Dovanotas butas

Dovanotas butas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dovanotas butas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Laura

Laba diena, mama padovanojo buta 2012 metais kuriame turi gyventi iki mirties taip sutarta sutartyje, bet norėtųsi parduoti ir nupirkti kita didesnį ar galiu jį parduoti ? Mamos ir buto išlaikyma apmoku aš, tad norėtųsi tik komfortiškesnio buto vietoje esamo kurį man dovanojo. Ačiū labai už atsakymą

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ramunė

Sveiki, esame nusipirkę žemės sklypą ir planuojame statyti namą. Ar bankas duotų paskolą be pradinio įnašo įkeičiant kitą nekilnojamą turtą, dovanojimo sutartimi įgytą butą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramune, dėkui už klausimą. Taip, tokia galimybė manau būtų. Reikia kalbėtis su banku, aptarti projektą ir turimą turtą.

+3Buvo naudinga
Viktorija

Laba diena, prieš keletą metų senelė man padovanojo gyvenamajį būstą, tačiau deja po pusės metų mirė. Po mirties jos dukros pasidalijo turtą ir nori atimti iš manęs senelės man dovanotą butą. Ar teisiškai jos gali tai padaryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, nežinau detalių, teoriškai gali, jeigu pavyktų užginčyti dovanojimą ir pan. Realiai, tai turtas yra tik Jūsų.

+4Buvo naudinga
mar

Laba diena, Domina, ar galime pretenduoti, į subsidiją regionuose. turim dovanotą butą 41kv esam trijų asmenų šeima, norim pirkti namą rajone.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Parama suteikiama tik toms šeimoms, kurios neturi jokio būsto. Taigi, pagal šiuo metu nurodytus įstatymus - negalite pretenduoti.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki. Su drauge planuojame imti paskolą būstui. Taipogi turiu padovanotą būstą (vieno kambario). Ar kažkuo keičiasi išduodamos paskolos sąlygos jeigu jau turiu padovanotą nekilnojamą turtą? Ar imant paskolą bus skaičiuojami bendri pinigai jei kol kas esame nesusituokę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Sąlygos nesikeičia, turimas dovanotas turtas neįtakos nieko, galbūt net pagerins situaciją. Taip, bus skaičiuojami bendri pinigai, nes paskolą imsite dviese kaip bendraskoliai.

+3Buvo naudinga
Irena

Ar galiu bankui įkeisti dovanotą butą ir gauti kreditą namo statybai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irena, dėkui už klausimą. Pradinio įnašo grynais vistiek reikės. Variantų su įkeitimu galbūt ir yra, bet nemanau, kad iš to išlošite ir net to nerekomenduoju. Kreipkitės į bankus ir pasikonsultuokite tiksliau, labai priklausys nuo Jūsų bendros finansinės ir apskritai kredito situacijos. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Odeta

Laba diena, norėčiau paklausti, ar mums priklausytų parama pirmam būstui įsigyti, jeigu esam susituokę turim du vaikus. Esam iki 35 metų amžiaus. Gyvenam, tėvų dovanotam bute. Bet jau ankštoka norim daugiau vietos, todėl norim įsigyti naują būstą. Ar būtų įmanoma gauti paramą, ar mums nebe priklauso. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Kadangi turite būstą - Jums parama nepriklauso.

+3Buvo naudinga
Arūnas

Sveiki, ęsame 4 asmenų šeima. Man 32, žmonai 28, vaikams 7 ir 3. Šiuo metu gyvename žmonai dovanotame 3 kambarių bute, kurio vertė apie 30000eur. Planuojama renovacija, todėl vertė turėtu kilti. 2017 pajamos buvo 18300eur mano + 6000eur žmonos. Norime isigyti erdvesnį būstą, galbūt namą iki 90000eur - 100000eur. Taigi, klausimas: Kokių banko salygų galime tikėtis atsižvelgiant į ęsamą turtą ir turimą 5000eur kreditą, įmoka 125eur/mėn? Beje, anot Creditinfo, mano kreditingumo reitingas - C, žmonos B. Butas dovanotas daugiau nei prieš 5 metus. 15% pradinį įnaša turime. Dėkoju už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arūnai, dėkui už klausimą. Sąlygos vertinamos labai individualiai. Neįmanoma pasakyti kokias sąlygas gausite. Reikia eiti į bankus, pateikti situaciją, perkamą būstą ir laukti pasiūlymo. Gavus pasiūlymus, juos palyginti ir išsirinkti tinkamiausią.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų