Mėnesinės įmokos

Mėnesinės įmokos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „mėnesinės įmokos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rokas

Sveiki, norime pirkti nama kurio išbaigtumas ir pridavimas 80proc., Nama ketiname pirkti su subsidija pirmam bustui, turime 2 vaikus tai subsidija butu 25proc. Ar gali bankas nesuteikti paskolos kadangi namas yra tik 80proc. baigtumu? Ar subsidija gali buti kaip pradinis inasas bankui?

Atsakyti
Augustė

Sveiki, pernai pirkom namą su ~62% išbaigtumu, paskolą gavom. Subsidija negali būti pradinis įnašas, ji pervedama bankui ir tokiu atveju sumažėja mėnesinės įmokos. Į visus klausimus jums gali atsakyti tik banke.

Buvo naudinga
Erika

Laba diena. Su draugu norime pirkti būstą (pradinis įnašas 15% abiejų) paskolą jis ima tik ant savęs, viską mokėsim abu. Ar įmanoma notariškai kažkokią formą pasirašyti, kad būstas abiejų? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Na, jeigu paskolą ims draugas, tai ir turtas bus draugo, nes būsto paskolos sutartyje bus jis įrašytas kaip savininkas ir sutartis sudaryta su juo. Į turtą galite pretenduoti nebent pasirašę priešvedybinę sutartį (jeigu bus vedybos), o taip pat forminti mėnesines įmokas, kurias mokėsite už būstą, bet skyrybų atveju priklausytų tik įmokos, kurias mokėjote, tad tai galima įforminti. O paprasčiausiai, kai turtas perkamas kartu.

+3Buvo naudinga
Lukas

Sveiki, jeigu būsto paskolos skaičiuoklė rodo, kad maksimalus paskolos, kurią galiu gauti, dydis yra 100 tūkst. eurų. Ar tai reiškia, kad bankas man suteiktų 100 tūkst. eurų paskolą, bet turėčiau iškart jiems sumokėti 15% pradinį įnašą, o tai reikštų, kad suteikta paskola vos 85 tūkst. eurai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Paskolos suma reiškia tai, kiek gali bankas paskolinti ir suma nuo kurios mokėsite įmokas. Tad bankas skolins tiek, kiek parodo. Pradinis įnašas yra mokamas nuo perkamo būsto vertės. Tarkime, kad bankas gali suteikti 100 tūkst. eurų paskolą, o namas kainuoja 120 tūkst., tai tuos 20 tūkst. Jūs turėsite pats sumokėti kaip pradinį įnašą, o bankas galės finansuoti 100 tūkst. eur.

Esmė - minimalus pradinis įnašas 15% nuo būsto pirkimo kainos (gali būti didesnis, priklausomai nuo būsto vertės ir situacijos). O paskolos sumą bankas suteikia ir vertina įvertinęs Jūsų mėnesines pajamas ir būsimą mėnesinę įmoką, pagal tai apskaičiuojama kiek per mėn. Jums liks pragyvenimui po įmokos už paskolą sumokėjimo. Vadovaujamasi atsakingo skolinimo nuostatais.

+3Buvo naudinga
Justas

Sveiki, dirbu pagal indvidualią veiklą, pagal paskutinių dviejų metų uždarbį galiu pasiimti nedidesnę kaip 30 000e paskolą 30m, ar galima gauti paskolą apie 100 000e, jei būtų užstatomas kaip papildomas garantas turimas nekilnojamas turtas, kurį įvertino turto vertintojai 250 000? Ar vis tik tai nieko nekeičia ir bus žiūrima tik į mano pajamas paskutiniųjų metų? Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų mėnesinių pajamų dydžio ir banko ar unijos. Reikėtų skaičiuoti kiek nuo mėnesinių pajamų lieka po mėnesinės paskolos įmokos. Įmoka negali sudaryti daugiau nei 40%. Papildomo turto įkeitimas įmanomas. Čia labai individuali situacija, įtakos bankas ir banko požiūris į Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Deimante

Laba diena, kiek laiko turi būti švari kredito istorija norint pasiimti būsto paskolą? Kreditai buvo imti jau turimo namo remontui (tėvų dovanotas), mėnesinės įmokos buvo mokamos laiku, vyras dirba vienoja įstaigoje 12 metų, alga 760e, aš 4 metus, alga 750e į rankas, turim vieną vaiką, ir ar pradiniam įnašui eina užstatyti jau turima namuką ar būtinai reiktų turėt grynųjų? Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deimante, dėkui už klausimą. Dėl to kiek laiko turi būti švari kredito istorija negaliu pasakyti, nes kiekvienas bankas vertina individualiai ir žiūri skirtingai į šeimos portretą. Pradiniam įnašui yra reikalingi gryni pinigai, bet yra paskolų rūšys kur tinka ir užstatas - reikia teirautis bankuose pagal situaciją.

+6Buvo naudinga
Giedrė

Laba diena, Kreipiausi į banką dėl 74400 eurų paskolos. bankas sutiko ją suteikti 24 mėn. ir nurodė, kad palūkanos Euribor 6 mėn 2,19 marža. kaip apskaičiuoti būsimas mėnesines palūkanas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Paprasčiausias variantas, kad bankas pateiktų mokėjimo grafiką. Nelabai supratau, Jūs 2 metams gavote paskolą būsto pirkimui su 2,19% ar būsto įsirengimo paskolą? Čia toks trumpokas terminas, jeigu būsto pirkimui.

Tikslius skaičiavimus gali pateikti bankas. O preliminarius galite pasiskaičiuoti čia: būsto paskolos skaičiuoklė.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Esu vedęs. Turiu 2 vaikus. Man 29m. Žmona nedirba. Aš vienas, gaunu į rankas 750e. Neskaitant vaiko pinigu kurie neieina i reikiama suma. Klausimas kiek reiketu pajamu i rankas kad gautume paskola? Nes zinau kad 750e menka suma. Kiek turi likti pragyvenimui? Gal yra formule pasksiciuoti? Ar dirbant visus metus su virsvalandziais legalisi i rankas gaunant 900-1000e imanoma gauti bent minimalia paskola 30.000-45.000eu? Kokio atlyginimo reikia kad butu galima kreiptis i banka? Aciu. Ir ar jonavos rajone perkant gauname subsidija 25%?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Skaičiuokite taip, kad mėnesinės būsto paskolos įmokos negali sudaryti daugiau negu 40% nuo Jūsų šeimos pajamų. Aš rekomenduočiau, kad būsto paskolos mėnesinė įmoka būtų ne daugiau 20% Jūsų šeimos pajamų. Visi kiti skaičiavimai, kiek reikia uždirbti ir kokią paskolą gausite priklausys labai individualiai nuo banko ir Jūsų šeimos vertinimo. Tačiau uždirbant 900-1000 eur/mėn. galite tikėtis norimos būsto paskolos. Dėl paramos regionuose turite kreiptis į savivaldybę dėl sužinojimo ar Jums priklauso, daugiau informacijos apie paramą rasite čia:

  • Parama jaunoms šeimoms regionuose (patvirtintas, įsigaliojo nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.), parama regionuose.
+4Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, turime būsto paskolą DNB banke. Paskola - anuitetas, palūkanos - kintamos kas ketvirtį. 12 mėn. buvome susistabdę paskolos grąžinimą, mokėjome tik palūkanas. Dabar jau mokant paskolą pastebėjau, kad įmokos mokamos kas mėn nėra vienodo dydžio. Pvz.: 2016.03-2016.05 - 323,76 (kas mėn.); 2016.06-2016.08 - 321,28; 2016.09-2016-11 - 317,09; 2016.12-2017.02 - 312,29. Sakykite prašau, ar mėnesinės įmokos mokamos kas mėnesį neturėtų būti vienodo dydžio, kai paskola anuitetinė?..

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Pateikiu DNB banko atstovės paaiškinimą:

„Įmoka priklauso nuo dienų skaičiaus. Jei mokėjimo diena sutampa su nedarbo diena, tuomet įmoka nusikelia į artimiausią darbo dieną ir tą mėnesį klientas sumoka už didesnį dienų skaičių. Konkrečiu atveju reikėtų kreiptis į savo asmeninį bankininką DNB banke ir tada jam išsamiai paaiškintų jo atvejį.”

+3Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, ačiū, bet visiškai niekinis DNB banko atstovės atsakymas. Žiūrint nuo 2016-03 mėn tik tris kartus buvo mokėjimas nukeltas dėl nedarbo dienų į artimiausią darbo dieną. O įmoka ligi šios dienos tendencingai eina mažėjančia tvarka. Labiau panašu į linijinį metodą nei anuitetą...

Buvo naudinga
Erika

Sveiki, norime imti būstui paskolą, kokias palūkanas imti yra palankiausia? Šiuo metu fiksuotas ar kintamas? Galvojame imti Swedbanke. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo gauto pasiūlymo reikia žiūrėti kiek skiriasi mėnesinė įmoka renkantis kintamas ir fiksuotas. Iš esmės šiuo metu atrodo, kad EURIBOR kilti neturėtų, tad rinktis kintamas palūkanas būtų protingesnis variantas. Tačiau, supraskite, kad gali įvykti daug dalykų dėl kurių gali viskas apsiversti ir palūkanos gali šoktelėti į viršų. Žinodami mėnesinės įmokos skirtumą (tarp kintamų ir fiksuotų) fiksuojamam laikotarpiui galėsite matyti kiek sumokėsite už "draudimą". Jeigu Jums ta suma pasirodys adekvati, kad ramiau miegodami nežinodami kas įvyks ateityje - rinkitės fiksuotas, jeigu tikite, kad EURIBOR nekils ir išliks žemas - tuomet rinkitės kintamas. Spręsti ir prisiimti riziką turite pati.

Sėkmės!

+5Buvo naudinga
Marta

Sveiki, esame 3 asmenų šeima, 2 suaugę, 1 vaikas, kurį prižiūriu - esu išėjusi motinystės atostogų. Po kurio laiko galima kreiptis dėl paskolos, kad bankas vertintų ne išmoką kaip pajamas, o atlyginimą, t.y. kiek reikia išdirbti grįžus po atostogų. Dar aktualu dėl asmens biudžeto istorijos, ką, be greitųjų kreditų, dar vertina bankai - ar smulkias kasmėnesines, pvz, telefono, interneto išlaidas minusuoja, ar minusuoja kaupiamojo draudimo įmokas, ar taip smulkiai nevertina?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marta, dėkui už klausimą. Rekomenduočiau kreiptis po 6 mėn., kai grįšite iš motinystės atostogų. Dėl smulkių išlaidų taip tiksliai nereikėtų jaudintis, tačiau jeigu bus skolų už paslaugas, tai gali įtakoti. Bankai skaičiuoja kiek Jums turi likti pragyvenimui po mėnesinės įmokos grąžinimo, tad tos smulkios įmokos dažniausiai įsiskaičiuoja į pragyvenimą. Tačiau kiekviena situacija individuali ir gali būti įvairių atvejų.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų