Būsto paskola Norvegijoje dirbantiems

Būsto paskola Norvegijoje dirbantiems. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola Norvegijoje dirbantiems“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Andrius

Sveiki, su tokiu klausimu. Su drauge noretume bandyti gauta paskola pirmam būstui. Nesame susituoke vaiku neturime neturime jokiu isipareigojimu ar skolu. Dirbame Norvegijoje, algas gauname kronomis darbas sezoninis apie 8 - 9Men norvegijoje. 30 ir 27 metai. Ar ymanoma kuriam banke gauti paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Sunkiai būsto paskolos išduodamos užsienyje dirbantiems, todėl reikia kreiptis į bankus tiesiogiai ir teirautis ar pasikeitė situacija ir kokia ji būtų Jūsų atveju. Kredito unijos būsto paskolas užsienyje dirbantiems išduoda lengviau.

+5Buvo naudinga
Rasa

Laba diena norėčiau paklausti, mes gyvename Ukmergėje, norėtume pasiimti būsto paskolą su užstatu. Mano vyras dirba Norvegijoje, jau 10 metų, gauna pajamas kronom, kuris bankas mums galėtu duoti paskolą, nes kur nueinu, visi atsako kad užsenyje dirbantiems ir kurių pajamos ne eurais neduodam?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Bandykite kredito unijose, tačiau didžioji dalis bankų ir unijų jau senokai nenori skolinti pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
Mantas

Ar suteikiat paskolas dirbantiems ne Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Suteikiamos, bet priklauso nuo situacijos, kurioje šalyje dirbate, kaip dirbate, kiek dirbate, kokia valiuta gaunate pajamas ir pan. Bet kokiu atveju, kiekvieną situaciją vertina bankas individualiai.

+4Buvo naudinga
Mantas audzijonis

Labas, dirbu norvegijoje gauniu atliginima norvegiskom kronom i norvegiskia saskaita darbo kontraktas 100% visus metus ir pastovius darbas atliginimas vedamas 20 Dienia.

+14Buvo naudinga
Lukas

Laba diena, esu dirbantis Norvegijoje, pajamos stabilios. Ar Lietuvoje kuris bankas duoda nt paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Šiuo metu mano žiniomis bankais yra sustabdę paskolų teikimą užsienio valiuta gaunantiems (ne eurais) pajamas ir užsienyje dirbančioms šeimoms.

+5Buvo naudinga
Giedrius

Sveiki, norėjau paklaust ar būtų galima gaut būsto paskolą? Esu jau 3m dirbantis Norvegijoj, pajamas gaunu Norvegijos kronom.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Taip, tokia galimybė yra. Šiuo metu, užsienyje dirbantiems ir gaunantiems pajamas ne eurais, bus reikalingas laiduotojas, kuris dirba Lietuvoje ir gauna stabilias pajamas čia. Kreipkitės į Swedbank ir Luminor bankus situacijos įvertinimui ir sprendimo sužinojimui.

+10Buvo naudinga
Ieva

Sveiki. Pradedam statytis namą (ūkininko sodybą) Marijampolės rajone. Aš su mažamete dukra gyvenam Lietuvoje, vyras 3 metus dirba Norvegijoje. Aš pajamų negaunu, vyro atlyginimas 2000e. Pasistatę namo sienas, uždengę stogą ir sudėję langus bei duris/vartus galime tikėtis gauti paskolą namo užbaigimui - 30-40 tūkst.eurų? Paskolos terminas gali būti ir pats ilgiausias.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Ieva, galite tikėtis paskolos, tačiau pradinis įnašas bus didesnis, nes pagrindinės šeimos pajamos yra užsienyje dirbančio. Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliosiančio būsto paskolos įstatymo, dar neaišku ar visuose bankuose, bet turbūt, užsienyje dirbantiems asmenims ir gaunantiems atlyginimą ne eurais - būsto paskolos nebus išduodamos. Pasidomėkite ir dėl šito.

+3Buvo naudinga
Evelina

Sveiki, mes su vyru dirbame ir gyvename Norvegijoje (3 metus). Norėjau pasiteirauti, kokie Lietuvos bankai suteiktu paskolą, būstui įsigyti Lietuvoje? Norėtumėme skolintis 30 tūkst. Eurų. 7metams. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo Jūsų pajamų dydžio, kredito istorijos, šeimos sudėties, perkamo būsto - bankai svarstys Jūsų paraišką. Įprastai bankai užsienyje dirbantiems ir gyvenantiems asmenims finansuoja 50-70% būsto vertės, tad turėkite omenyje, kad bus reikalingas didesnis pradinis įnašas.

+5Buvo naudinga
Jonas

Sveiki, Gyvenu ir dirbu jau keletas metų Norvegijoje. Noriu paimti paskolą nebrangiam būstui Lietuvoje. Ar tiesa, kad visos unijos ir bankai duoda tik 50% būsto vertės paskolas dirbantiems užsienyje? Kokių dokumentų reikia duodant paskolos paraiškai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Taip, daugelis bankų užsienyje dirbantiems suteikia tik 50% būsto paskolos vertės, o DNB ir 70%. Kredito unijos finansuoja iki 85%. Dokumentų sąrašą peržiūrėkite čia.

+9Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų