Vertinamos pajamos

Vertinamos pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vertinamos pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Greta

Sveiki. Asmuo yra mažosios bendrijos bendrasavininkas (narys), vadovo ir darbuotojų ši bendrija neturi. MB nariams atlyginimas išmokamas tik pelno avansu, jis mokamas tik kas tris mėnesius. Nariai patys sumoka PSD mokestį. MB pelningai veikia ilgiau nei du metus. Ar tokias pajamas bankai skaičiuoja vertindami asmens pajamas dėl būsto paskolos suteikimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Nuo banko vertinimo priklausys, tačiau B klasės pajamos dažnu atveju nėra skaičiuojamos. Tačiau bankai keičia nuomones ir kiekviena šeima gali būti vertinama individualiai, tad reikia kreiptis tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Greta

Ačiū už atsakymą. Kadangi sulaukėme atsakymo iš banko, noriu pasidalinti patirtimi. Luminor bankas tokias pajamas įskaičiavo. Žinoma, vienas iš sutuoktinių turi stabilias "sodrines" pajamas iš BĮ, kas galbūt prisidėjo prie teigiamo banko įvertinimo.

Buvo naudinga
Svieta

Esu dirbanti, gaunu 800e į rankas. Man tuokiantis vyras yra skoloj anstoliams, bet moka kekvieną mėn, bet esmė ne tame. Ar įmanoma gauti paskolą mano vardu. Dėkui.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Svieta, dėkui už klausimą. Jeigu esate susituokę, tuomet bus vertinamos ir Jūsų sutuoktinio pajamos ir kreditingumas, kadangi esate šeima ir Jūsų pajamos ir įsipareigojimai skaičiuojasi bendrai.

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena. Vyras nori paimti būsto paskolą 38000e, turi sutaupęs 10000e įnašui. Prieš kelis metus kreipėsi į banką kokią sumą paskolos bankas duotų. Tai bankas vartojimo paskolą galėjo suteikti 20000e pagal jo gaunamas pajamas. Bet būsto paskola tai visiškai kitos sąlygos? Aš turiu blogą kredito istoriją man iš atlyginimo išskaičiuoja anstoliai jau ne vienerius metus, vienoj darbovietėje jau esu išdirbus 11metų ir šiuo metu joje ir toliau dirbu, tai laiduotoja ir bendraskolininkė negalėsiu būti? Ar vyras galėtu paimti paskolą vienas man niekur nefiguruojant? Ar reikėtu išsiskirti, kad jam suteiktų paskolą? Ar notariškai parašyti kokį dokumentą kad aš į nieką nepretenduoju? AČIŪ.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Šeimos pajamos yra vertinamos bendrai, todėl Jūsų turimi įsipareigojimai skaitosi kaip šeimos patiriamos išlaidos. Bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai, tačiau pagal pateiktą situaciją, kai turimi įsipareigojimai anstoliams, bankai būsto paskolos nesuteiks. Kai esate susituokę Jūsų bendros pajamos ir išlaidos yra kartu (teoriškai gali būti išimčių, bet manau ne šiuo atveju), todėl šiuo atveju tai yra ne Jūsų vienos įsiskolinimas, o šeimos. Taip pat esant šeimoje nelabai įprasta, kad "vyras ima paskolą", o "žmona turi įsisikolinimus", tiesiog yra taip, kad šeima ima paskolą ir šeima turi įsiskolinimus. Negaliu komentuoti kaip pasikeistų situacija jeigu išsiskirtumėte, nes kiekvieną situaciją bankai vertina individualiai, galbūt ir pagerėtų situacija, bet tai turi vertinti bankas. O šiaip, jeigu skirtis galvojate tik dėl būsto paskolos, tai manau nėra teisingas požiūris apskritai. Galbūt vyras sutaupytus pinigus galėtų skirti Jūsų skolos padengimui, o tada jau tvarkytumėtės gyvenimą ir galėtumėte pradėti galvoti apie būsto paskolas, jeigu yra toks poreikis. Sėkmės!

+6Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, dirbu užsienyje, ir gaunu ant popieriaus 550e, o visa kita dienpinigiais, turiu vartojamųjų paskolų ir moku apie 650e į mėnesį nors mano pajamos apie 1800e į mėnesį. Kodėl kitos įmonės sako, kad viršytas 40% pajamų norint imti paskolą ir nebeduoda?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Todėl, kad pajamos dienpinigiais yra ar gali būti vertinamos šiek tiek kitaip, kaip nestabilios pajamos. Jūsų stabilios ir nekintamos pajamos yra 550 eurų minus mokesčiai. Tačiau vertinama individualiai, todėl reikia klausti įvertinusio banko priežasties.

+4Buvo naudinga
Liveta

Laba diena, perskaičiau visus atsakymus ir supratau, kad našlaičiai gali gauti paramą būsto įsigijimui 20 proc. (Taip, man buvo paskirta globa-rūpyba iki pilnametystės ir man dabar 23 metai.) Gyvenu su draugu, kuris uždirba už mane žymiai daugiau ir planuojame imti būsto paskolą, ar galime imti būsto paskolą ant abiejų ir gauti 20 proc. paramą, ar tik aš viena galiu imti paskolą ir gauti paramą, o norint imti bendrą paskolą, reikia būti susituokus? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liveta, dėkui už klausimą. Paramą galėsite gauti tik tuomet, jeigu imsite paskolą viena ir bus vertinamos Jūsų vienos pajamos. Pasidomėkite plačiau ir detaliau apie šią paramos galimybę savo savivaldybėje.

+4Buvo naudinga
Gertrūda

Esame 5 asmenų šeima (2 suaugę trys vaikai). Aš šiuo metu nedirbu, gaunu 309 eurus motinystės išmoką. Vyras š.m. liepos 25 d. Su bendraminčiais įkūrė mažąją bendriją. Vykdo statybų veiklą Lietuvoje ir Vokietijoje. Vyras yra mažosios bendrijos direktorius. Visos uždirbtos pajamos pervedamos į sąskaitą dienpinigių pavidalu. Kadangi darbai dar tik įsibėgėja, direktoriumi dirba neatlygintinai, tačiau nuo sausio 1 d. Pradės gauti minimumą už vadovavimą dienpinigiai. Pajamos ( dienpinigiai ) siekia 3600 kiekvieną mėnesį. Ar realu gauti būsto paskolą namo statybai? Reikalavimus dėl pradinio įnašo išpildytume. Labai domintų ir swedbank komentaras

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gertrūda, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai bus vertinamos tokios pajamos. Visų pirma, minusas yra, kad vyras yra direktorius, turės pateikti įmonės balansus ir pan. Kitas minusas yra dienpinigiai, kurie taip pat sunkiai gali būti įskaičiuojami. Visame aprašyme aš nematau stabilumo, nėra stabilių pajamų, todėl tai yra didelis minusas. Beje, reikia pradirbti bent 6-12 mėnesių su stabiliomis pajamomis, tuomet ir kreiptis į bankus. Swedbank komentarą galite gauti susisiekę su jais tiesiogiai.

+4Buvo naudinga
MB savininkė

Bankai pripažįsta mažosios bendrijos (MB) nario su darbo santykiais susijusias pajamas. Jos turi būti gaunamos ne mažiau kaip 12 mėn. ir pervedamos į banko sąskaitą bei turi būti deklaruotos. Tarkime kreipsitės į banką dėl paskolos 2019 m. vasario mėn., tai turėsite pateikti 2018 m. 01 -12 mėn. laikotarpio banko išrašą ir 2018 m. pajamų deklaraciją. Joje turi atspindėti pajamos deklaruotos 02 pajamų rūšies kodu. Būtina sąlyga, kad lėšų pervedimo į banko sąskaitą paskirtyje būtų nurodyta, kad pervedamas darbo užmokestis. MB mažiausiai turi vykdyti veiklą 2 metus. Būtina sąlyga – pelningai. Bankui reikės pateikti MB 2 paskutinių pilnų veiklos metų finansinius dokumentus (balansą, P/N ataskaitą), kad bankas galėtų įvertinti MB veiklą.

Buvo naudinga
Lina

Laba diena, norėčiau paklausti, kaip vertintumėte mūsų šeimos sąlygas pasiimti paskolą namo statyboms. Mano pajamos 680 eur, vyro - verslo liudijimas 1,5 metų stažas, apie 2500/ mėn. Mano kredito reitingas B, vyro C. Planuojame prašyti 120000 eur, pagal pajamas turime galimybę mokėti didesnę paskolą, tap pat turime nuosavą butą, tačiau nerimaujame dėl prastai vertinamo verslo liudijimo bei nelabai gero vyro kreditingumo. Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Na, sunkiai gausite tokią sumą, bet galbūt įmanoma. Verslo liudijimo pajamos yra prasčiau vertinamos, nes sunkiai sukontroliuosi pajamų pastovumą, svarbi istorija, kaip buvo gaunamos vyro pajamos. Rekomenduočiau kreiptis į liberalesnius bankus, tokius kaip Luminor, bet ir tai klaustukas, galbūt Šiaulių, Medicinos, Citadele bankas su didesnėm palūkanom arba kredito unijos. Taip pat pasikalbėkite ir su SEB bei Swedbank, bandykite kalbėtis su visais, manau, kad rasite išeitį. Pajamų užtenka, tik reikia surasti, kuris Jus priims kaip patikimus paskolos gavėjus.

+4Buvo naudinga
Žygimantas

Sveiki, nesu turėjęs jokių antstolių, tačiau esu pasiskolinęs 1300 eurų vartojimo paskolą iš "moment credit" 3 metams. Man 21 metai, dirbu vežėju 5 mėnesius, atlyginimas 600-700 eurų (priklausomai nuo įsipilto kuro į nuosavą automobilį iš darbo kortelės) per mėnesį atskaičius mokesčius. Nutariau nusipirkti butą. Ar įmanomą būtų gauti paskolą esant tokiomis aplinkybėmis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žygimantai, manau, kad neįmanoma. 1 dalykas - greitieji kreditai labai blogai vertinami imant būsto paskolą, tad siūlau kuo greičiau jų atsisakyti ir nepiktnaudžiauti. Vežėjo pajamos yra nestabilios ir sunkiai bus vertinamos. Beje, stažas būsto paskolai reikalingas bent 6-12 mėn.

+4Buvo naudinga
Dėl paskolos

Laba diena, Draugas dirba užsienyje, atlyginimą gauna kronomis. Pati dirbu Lt - 800 Eur (artimiausiu metu 1000 Eur). Šiuo metu reikiamą paskolą (50 000 Eur) galėčiau gauti, tačiau situacija kebloka, kadangi butą, kurį norime pirkti bus priduotas 2019 m. III ketvirtyje, o liepos mėnesį turėsime savo vestuves. Jeigu vestuvės bus anksčiau nei būsto pridavimas bankas mano pajamas vertins ant dviejų, teisingai? Ką galėtumėte čia patarti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Patarčiau labai glaudžiai bendrauti su bankais. Pasirinkti tą banką, kuris išspręs Jūsų susidariusią situaciją ir pasiūlys sprendimų. Beje, pajamos bus vertinamos ant 2iejų, tačiau yra tikimybė, kad ir vyro pajamos bus įskaičiuojamos. Kadangi Jūsų pajamos yra nemažos, manau bankai sutiks suteikti paskolą. Tiesiog, bendraukite su bankais.

+3Buvo naudinga
tadas

Sveiki, greitu metu darbdavys kels algą, bet per nesusišnekėjimą išėjo kad kels priedų prie algos būdu. Ar priedai skaičiuojami lygiavertiškai kaip ir alga? Ir ar gaunu "bonus taškų" pagal profesiją (programuotojas)? Kokios profesijos yra geriausios bankų atžvilgiu, ir kokią tai turi įtaką? Turiu papildomų pajamų labai nesstabiliai, per metus išeina 2-3 tūkst eurų su ind. veikla, ar šios pajamos būs išdalintos mėnesiais kaip pajamos ar bus vertinamos blogiau nes yra gaunamos labai nestabiliai (t.y. kartais su keletos mėnesių tarpais)? Dėkoju, Tadas.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Profesija gal šiek tiek įtakos ir Jūsų atveju manau, kad įtakos teigiamai. Priedai turi būti mokami periodiškai ir tik tuomet, kai bankai mato, jog tai yra pastovios pajamos, galės priimti sprendimą dėl tokių pajamų vertinimo. Individualios veiklos pajamos prisiskaičiuos papildomai, bet mažesniu procentu. Reikia kreiptis į bankus dėl detalaus vertinimo ir situacijos išaiškinimo, kad galėtumėte pasiruošti. Bankų tiesioginės konsultacijos yra naudingos nes apibūdina konkrečią Jūsų atvejo situaciją. Parašykite kaip seksis bankuose, įdomu ir naudinga bus visiems.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų