Pradinė vertė

Pradinė vertė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pradinė vertė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aušrinė

Laba diena, Ar suteikiama paskola karkasinio namo statyboms jei pradinė statinio vertė apie 30 000 eurų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušrine, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo, kas per projektas. Tik bankai atsakys.

+3Buvo naudinga
Renata

Laba diena. Turime 60 arų namų valdos sklypą kurio vidutinė rinkos vertė apie 40000€ plius 9ha žemės ūkio paskirties. Turime leidima statyboms, norėtume gauti paskola namo statybai. Kaip yra su pradinių inašų ar kaip pradinis inašas bus užskaitytas namo baigtumas iki tam tikro % ar vistik reikia turėti tarkim 15% grinais plius namas butu pastatytas iki banko reikalaujamo baigtumo %. Žinau kad bankai statyboms paskolą išduoda dalimis ir kiekviena karta reikia pateikti turto vertinimą norint gauti paskolą, ar pats sklypas bus įtrauktas į bendra turto vertę ar bus vertinamas tik statomas namas? Ar turint kelis sklypus galėtume pretenduoti į valstybės mokama subsidiją jaunoms šeimoms? Esame abu 32 metu amžiaus ir turime du vaikus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimus. Statant namą pradinio įnašo bankui pačiam nereikės mokėti, bet reikės turėti savų pinigų. Vis pirma, turėsite savais pinigais pasistatyti dėžutę 40-50% baigtumą, o jau tada banko prašyti paskolos. Nuo pastatytos dėžutės vertės, bankas finansuos 80% ir Jūs turėsite kuo daugiau pakelti vertę, tada kai pakelsite vertę, vėl vertinate iš naujo ir vėl bankas finansuoja nuo jau naujos sumos atėmus pradinę sumą 80%, ir t.t., tol kol pasieksite 100%. Bus skaičiuojama bendra vertė, su sklypu.

Dėl paramos būstui, galite pretenduoti, šiuo metu galioja dvi paramos:

+6Buvo naudinga
Laura

Laba diena, norėjau paklausti. Turiu nusipirkus sklypą ir pasidariusi pamatus. Noriu tolesnei statybai imti paskolą. Šeimos pajamos apie 1100 eurų. Ar bankai suteikia paskolas nuo pamatų. Ir jei suteikia tai kaip su paskolos mokėjimu. Ar reikia mokėti nuo tos dienos kai tik gauni kažkiek pinigų namo statybai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Visi klausimai, kuriuos uždavėte priklausys nuo banko, kurį pasirinksite ir kaip bus įvertinta Jūsų situacija. Šiaip, vien pamatų gali ir neužtekti, nes gali būti per maža pradinė vertė, todėl bankai prašo bent 40-50% baigtumo - bet pasikartoju, priklausys nuo situacijos. Įmokos mokamos nuo to laikotarpio, kai paimate kreditą, nebent pasirinksite būsto paskolos mokėjimo atidėjimą.

+3Buvo naudinga
Marius

Sveiki, turiu klausimą - būsto vertė įvertinta 85000 eu. Kaina, kurią mokėtume už būstą būtų 75000 eu. Būtų imama būsto paskola 75000 eurų, pradinis 15 % įnašas yra. Butas senos statybos (1995m), dėl to reikėtų papildomai įsirengti. Įsirengimui kaina būtų apie 12-15 tūkst. eurų. Tokios sumos sukaupę nesam, dėl to būtų reikalinga paskola būsto įsirengimui. Klausimas - ar būtų įskaičiuoti į būsto įrengimo paskolą tie 10000 eurų nuo būsto vertės ir sumokėtos sumos ar vis dėl to skaičiuotų nuo 75000 eurų pradinę vertę, kurią reikėtų kelti savomis lėšomis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Mariau, dėkui už klausimą. Labai gerai, kad būstas įvertinas daugiau, negu mokėsite už jį. Todėl, kad galėsite paimti 10 tūkst. eurų paskolą remontui. Žinoma tam, kad gautumėte tą paskolą, turi ir Jūsų pajamos leisti.
+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų