Paskolos skaičiavimai

Paskolos skaičiavimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskolos skaičiavimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marius

Sveiki. Bankas pateikė preliminarų paskolos pasiūlymą su 1.9% marža. Paskola bus imama po metų. Kaip maždaug galėtų kisti marža jeigu atlyginimas vėluoja 5 mėnesius. Ar bankų maržos skaičiavimai yra tiesiogiai susiję su reguliariu atlyginimo mokėjimu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Bankų maržos skaičiavimai priklauso nuo banko noro uždirbti, o taip pat įtakoja ir Jūsų individualus vertinimas ir rizikos faktoriai. Kuo didesnė rizika, tuo aukštesnės palūkanos, nors logikos tam mažai.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Esu vedęs. Turiu 2 vaikus. Man 29m. Žmona nedirba. Aš vienas, gaunu į rankas 750e. Neskaitant vaiko pinigu kurie neieina i reikiama suma. Klausimas kiek reiketu pajamu i rankas kad gautume paskola? Nes zinau kad 750e menka suma. Kiek turi likti pragyvenimui? Gal yra formule pasksiciuoti? Ar dirbant visus metus su virsvalandziais legalisi i rankas gaunant 900-1000e imanoma gauti bent minimalia paskola 30.000-45.000eu? Kokio atlyginimo reikia kad butu galima kreiptis i banka? Aciu. Ir ar jonavos rajone perkant gauname subsidija 25%?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Skaičiuokite taip, kad mėnesinės būsto paskolos įmokos negali sudaryti daugiau negu 40% nuo Jūsų šeimos pajamų. Aš rekomenduočiau, kad būsto paskolos mėnesinė įmoka būtų ne daugiau 20% Jūsų šeimos pajamų. Visi kiti skaičiavimai, kiek reikia uždirbti ir kokią paskolą gausite priklausys labai individualiai nuo banko ir Jūsų šeimos vertinimo. Tačiau uždirbant 900-1000 eur/mėn. galite tikėtis norimos būsto paskolos. Dėl paramos regionuose turite kreiptis į savivaldybę dėl sužinojimo ar Jums priklauso, daugiau informacijos apie paramą rasite čia:

  • Parama jaunoms šeimoms regionuose (patvirtintas, įsigaliojo nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.), parama regionuose.
+4Buvo naudinga
Maks

Sveiki, ar galėtumėt pateikti Excel pavyzdį, kaip yra skaičiuojama "Bendros kredito kainos metinė norma"? Kakžur girdėjau, kad žmonės ją kažkaip skaičiuoja Excel'yje IRR funkcijos pagalba turint kredito bendra suma + kitus kredito parametrus. Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jonas

Sveiki, Norėjau pasiteirauti, ar yra Lietuvoje bankas, ar kita finansinė institucija, kuri išduoda būsto BTL paskolas (Buy-to-Let)? Jeigu tokios nėra, gal galite pasakyti iš patirties, kiek paprastų būsto paskolų vienam asmeniui gali išduoti Lietuvos komerciniai banakai (pvz. kad ir skirtingi bankai Lietuvoje, jei 40% DSTI leidžia dar prisiimti finansinių įsipareigojimų). Ačiū už atsakymą, Jonas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Tokių specializuotų produktų bankuose kolkas negirdėjau, viskas žiūrima pagal Jūsų gaunamas pajamas, kredito istoriją, riziką. O pats produktas ar jis bus buy to let ar tiesiog būsto paskola, manau esmės nekeičia. Esmė, kad būtumėte pajėgus grąžinti būsto paskolą. Paskolų gali išduoti tiek, kiek leidžia Jūsų pajamos pagal nustatytus LB reikalavimus. Su kiekviena paskola yra didinamas pradinis įnašas, nors gali būti įvairiai. Atsakymas: viskas priklauso nuo individualaus vertinimo, pagrindas - stabilios ir didelės pajamos, kai prasideda skaičiavimai ir datempimai iki paskolos gavimo, tuomet apie kažkelintą paskolą galite pamiršti.

+4Buvo naudinga
Sigita

Sveiki. Norėjau paklausti. Esame 4 asmenų šeima. Šeimos pajamos yra 1400 eur į mėnesį. Turim vartojamąjį kreditą, mokame laiku, liko mokėti 6 mėn. Norėtume imti 35000 tūkstančius butui pirkti. Ar gautume tokią paskolą? Butą planuojame pirkti nedideliame miestelyje.

Atsakyti
Tomas S

Laba diena, gerb. p. Sigita, preliminarūs skaičiavimai rodo, kad paskolą galėtumėte gauti jeigu ne dabar, tai ateityje. Kodėl rašau, kad ateityje? Šiuo metu Jūs turite vartojamąjį kreditą, bet nepaminėjote jo sumos. Kitas niuansas - reikia turėti pradinį įnašą.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigita, dėkui už klausimą. Jūsų pajamos būtų pakankamos gauti būsto paskolai. Tačiau didžiausias klaustukas pateikiant atsakymą yra Jūsų turimas vartojimo kreditas ir Credit info reitingas. Priklausomai nuo to, dėl kokių priežasčių, kaip dažnai ir kokio dydžio vartojimo kreditus imate, priklausytų ir atsakymas dėl būsto paskolos išdavimo. Jūsų pajamos yra gana didelės, tačiau faktas apie vartojamuosius kreditus iš karto bankui kels įtarimą, kad Jums nepakanka Jūsų uždirbamų pajamų jau dabar - net ir neturint įsipareigojimo būsto paskolai. Įprastai bankai vengia išduoti būsto paskolas turintiems vartojimo kreditus, tad patarčiau išsimokėti kreditą jau dabar ir daugiau nebesiskolinti su tokiomis didelėmis palūkanomis. Praėjus šiek tiek laiko, galėsite pretenduoti į būsto paskolą.

Bet kokiu atveju siūlyčiau kad ir dabar pasikonsultuoti su bankais ir paaiškinti situaciją bendram supratimui. Žinoma, turite įsitikinti ir pasiskaičiuoti, kad nuo Jūsų gaunamų mėnesinių pajamų (po kredito padengimo) būsto paskola nesudarys daugiau nei 30% (Bankai.lt rekomendacija).

+7Buvo naudinga
Sigita

Ačiū už atsakymą.

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų