Trys vaikai

Trys vaikai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „trys vaikai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Martynas

Laba diena, Su žmona kol dar neturėjome vaikų buvome nusipirkę su banko paskola 2 kamb. butą. Bėgant metams susilaukėme vaikų, šiais metais mums gimė 3 atžala. Norėjau pasiteirauti ar dabar gimus trečiam vaikui, galiu pretenduoti į paramą būsto įsigijimui? Suprantu, kad tai ne pirmas būstas, tačiau kaip ir įvykdome taisyklę dėl per mažo būsto. Mūsų būstas yra 66 kvad metų, 66/5 yra 13,2, o tai yra mažiau nei 14 kv. m vienam asmeniui, bei esame jaunesni nei 35 metų. Jei galėtume gauti paramą būsto įsigijimui, į kokio dydžio galėtume pretenduoti?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Laura

Zadam pirkti busta su draugu turiu tris vaikus is pirmos santokos bet nebuvau susituokus is teismo reikia pazymos kad vaikai gyvena su manimi is pirmo draugo islaikyma gaunu kokiu aplamai reikia dokumentu teismui man priduoti

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gertrūda

Esame 5 asmenų šeima (2 suaugę trys vaikai). Aš šiuo metu nedirbu, gaunu 309 eurus motinystės išmoką. Vyras š.m. liepos 25 d. Su bendraminčiais įkūrė mažąją bendriją. Vykdo statybų veiklą Lietuvoje ir Vokietijoje. Vyras yra mažosios bendrijos direktorius. Visos uždirbtos pajamos pervedamos į sąskaitą dienpinigių pavidalu. Kadangi darbai dar tik įsibėgėja, direktoriumi dirba neatlygintinai, tačiau nuo sausio 1 d. Pradės gauti minimumą už vadovavimą dienpinigiai. Pajamos ( dienpinigiai ) siekia 3600 kiekvieną mėnesį. Ar realu gauti būsto paskolą namo statybai? Reikalavimus dėl pradinio įnašo išpildytume. Labai domintų ir swedbank komentaras

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gertrūda, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai bus vertinamos tokios pajamos. Visų pirma, minusas yra, kad vyras yra direktorius, turės pateikti įmonės balansus ir pan. Kitas minusas yra dienpinigiai, kurie taip pat sunkiai gali būti įskaičiuojami. Visame aprašyme aš nematau stabilumo, nėra stabilių pajamų, todėl tai yra didelis minusas. Beje, reikia pradirbti bent 6-12 mėnesių su stabiliomis pajamomis, tuomet ir kreiptis į bankus. Swedbank komentarą galite gauti susisiekę su jais tiesiogiai.

+4Buvo naudinga
MB savininkė

Bankai pripažįsta mažosios bendrijos (MB) nario su darbo santykiais susijusias pajamas. Jos turi būti gaunamos ne mažiau kaip 12 mėn. ir pervedamos į banko sąskaitą bei turi būti deklaruotos. Tarkime kreipsitės į banką dėl paskolos 2019 m. vasario mėn., tai turėsite pateikti 2018 m. 01 -12 mėn. laikotarpio banko išrašą ir 2018 m. pajamų deklaraciją. Joje turi atspindėti pajamos deklaruotos 02 pajamų rūšies kodu. Būtina sąlyga, kad lėšų pervedimo į banko sąskaitą paskirtyje būtų nurodyta, kad pervedamas darbo užmokestis. MB mažiausiai turi vykdyti veiklą 2 metus. Būtina sąlyga – pelningai. Bankui reikės pateikti MB 2 paskutinių pilnų veiklos metų finansinius dokumentus (balansą, P/N ataskaitą), kad bankas galėtų įvertinti MB veiklą.

+4Buvo naudinga
Laura

Sveiki, auginam su draugu tris vaikus mes abu dirbantys mūsų pajamos nuo 1000 iki 1500. Ar būtų įmanoma gauti paskolos 30000 ir kiek mums reiktų mokėt į mėnesį jei imtume ant 30 metų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Taip, įmanoma gauti tokio dydžio paskolą su tokiomis pajamomis. Tačiau vertinimas pajamomis nesibaigia, turėsite atitikti ir kitus bankų reikalavimus paskolai gauti. Preliminari mėnesinė įmoka galėtų būti ±120-150 eurų.

+4Buvo naudinga
Donatas

Laba diena, padavėm paraišką būsto pirkimui su papildomu kreditu namo užbaigimui Luminor banke. Namo baigtumas yra 86 procentai. Namo vertė yra 89000 perkam už 75000. Susitaupę esam 17000 plius gausim 3000 iš savivaldybės. Taigi mūsų pradinis įnašas būtu 15 procentu 11250. Mums lieka 8750 namo įrengimui. Plius paprašėm dar 20000 iš banko namo užbaigimui. Viso gautus 28750. Šeimos pajamos 1450. esam dviese 31 ir 34 metu ir trys vaikai. Iš banko negaunam žinių jau 3 savaitę. Kokių keblumu galėjo kilti, kad taip ilgai negauname atsakymo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Pasiteirausime banko ir informuosime.

+4Buvo naudinga
Arnul

Sveiki, Šiai dienai turime paėmę būsto paskolą butui įsigyti, norėtume atiduoti paskolą už šį butą ir pirkti namą. Tačiau atidavus paskolą nebeliktų lėšų pradiniam įnašui. Ar būtų galima įsigyti namą, įkeičiant butą (jo vertė 70 000), ir pirkti namą (vertė apie 150 000). Į mūsų butą persikraustytų tėvai, kurie parduotų savo butą (vertė apie 50 000 eur) ir tuo padengtume dalį namo paskolos, norėtume parduoti tėvų butą per ilgesnį laikotarpį, kad gautume kuo geresnę kainą. Mūsų šeimoje yra trys vaikai ir du suaugę, pajamos apie 2200 eur. Ar yra galimybė gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arnai, dėkui už klausimą. Vienintelis būdas kaip galėtumėte neturėdami pradinio įnašo pirkti naują būstą, tai jeigu turite paėmę būsto paskolą ir norite įsigyti naują geresnį būstą su paskola. Jeigu Jūsų jau įmokėtų įmokų suma už pirmąjį būstą viršys antrojo naujojo būsto reikalaujamą pradinį įnašą, tuomet bankas galės nuoskaičiuoti jau įmokėtų įmokų sumą nuo pirmos paskolos ir priskirti tą sumą antrai paskolai. Rezultate turėsite dvi paskolas.

Todėl šiuo konkrečiu atveju turite tris variantus:

  • Esamos paskolos įmokos panaudojamos naujos paskolos pradiniam įnašui padengti ir turite dvi paskolas;
  • Neišsimokate esamos paskolos ir naują paskolą imate įnešdami pradinį įnašą savais pinigais;
  • Išsimokate esamą paskolą, o naują paskolą namui imate tada, kai susitaupote arba parduodate butą.

Žinoma, kad Jūsų atvejį, turtą, turi vertinti bankai ir situacija bus individuali, tačiau pagal pirminį vaizdą Jūsų pajamų turėtų užtekti imant paskolas. Sėkmės, praneškite kaip sekėsi ir ką nusprendėte.

+5Buvo naudinga
Feliksas

Sveiki, planuojame statytis nuosavą namą su bankine paskola. Situacija tokia: turime nuosavą sklypą Kaune, jame planuojame įsirengti pamatus pagal projektą iš sukauptų santaupų. Tolimesnei statybai norėtume gauti iš bano paskolą (apie 35 000€) įkeičiant sklypą (vertė 13 000€) su pamatais ir turimą savo vardu butą Kaune (vertė apie 23 000 €). Pastačius namą planuojama parduoti įkeičiamą butą ir padengti dalį paskolos. Namo statybas planuojame įgyvendinti per 2-3m (neskubėdami dėl technologinių procesų) šeimos sudėtis 5 asmenys: 2 suaugę ir trys vaikai. Šeimos pajamos įskaitant motinystės atostogų pašalpas 810€. Bankinių įsipareigojimų nėra, gyvenama su tėvais, tėvų išlaikomame bute. Klausimai: ar pagal pateiktą situaciją reali paskola? Kokia būtų geriausia atsižvelgiant į tai, kad ne visa pinigų suma reikalinga iš karto o ji bus įsisavinama etapais per 2-3m? Ar yra kažkokios lengvatos paskolai pagal esamą situaciją?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Feliksai, dėl lengvatų šiuo metu nelabai galėčiau kažką parekomenduoti. O dėl paskolos tai jeigu įkeisite turtą, kurio turto vertintojų bus įvertinta Jūsų norimai paskolai gauti, manau neturėtų būti problemų gauti tokio dydžio paskolą, tik atsižvelgiant į Jūsų šeimos dydį, gali pritrūkti paskolai šeimos pajamų. Priežastis, kad su 810 EUR mokėti paskolą, statytis namą ir išlaikyti 5 asmenų šeimą gali būti kėbloka. Siūlyčiau pasikalbėti su bankais ir pasiteirauti tiesiogiai dėl Jūsų situacijos.

+15Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų