vyru, o ne su seserim. Sesuo galėtų nebent laiduoti už jus abu, jeigu jos pajamų pakanka. Nuvykite į bankus, jie konkrečiai pasakys kiek ir ko trūksta, o tada jau galvosite variantus.

+3Buvo naudinga
R.

Sveiki, aš su vyru norėtume pasiimti paskolą būstui ir mūsų pajamos kartu sudaro 1500 į rankas. Bet prieš metus įstojau į mokymo įstaigą, o dėl laiko stokos mečiau studijas (tiesiog nebevaiksčiojau). Mane pašalino iš mokymo įstaigos, bet priežastį nurodė, kaip -nemokumas. Dabar mano kredito istorijoje yra tik vienas įrašas - už studijas, ir mano kredito reitingas E klasės. Ar su tokiu reitingu yra tikimybė gauti kreditą, nes jokių greitųjų paskolų neimta, tik tas vienas įrašas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Priklauso kiek laiko praėjo ir koks Jūsų amžius, yra daug faktorių. Nebūtinai bus vadovaujamasi reitingo raide, bet žinoma, kad tai nėra gerai. Kreipkitės į bankus ir paprašykite individualių pasiūlymų. Tik būtinai nueikite į TOP3 bankus ir vienam atsisakius, nenusiminkite ir nueikite į kitus du. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Donata

Sveiki. Esame jauna šeima, auginame du vaikus (3m ir 10 mėn.). Šiuo metu esu vaiko auginimo ir priežiūros atostogose, mano pajamos tik motinystės išmoka. Vyras antri metai įkūręs MB. Vyro deklaruotos praėjusių metų pajamos ~800e. Kokia galimybė gauti paskolą pirmąjam būstui? Ar mūsų šeimai galėtų būti taikomos lengvatos/valstybės paramos? P. S. Būstą įsigyti norėtume Tauragėje. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donata, dėkui už klausimą. Jeigu vyro pajamos yra pagal vadovo sutartį (B klasės), gali būti problemų. Jeigu gauna atlyginimą pagal darbo sutartį, tuomet paprasčiau. Kreipkitės į savivaldybę dėl paramos ir išsiaiškinkite ar galite gauti pažymą.

+4Buvo naudinga
Tomas

Laba diena. Esame šeima iki 32m. 2+1 asmenų, Vilniuje. Žmona vykdo individualią veiklią, pajamos aukštos, pastovios. Aš įsteigęs mažąją bendriją, esu vienintelis jos narys, dirbame pagal sutartis su juridiniais asmenimis. Mano asmeninės pajamos : Bendrijos nario išmoka asmeniniams poreikiams, bei pagal paslaugų sutartį. Pajamos pastovios, pervedama į sąskaitą. Abu su žmona dirbame 4 metus, turime deklaracijas už 3 metus. Pateikus bankui paraišką banko atsakymas, kad mano pajamas jie skaičiuoja tik nuo bendrijos nario išmokos asmeniniams poreikiams, nuo kurių sumokami mokesčiai sodrai. Kitos pajamos gautos pagal paslaugų sutartį stabilios kiekvieną mėnesį, banko neįtraukiamos į pajamas. Ar tai gali būti? Visos pajamos 3 metus įtrauktos į pajamų deklaracijas, sumokami mokesčiai, yra banko išrašai

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Taip, tai gali būti, nes pajamos pagal civilinę paslaugų sutartį skaitomos kaip B klasės pajamos. Nuo jų mokate 15% GPM. Bankams tai atrodo ne taip patikima kaip "sodrinės" pajamos. Deja..

+5Buvo naudinga
Erika

Sveiki. Noriu sužinoti, kuriuose bankuose ir kokiu koeficinetu prie pajamų skaičiuojami gaunami alimentai. Taip pat kokiu koeficientu skaičiuojami vaiko pinigai (30€). Bei kokiu koficientu skaičiuojami "lauko priedai" (jie neapmokestinami GPM). AČIŪ.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Negaliu atsakyti tiksliai kokiu koeficientu, tai gali priklausyti ir nuo bendro šeimos portreto. B klasės pajamos nėra įskaičiuojamos apskritai.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, mano "sodrinių" pajamų gauti norimą būsto kreditą gali ir nepakakti, bet aš taip pat gaunu pajamas dividendų forma ir įmonei kurioje dirbu, nuomoju automobilį, t.y šios pajamos yra beveik dvigubai didesnės, nei gaunamas atlyginimas. Kokia dalimi bankai atsižvelgia į šios rūšies pajamas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Pagal individualų vertinimą bus įtraukiamos pajamos. Preliminariai tokias pajamas galite skaičiuoti apie 50% vertės. Tačiau yra labai daug niuansų, priklausys nuo tęstinumo/pastovumo, veiklos. Kreipkitės į banką, nes bankas bankui nelygus ir situacija situacijai.

+3Buvo naudinga
Eglė

Norėčiau sužinoti ar realu mūsų šeimai gauti 60000-65000eur paskolą būstui su daline apdaila? Bendros šeimos mėnesinės pajamos į rankas: 1160eur. Finansiniai įsipareigojimai kitoms įmonėms per mėnėsį: 160eur. Vyras dirba įmonėje, o aš esu dekretininėse atostogose venerius metus, į rankas gaunu 400eur (80% atlyginimo), o vyras apie 760eur į rankas. Esame trijų asmenų šeima, du suaugę ir vienas mažametis. Esu kelis kartus prieš maždaug metus ėmusi greitųjų kreditų iš įvairių kredito bendrovių, tačiau ten mano istorija ideali, nei vienos pradelstos dienos, a klasės klientas. Tačiau ar kreditų ėmimas nebus kliūtis gauti paskolai?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Egle, sprendimą dėl paskolos dydžio ir sąlygų priima bankai ir tai priklauso ne tik nuo Jūsų gaunamų pajamų, bet ir nuo Jūsų "Credit info" istorijos, amžiaus, užimamų pareigų, išsilavinimo, įsipareigojimų ir t.t. Pagal preliminarius paskaičiavimus paskolos suma galėtų būti apie ​​6​0 000 Eur​ jeigu paskolą imtumėte 20 metų ir apie 70 000 Eur jeigu imtumėte 30 metų​. Minimalus pradinis įnašas naujoms statyboms ​1​5-20 proc.​​ nuo perkamo turto vertės ar kainos (kuri mažesnė). "Credit info" istorijoje matysis​, kad naudojotės greitųjų kreditų paslauga, kadangi skolų nebuvo, bankams pakaks trumpo paaiškinimo kodėl šiomis paslaugomis naudojotės.

+6Buvo naudinga
Mantas

Sveiki. Mano pajamos ~700e i mėnesį, draugės 370e, tačiau ji motinystės atostogose šiuo metu, nes turime mažą vaiką. Planuojame būsto paskolą imti, ir kaip manot ar mums pavyktų? Ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, atsakymas priklauso nuo to, kokios sumos reikia būstui įsigyti, Jūsų darbo stažo, finansinių įsipareigojimų, kredito istorijos. Pagal pirminius duomenis, jeigu vertinant tik pajamas, o visa kita pas Jus yra gerai, tuomet paskola, vidutinės klasės butui įsigyti manau yra įmanoma. Nepamirškite, kad pradinis įnašas bus 15% mažiausiai imant būsto paskolą.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų