Ar gausiu paramą

Ar gausiu paramą. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ar gausiu paramą“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
V

Sveiki, esu vieniša mama su dviem mažamečiais vaikais. Ar mums priklausytu pirmojo busto parama is valstybes? Mano atlyginimas 800 euru, dirbu puse metu.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Fortūnata

Sveiki, ketinu pirkti būstą kaina 33000 eur. Kalbėjausi su Swedbank vadybinike patikino, kad nemato jokių problemų suteikti paskolą (esu viena augintanti vaiką, dirbu jau 2 metai vienoje darbovėtėje, pajamos už 12 mėn yra 800 eur į rankas, man yra 27 metai, įsiskolinimų neturiu, kredito reitingas pernai 2018m. buvo B). Pasiūlė net kreiptis dėl subsidijos iš savivaldybės pirmajam būstui įsigyti 10%. Taip ir padariau. laukiu atsakymo. Pradinę įmoką turiu 20%. Kadangi negavau dar raštiško patvirtinimo iš banko, kad paskola suteikiama, man neramu ar gausiu ją. Nes turto vertinimas kainuoja savininkai prašo užstato kaip garanto. Klausimas toks ar realu man gauti paskolą iš banko? Nesinori išvaistyti santaupų į orą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Fortūnata, dėkui už klausimą. Žodinė banko garantija negalioja, todėl gali būti visaip. Visų pirma, jeigu prašysite paramos, tai bus kitokio tipo kreditas - valstybės remiamas, todėl ir banko pozicija teoriškai gali pasikeisti. Šiaip nėra taip viskas blogai, tiesiog buvo atvejų, kai bankai pasakė, kad išduos, bet paskolos po to nesuteikė - būna visaip.

+4Buvo naudinga
Fortūnata

Paskolą gavau, jau pradėjom kurtis naujame name. Reikėjo gana ilgo laiko, bet viskas pavyko. :)

+1Buvo naudinga
Aušra

Laba diena. Pildžiau prašymą 2018 m. 10 mėn. dėl valstybės paramos perkant pirmąjį būstą Kauno regione. (gyvenu viena, auginu 1 dukrą). Eilėje rodė, kad esu 454. Radau būstą, kurį norėčiau įsigyti. Per 10 d.nuo paraiškos pateikimo negavau jokių žinių, kad ar gausiu paramą ar ne. Pasiskambinus pasiteiravus išsamesnės informacijos buvo atsakyta, kad baigėsi lėšos laukit kitų metų, gal gausit. Deja būsto niekas nelaikys taip ilgai. Sukrapščius pradinį įnašą-būstą įsigijau. Jei dabar vėl teikčiau prašymą dėl paramos gavimo (kai jau 2018 m.11 men be paramos isigijau) - ar aš užpildžius paraišką paramai gauti, galėčiau ją gauti. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Deja, atbuline data paramos nesuteikiamos. Paskata suteikiama tik tada, kai perkate būstą ir jeigu yra paramai pinigų būtent tuo metu.

+3Buvo naudinga
Edas

Sveiki, norėjau paklausti kurie bankai ar unijos duoda paskolas jaunoms šeimoms su valstybės subsidija? Ar nėra skirtumo kur aš kreipsiuosi jau poto kaip gausiu patvirtinimą, kad pretenduoju į subsidiją? Ir kas bus jei man bankas ar unija neduos tos paskolas? Kas nutiks su mano patvirtinimu iš savivaldybės, nes mačiau parašyta po gavimo per 15 dienų turiu kreiptis į kreditavimo įstaigą.. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edai, dėkui už klausimą. Ne visi bankai ir unijos duoda valstybės remiamus kreditus. Bankų ir unijų sąrašą rasite čia, priklausomai nuo paramos tipo:

Jeigu negausite būsto paskolos iš banko, tai ir paramos negausite.

+3Buvo naudinga
Ugnė

Sveiki. Aš taipogi kreipiausi dėl paramos jaunai šeimai pirmajam būstui įsigyti. Prašymas priimtas bet nėra galimybių dabar parašyti pažymos, nebent kas dar ''atkristų'' šiais metais, pinigėliai dar ne išdalinti. O problema atsiranda čia: gyvenu nuomojame būste ir turiu išsikelti iki lapkričio nes sutartį tik metams tęs, ne trumpiau. Būstą turim išsirinkę, kaip ir viskas gerai tik man įdomu jai aš dabar einu į banką, ir gaunu tą paskolą būstui kol aš esu sąrašuose į paramą, ar aš ją vis dar gausiu ar jau ji man ''nuplaukė''. Nes realiai aš iki kitų metų laukt negaliu jau.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ugne, dėkui už klausimą. Būsto paskolą turite imti būtinai su gauta pažyma iš savivaldybės. Tačiau nesupratau kodėl dabar nėra galimybių prašyti? Paramos suteikimas po to, kai atsiras naujas finansavimas - įmanomas, tik turite tam pasiruošti tinkamai ir viską užfiksuoti dokumentuose.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Rugsėjo 1 dieną pildysiu paraišką pirmo būsto paramai gauti. Rugsėjo 25 dieną jau būsiu jį nupirkęs, nes taip buvo sutarta su pardavėju. Jeigu paaiškės, kad patenku gauti paramą ar aš ją gausių? Jau turėdamas būstą, bet paraišką užpildęs, kai neturėjau dar būsto?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Turite su pažyma iš savivaldybės kreiptis į banką dėl finansavimo, jeigu kreipsitės be pažymos, paramos negausite. Tik gavęs pažymą galite gauti valstybės remiamą kreditą. Kaip suprantu jau kreipėtės, parašykite kaip sekėsi, įdomu.

+3Buvo naudinga
Edvinas

Ačiū už atsakymą, vis dėlto nepasinaudojau paramą. Pateikiau paraišką paskolai gauti be paramos. Laukių vertinimo būsto po kurio viskas bus aišku. Būsto pardavėjai negali laukti. Kaip minėjau 25d.turim būt pasirašė :)

Buvo naudinga
Darius

Ar reikalingas bustas pries pateikiant prasyma del paramos? Ar galima buato paieska po to kai gausiu parama,. Nes jei negaunu paramos rankpinigiai uz busta prapuola.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Jeigu kalbate apie paprastą paramą visoje Lietuvoje, tuomet būsto išsirinkti prieš gaunant paramą nėra būtina, tačiau rekomenduotina, kadangi gavę pažymą greičiau galėsite su banku tvarkytis finansavimo klausimus. Pažyma galioja 15 dienų. Pradžioje gaunate pažymą, o tada jau einate į bankus su pažyma ir norimu būstu dėl finansavimo.

Jeigu kalbate apie paramą regionuose, tuomet būstas prieš teikiant paraišką savivaldybėje yra būtinas.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Darius

Iškyla man klausimų dėl paramos, tarkim rašant prašymą rugsėjo 1d., ar jau būstą reikia turėti kurį pirksiu, ar po prašymo, po atsakymo gausiu ar negausiu paramą (ar yra lėšų) tik tada turėti butą.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Pirmiausia Jums reikėtų kreiptis į savivaldybę dėl paramos suteikimo (paramos suma yra ribotas kiekis), o tada kreiptis į banką su išsirinktu butu (ais) dėl paskolos ( nes paskolų komitetas nesiims svartyti Jūsų paskolos, kol neturėsite išsirinkto NT turto vertinimo).

Buvo naudinga
Angele

Laba diena, esu išsiskyrusi, auginu tris vaikus. Mano mėnesinė alga apie 850 Eur į rankas, plius vaikų pinigai 135 eur. plius 540 Eur. elementai. Kaip suprantu valstybės paramą būstui įsigyti gausiu, tačiau labiau domina klausimas, ar man kaip mamai auginančiai tris vaikus bankas skirs paskolą būstui? Nes šiai dienas aš net kompiuterio išsimokėtinai pasiimti negaliu. Ir dar domina ar parama būstui skiriama ir sodo tipo namui įsigyti? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Angele, dėkui už klausimą. Aš irgi nepasakysiu ar bankas išduos Jums paskolą, nes kiekvienas bankas vertina šeimas individualiai ir reikia vykti į visus bankus ir paprašyti vertinimo ir sąlygų. Sodo tipo namui būsto paskolos nemanau, kad gausite esant tokiai situacijai.

+5Buvo naudinga
Ligita

Laba diena, susidūriau su problema. Ėjau į savivaldybę prašyti teisės gauti subsidiją pirmam būstui įsigyti, kaip vienas asmuo, be šeimos ir vaikų. Man išrašė pažymą, kad turiu teisę gauti subsidiją. O dabar man aiškina, kad galbūt gausiu subsidiją jeigu iki 35 metų turėsiu vyrą ir vaikų. Gal galite man paaiškinti, kodėl aš negaliu gauti subsidijos kaip vienas asmuo, jeigu mano pajamos yra mažos ir pagal teisinį reglamentavimą atitinku visus keliamus reikalavimus? Juk ir teisės aktuose parašyta, kad "Teisę į valstybės remiamą būsto kreditą turi ASMENYS (šeimos), kurių vienų metų grynosios metinės pajamos ir turtas prieš paramos suteikimo metus neviršija šių dydžių: 1. pajamos asmeniui be šeimos - 8976 Eur, ir turtas -13158 Eur (vidutine rinkos kaina);"

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ligita, dėkui už klausimą. Parama yra skiriama jaunoms šeimoms, o šeimai yra būtina susituokti ir turėti vaiką (-ų). Vieno asmens sąlyga galioja tik neįgaliesiems ar našlaičiams. Tiesiog tokios paramos sąlygos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų