Darbo birža

Darbo birža. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbo birža“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Simona

Labas vakaras, mes su vyru susituoke, vyro atlyginimas 1100€, deja siuo metu turejau iseiti is darbo istoti i birza. Turime kredita. Vyras dirba 10 men. Ar gautumem bustui paskola? Ir jai per laiduotoja tai ar ziuri i laiduotojo amziu?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Egle

Laba diena, Mes su vyru planuojame grįžti gyventi į Lietuvą. Šiuo metu gyvename Anglijoje. Mano vyras yra Latvijos pilietis. Ar grįžę į Lietuvą turime kažkur pildyti specialius dokumentus, kad jis iš Latvijos ar nebus jokių problemų, nes Latvija Europos sąjungoje? Ar tik užteks atsistoti į darbo biržą? Ir po 6 mėnesių darbo galima gauti paskola būstui? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Neužteks fakto, kad Latvija yra Europos Sąjungoje, bus daugiau reikalų. Jeigu paskolą norėsite gauti abu, tuomet turėsite ir dirbti Lietuvoje ir būti registruoti čia. Pasiteiraukite tiesiogiai su banku ko konkrečiai reikėtų.

+3Buvo naudinga
Panele

Sveiki, ar duotų mums būsto paskolą tokiu aveju, jeigu vyras gauna 1260 ir aš esu darbo biržoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Panele, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo. Paskolą duotų, jeigu žiūrėtumėme tik į pajamas, tačiau yra ir daug kitų kriterijų pagal kuriuos vertinamos galimybės gauti būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Kristina

Laba diena, Kokios pajamos skaičiuojasi kai pildai paraiška subsidijai? Domina konkrečiai - ar skaičiuojasi darbo biržos mokėta stipendija (ne bedarbio pašalpa bet stipendija už mokslą) ? 13alga išmokėta 2018 metais nors turėjo būt išmokėta sausį? Vienkartinės išmokos gimus vaikui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Skaičiuojasi nuolatinės pajamos, kurios bus pateikiamos deklaracijoje už praėjusius metus. Jeigu kyla klausimų dėl konkrečių pajamų tipų - pasiteiraukite savivaldybės paramos būstui skyriuje.

+3Buvo naudinga
Anonimas

Sveiki, gal žinote į ką kreiptis Luminor banke dėl paskolos atidėjimo, kokia yra procedūra, į ką atkreipiamas dėmesys, kai žmogus išeina iš darbo ir užsiregistruoja į darbo biržą, ar tai gali būti pagrindas paskolos atidėjimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Paskaitykite sutarties sąlygose punktus dėl paskolos atidėjimo. Ir kreipkitės į savo paskolos vadybininką dėl susidariusios situacijos sprendimo. Derinkitės ir bendraukite, nevenkite ir nesislėpkite.

+3Buvo naudinga
Valentina

Laba diena, norėčiau sužinoti ar turim galimybę gauti paskola būstui. Situacija tokia, kad būsime greitai susituokę, bet šiuo metu stoviu darbo biržoje, bet už mėnesio išeinu į dekretą. Ar mum, kaip šeimai išvis yra galimybė gauti paskolą būstui jei aš nedirbanti, o būsiu motinystės atostogose?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valentina, dėkui už klausimą. Viskas priklauso nuo Jūsų šeimos finansinės situacijos ir galimybių grąžinti kreditą. Siūlau pasikalbėti su bankais tiesiogiai ir sužinoti tikslią informaciją. Iš pateikto aprašymo, manau, kad Jums reikėtų neskubėti su paskolomis ir imti tik tuomet, kai bus užtikrintas stabilus finansinis pagrindas visai šeimai.

+3Buvo naudinga
Oksana

Sveiki. Situacija ilga ir kebli. Radome namą už 140tūkst eurų. turime du butus. Mastome visas alternatyvas kaip geriau pasielgti. Parduot abu butus ir imti mažesnę paskolą, ar galbūt nuomot juos (vienas jau nuomojamas, kitame patys gyvename) ir iš gaunamų pajamų mokėt paskolą. Bet, neaišku ar tokia suma mums bus suteikta, nes: nesuprantame ar vyro visą algą skaitys kaip pajamas. Vyras dirba per du darbus ir abiejuose yra išreikštas algos mokėjimas per 3punktus-alga, mašinos nuoma ir darbas kelyje. Bendrai apie 700eur. Aš esu antrus metus vaiko priežiūros atostogose. Dar iki 2018m balandžio gausiu iš sodros 40proc, t.y. 450eur. Rugsėjį buvau nusprendus grižt darban (tada vaikui sukako 1,5metų), bet direktorius pareiškė, jog aš nebereikalinga. Gražiuoju išpešiau 6 išeitines, plius 2mėn atostoginius, kurie buvo išmokėti spalio 4dieną. Po atleidimo į biržą nestojau, nes jau turėjau kt darbo padiūlymą ir be to turiu individualią veiklą. Lapkričio 18d pradėjau dirbt kt darbovietėje ir ten dar dirbu tik 2 savaites. Sutarta ir patvirtinta alga ne mažiau 700eur (plius procentai nuo pardavimo). Ką patartumet ir kaip kebliai atrodo mūsų situacija?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Oksana, dėkui už klausimą. Situacija nėra kebli, tiesiog Jums reikia pasirinkti tinkamą variantą. Kadangi pagal esamą finansinę situaciją 140 tūkst. paskolos suma yra Jums per didelė, Jūs turite du variantus:

  1. padidinti mėnesines šeimos pajamas iki ±2000 eur, būti išdirbus nemažiau nei 6 mėn. ir tada kreiptis dėl būsto paskolos;
  2. mažinti būsto paskolos sumą. Tam Jūs galite parduoti vieną ar abu butus, priklausomai nuo jų vertės, tuomet kreiptis į banką dėl trūkstamo likučio perkamam namui.

Žinoma, Jūsų situacija yra šiek tiek supainiota ir nėra aišku kaip bankai vertins Jūsų pajamas, kadangi daug klaustukų dėl pajamų kilmės. Rekomenduoju kreiptis į bankus susiderinti sąlygas, išsiaiškinti reikalavimus, ko trūksta ir pasiruošti imti būsto paskolą tinkamai, jeigu ji jums bus reikalinga. Galbūt pakaktų parduoti abu butus ir nusipirkti namą?

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, esu paėmęs būsto paskolą. Šiuo metu planuojų išeiti iš nuolatinės darbovietės ir pradėti vykdyti individualią veiklą. Kadangi formavimas ir klientų paieška gali užtrukti 2-3 mėnėsius, planuoju šiuo laikotarpiu atsistoti į darbo biržą. Ar toks mano žingsnis gali neigiamai paveikti mano palūkanas arba kitus įsipareigijimus bankui? Nors gaunamos pajamos, t.y. pašalpa 2-3 mėnesius bus maža, tačiau paskolą padengti jos užteks. Einamųjų lėšų banko sąskaitoje turiu pakankamai, todėl sunkumų mokėti įmokas neiškiltų bent metams į priekį. Banką planuoju informuoti artimiausiu metu.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Tomai, pagal aprašytą situaciją matosi, kad dėl priimto sprendimo keisti darbovietę banko atžvilgiu elgiatės teisingai ir apgalvotai. Būtinai informuokite banką, šis Jūsų sprendimas kredito sutarties sąlygoms įtakos neturės kol Jūs tinkamai vykdysite sutartinius įsipareigojimus ir bankas žinos apie turimas asmenines lėšas, kurios užtikrina paskolos įmokų sklandų mokėjimą metams į priekį.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų