Swedbank refinansavimas

Swedbank refinansavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „swedbank refinansavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Konstantin

Ar imanoma tureti swedbanke 2 kreditus -1 refinonsavima ,2bustui?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tomas

Sveiki, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma refinansuoti būsto paskolą iš kredito unijos, jei ėmėm paskolą 25000e įsigyti būstui ir vartojamą 13000 įsirengimui. Mes norim, kad mums sujungtų vartojamą paskolą su būsto ir refinansuotų bankas kaip būsto paskolą, ar įmanomas toks variantas? Jei taip, tai būtų gerai žinoti kuriame banke tai pavyktu padaryti, nes Swedbank sakė neina jiems taip padaryti .

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau galėtumėte refinansuoti būsto paskolą, o dėl sujungimo su vartojimo paskola įsirengimui tai abejoju. Reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai, negaliu pasakyti už bankus ar jiems būtų tinkamas toks atvejis, priklauso nuo pačio turto ir kitų faktorių - tai individualu.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Sveiki, del jusu klausimo ar issiaiskinote, nes ir man panasi situacija noreciau žinot, ar kas pavyko?

Buvo naudinga
Renata

Laba diena. Ar yra galimybė refinansuoti būsto paskolą iš SEB banko į SWED banką. Priežastis viena: nepatinka SEB bankas (bandžiau su juo "draugauti" daugiau kaip 15 m.), noriu uždaryti jame sąskaitas, bet negaliu dėl paskolos. Esu SWED banko klientė daug metų, DU vedamas į SWED banką. Būsiu dėkinga už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Taip, galite, nuvykite į SEB banką ir paprašykite, kad pateiktų visas galimybes atlikti refinansavimo galimybę, peržiūrėkite sutartis. Taip pat nuvykite į Swedbank ir išsiaiškinkite kokiomis sąlygomis perimtų kreditą. Paskaičiuokite ar apsimoka. Taip pat patarčiau pasikonsultuoti su teisininku, kad peržvelgtų pasirašytas sutartis.

+4Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, esame paėmę būsto paskolą SEB banke, norėtumėme refinansuoti, ar kokiu variantu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Norėdami refinansuoti paskolą, kurią esate paėmęs SEB banke, turite gauti geresnį pasiūlymą nei turite iš kitų bankų. Tad visų pirma reikėtų kreiptis į Nordea, DNB, Swedbank, pateikti visą situaciją ir sulaukti pasiūlymo. Turėdami bankų pasiūlymus galėsite nuspręsti ar apsimoka pereiti iš SEB į kitą banką.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų