Delspinigiai

Delspinigiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „delspinigiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Beata

Laba diena, planuojame pirkti namą, netrukus pasirašysime rezervavimo sutartį. Tačiau namas šiuo metu nėra 100% priduotas, dabartiniams gyventojams statytojas žada per mėnesį pilnai priduoti. Tai klausimas, ką įtraukti į preliminarią sutartį, kad apsidraustumėm nuo nuostolių statytojui neįvykdžius pažado? Ar galima įtraukti delspinigius už pavėluotas dienas ar prašyti avanso dydžio kompensacijos netesybų atveju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Beata, dėkui už klausimą. Galite, jeigu statytojas sutinka. Kas blogiausio gali nutikti, tai statytojas subankrutuoja ir dingsta.

+4Buvo naudinga
Ana

Sveiki, taigi norėčiau paklausti kas yra bloga kredito istorija? Ar tai jau skaitosi kai esi paėmęs daug kreditų ir galbūt turintis antstolių skolų? Ar visgi neigiamą banko atsakymą gali nulemti viena turėta paskola iš greitųjų kreditų bendrovės? Aš studentavimo laikais esu ėmusi vieną greitąjį kreditą, bet jį grąžinau, kelios įmokos buvo su pradelsimais kaupdavosi delspinigiai, tačiau išmokėjau į antstolius nebuvo kreiptasi. Ar tai turi didelės įtakos mano kredito istorijai? Ar galiu negauti būsto paskolos vien dėl šios vienos paskolos? Ir dar norėčiau paklausti kaip bankai žiūri į tai jog daiktai įsigijami lizingu? Esu paėmusi ne vieną daiktą, visų sudėjus suma gan nemaža, bet viską tvarkingai moku. Ar tai vertinama prieštaringai, ar visgi įrodo kad esu moki ir atsiskaitau laiku? Labai lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija gali būti tuomet, kai yra paimtas bent vienas greitasis kreditas, o taip pat ir turėti anstoliai. Lizingai nėra blogai, bet yra vertinama visa asmens ar šeimos visuma. Bankai pažiūrėję Jūsų istoriją nusprendžia ar pasitiki Jumis ir ar gali prisiimti atsakomybę išduoti Jums paskolą. Jeigu jiems kyla įtarimų, kad Jūsų praėję veiksmai gali pasikartoti - bankas neišduos paskolos.

+3Buvo naudinga
Rita

Kredito unijos paskolos sutartis, kurioje yra numatyta 0,2% delspinigiai už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną. Yra sudarytas paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo grafikas, kuriame yra nustatyta fiksuota grąžinamo kapitalo ir fiksuota palūkanų suma. Vėlavau sumokėti - 425 Eur. 5 dienas, pagal grafiką, tai mano paskaičiavimais sudaro 4,25 Eur. delspinigių, kuriuos su sekančia įmoka padengiau. Kredito unija nuskaitė minėtus delspinigius, plius priskaičiavo palūkanas už tas dienas, nuo likusios paskolos dalies, kuri numatyta sumokėti 5-ių metų laikoterpyje. Ar tai yra teisinga?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Jeigu sutartyje yra numatyti šie veiksmai, kuriuos unija įvykdė, tuomet teisėta, jeigu sutartyje nematote veiksmų, pagal kuriuos unija atliko priskaičiavimus, kreipkitės į uniją ir teisininkus išaiškinimui.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų