Bandomasis laikotarpis

Bandomasis laikotarpis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „bandomasis laikotarpis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jana

Sveiki, ar įmanoma gauti būsto paskolą, esame 3 asmenų šeima. Vyro mėnesinės pajamos 1300, mano 250 (tik nesenai pradėjau dirbti 0,5 etato ir dar nepraėjo bandomasis laikotarpis). Turim kitam banke vartojimo paskolą už kurią mokame po 300 €. Pradinį įnaša turim.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jana, dėkui už klausimą. Priklauso nuo paskolos sumos ir Jūsų šeimos individualaus vertinimo, kuriuos atlieka bankai prieš pasakydami ar gali suteikti jums paskolą. Kreipkitės į skirtingus bankus vertinimui.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Labas vakaras, dirbu IT sektoriuje, neseniai perėjau dirbti į kitą įmonę dėl didesnio atlyginimo, prieš tai išdirbęs beveik 2 metus, dabartinėje įmonėje eina 4 mėnuo, bandomasis laikotarpis pasibaigęs, atlyginimas siekia apie 2000 ant popieriaus, planuoju imti paskolą iki 25000 turint didesnį nei 50 proc pradinį įnašą, paskola bus pirmoji, klausimas ar šiuo metu yra galimybių gauti paskolą, ar būtinai reikia išlaukti tuos 6 mėn? Pajamas nenutrūkstamai gaunu daugiau nei 2 metus, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su bankais, teorinis reikalavimas yra 6 mėn. nenutrūkstamas darbo stažas vienoje darbovietėje, tačiau tikrai būna išimčių, tad kalbėkitės su bankais tiesiogiai, kad įvertintų situaciją.

+3Buvo naudinga
Ana

Laba diena, norėčiau sužinoti kiek reikia atidirbti, kad gauti būsto paskolą, jeigu dabar dirbu terminuotai, o kitą mėnesį dirbsiu neterminuotai be bandomojo laikotarpio?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Reikia išdirbti bent 6 mėn. ir pageidautina su neterminuota sutartimi. Tačiau įvertinus aplinkybes yra atvejų, kai vertina ir terminuotas sutartis.

+3Buvo naudinga
Živilė

Laba diena, Mano mėnesinės pajamos 560 eur, man 28 metai, naujame darbe esu tik du mėnesius. Norėčiau įsigyti sklypą su namuku, kurio kaina 26000 eurų ir reiktų paskolos įsirengimui (~15 000). Pradiniam įnašui esu susitaupiusi. Ar su mano atlyginimu pavyktų gauti tokio dydžio paskolą? Ar įmanoma gauti paskolą išdirbus tokį trumpą laikotarpį (bandomasis laikotarpis pasibaigęs)? Ar šiuo atveju padėtų laiduotojas (turintis nekilnojamojo turto)? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Naujame darbe turėtumėte išdirbti bent 6 mėn., tuomet galite galvoti apie paskolą. Dėl gaunamų pajamų dydžio, tai su tiek galėtumėte gauti apie 30 tūkst. eurų. Laiduotojas nemanau, kad padės, turite būti išdirbus bent 6 mėn. mažiausiai.

+3Buvo naudinga
Kristina

Laba diena. Norime imti paskolą: aš dirbu įmonėje metus, tuo tarpu vyras apie tris mėnesius, t.y. likę 5 darbo dienos iki bandomojo laikotarpio pabaigos. Ar gali tai būti kliūtis imant paskolą? Už butą jau sumokėtas avansas ir atliekamas turto vertinimas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, bandomasis laikotarpis nėra esminis dalykas, esminis dalykas yra bandomojo laikotarpio trukmė. Bankai pilnai pasitiki ir priima paraiškas asmenų, kurie dirba ne mažiau nei 6 mėnesius, tačiau būna išimčių ir priimamos paraiškos iš paskolos gavėjų, kurie dirba ir 3 mėnesius. Tačiau tai labai individualus dalykas, priklausomai nuo Jūsų profesijos, patirties, pajamų tvarumo, bankai gali įvertinti ir teigiamai ir neigiamai.

Atsakant į Jūsų klausimą: 5 dienos nieko nepakeis, bankai vistiek žiūrės į Jūsų bendrą padėtį, o jeigu ir reikėtų galite palaukti 5 dienas. Tačiau kaip ir minėjau įprasta, kad paskolos gavėjai būtų išdirbę vienoje darbovietėje mažiausiai 6 mėnesius, o idealiausiai 1 metai ir daugiau. Atminkite, kad kuo ilgiau dirbate vienoje darbovietėje, tuo bankas gali labiau Jumis pasitikėti, o tai svarbu derantis dėl geresnių sąlygų.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų